• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje
  1. Home
  2. Zoekresultaten

Resultaten gefilterd op "Meulenhoff Boekerij B.V."

2 688 resultaten

Filteren
    • Bestseller

    De ongetrouwde hertog

    Julia Quinn

    • Paperback - Nieuwe uitgave | Nederlands | Bridgerton
    • Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley. ‘Julia Quinn is de moderne Jane Austen.’ Seattle Woman... Lees meer
    € 9,99
    Bestseller
    of
    of
    • Bestseller

    Later

    Stephen King

    • Paperback | Nederlands
    • Normaal ziet hij de doden maar voor een paar dagen. Maar wat als ze ervoor kiezen om langer te blijven? Jamie Conklin is enig kind. Als zoon van een a... Lees meer
    € 20,99
    Bestseller
    of
    of
    • Bestseller

    Mathilda's geheim

    Corina Bomann

    • Paperback | Nederlands
    • Voor de lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore   ‘Een perfecte combinatie van historie, drama, romantiek en spanning.’ Chicklit.nl   Mathilda is... Lees meer
    € 19,99
    Bestseller
    of
    of
    • Bestseller

    Schaduwland

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Kate Marshall | nr. 2
    • Je kunt hem niet zien. Maar hij jou wel… Criminologe Kate Marshall is met haar zoon aan het duiken als ze een huiveringwekkende ontdekking doen. Ze vi... Lees meer
    € 20,99
    Bestseller
    of
    of
    • Bestseller

    Hildes droom

    Marie Lamballe

    • Paperback | Nederlands | Café Engel-serie | nr. 1
    • Marie Lamballe Hildes droom Deel 1 van de Café Engel-trilogie Marie Lamballe is het pseudoniem van een grote Duitse bestsellerauteur Wereldwijd ruim 2... Lees meer
    € 19,99
    Bestseller
    of
    of
  • De hand van de gravin

    Julia Quinn

    • Paperback | Nederlands | Bridgerton
    • De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey , maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De Telegraaf Londen, 1... Lees meer
    € 17,99
    of
    of
  • Een royale vergissing

    Julia Quinn

    • Paperback | Nederlands | Bridgerton
    • Julia Quinn Een royale vergissing Deel 6 van de Familie Bridgerton-serie Vanaf 25 december 2020 te zien als serie op Netflix Acht boeken - acht broers... Lees meer
    € 17,99
    of
    of
  • De verliefde graaf

    Julia Quinn

    • Paperback | Nederlands | Bridgerton
    • Deel 2 van de verslavende Familie Bridgerton -serie Binnenkort te zien op Netflix, van de makers van Grey's Anatomy De acht kinderen van Viscount Brid... Lees meer
    € 12,99
    of
    of
    • Bestseller

    De kustmoorden

    J.D. Barker, James Patterson

    • Paperback | Nederlands
    • James Patterson & J.D. Barker De kustmoorden Het begin van een bloedstollende nieuwe serie door thrillerlegende James Patterson en bestsellerauteur J.... Lees meer
    € 20,00
    Bestseller
    of
    of
  • Een nobel streven

    Julia Quinn

    • Paperback | Nederlands | Bridgerton
    • Penelope Featherington bewondert de beste vriend van haar broer zolang ze zich kan herinneren, maar de kans dat deze knappe graaf haar ziet staan is k... Lees meer
    € 17,99
    of
    of
  • Erfenis

    Nora Roberts

    • Paperback | Nederlands
    • Nora Roberts Erfenis De nieuwe grote thriller van het fenomeen Nora Roberts, de koningin van de romantic suspense Een moeder en een dochter vechten sa... Lees meer
    € 20,00
  • Een vorstelijk aanbod

    Julia Quinn

    • Paperback | Nederlands | Bridgerton
    • Julia Quinn Een vorstelijk aanbod Deel 3 van de Familie Bridgerton-serie Binnenkort te zien als?Netflix-serie met Julie?Andrews Van de boeken van Juli... Lees meer
    € 17,99
    of
    of
  • Kwaad bloed

    Robert Galbraith

    • Paperback | Nederlands | Cormoran Strike | nr. 5
    • Privédetective Cormoran Strike is op bezoek bij zijn familie in Cornwall wanneer hij benaderd wordt door een vrouw die meer wil weten over de verdwijn... Lees meer
    € 24,99
    of
    of
  • De gastenlijst

    Lucy Foley

    • Paperback | Nederlands
    • De razend spannende opvolger van De jachtpartij , voor de fans van Agatha Christie, Ruth Ware en Liane Moriarty. ‘ De gastenlijst zette me tot het ein... Lees meer
    € 19,99
    of
    of
  • Een liefde in de lente

    Katie Fforde

    • Paperback | Nederlands
    • ‘Een zalig boek van de koningin van de eigentijdse romantiek. Een onweerstaanbaar verhaal over liefde, familie en moderne problemen.’ The Lady Gilly i... Lees meer
    € 19,99
    of
    of
  • Kijk niet terug

    Nora Roberts

    • Paperback | Nederlands
    • Nora Roberts verkocht ruim 500 miljoen exemplaren wereldwijd Simone, Mi en Tish zijn al sinds hun jeugd hartsvriendinnen. Na hun eindexamen zijn ze va... Lees meer
    € 12,50
    of
    of
  • The queen's gambit

    Walter Tevis

    • Paperback | Nederlands | The Queen's Gambit
    • De Nederlandse editie van het boek waarop de succesvolle Netflix-serie is gebaseerd The Queen’s Gambit staat al wekenlang in de top van best bekeken N... Lees meer
    € 15,99
    of
    of
  • Win

    Harlan Coben

    • Paperback | Nederlands
    • Ruim twintig jaar geleden werd de jonge, rijke erfgename Patricia -Lockwood ontvoerd tijdens een overval op haar familielandgoed. Ze wist na maanden e... Lees meer
    € 20,99
    of
    of
  • Ik mis je

    Harlan Coben

    • Paperback | Nederlands
    • Hoewel NYPD-detective Kat Mahon praktisch getrouwd is met haar werk, wil ze internetdating toch een keer een kans geven. Een stortvloed van emoties di... Lees meer
    € 12,50
    of
    of
  • Terwijl Parijs sliep

    Ruth Druart

    • Paperback | Nederlands
    • Ruth Druart Terwijl Parijs sliep Een krachtige roman over moed en hoop in een van de donkerste periodes uit de moderne geschiedenis Een onmogelijke ke... Lees meer
    € 19,99
24 van 2 688 resultaten getoond