• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Robert Bryndza

Boeken geschreven door Robert Bryndza

Boeken geschreven door Robert Bryndza

Robert Bryndza is een Britse auteur. Bryndza studeerde aan de Aberystwyth University en de Guildford School of Acting, en was eerst een aantal jaren acteur. Zijn eerste succes volgde echter na het schrijven van een toneelstuk voor het Edinburgh Festival. Hierdoor besliste hij om van carrière te veranderen en te focussen op schrijven. Zijn eerste boeken, een serie komedieromans, publiceerde hij zelf. Later schakelde hij over naar misdaadboeken. In de reeks Erika Foster verschenen populaire boeken zoals ‘Fatale waarheid’, ‘Het meisje in het ijs’ en ‘Doods geheim’. Hij heeft ook nog een andere reeks: Kate Marshall. Hierin verschenen boeken als Schaduwland’ en ‘Vallend duister’. Bryndza is geboren in Lowestoft, maar woont nu in Slowakije.

Genres

Prijzen

  • Goodreads Choice Award 2017
    Genomineerd
  • Goodreads Choice Award 2016
    Genomineerd

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken geschreven door Robert Bryndza

Zonder gezicht

Robert Bryndza

  • Paperback | Nederlands | Kate Marshall | nr. 1
  • Nu in midprice, het geweldige begin van de serie met Kate Marshall van bestsellerauteur Robert Bryndza Zestien jaar geleden was Kate Marshall een veel... Lees meer
Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.

Dodelijke wraak

Robert Bryndza

  • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 8
  • ‘Bryndza leest altijd als een trein.’ VN Detective & Thrillergids Wanneer rechercheur Erika Foster politicus Neville Lomas naakt, vastgebonden en ... Lees meer
Pre-order nu, verschijnt op 23/04/2024
Pre-order nu, verschijnt op 23/04/2024

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

PAASPRET

Lees-, speel- en doetips

voor de paasvakantie
PAASPRET
Lees-, speel- en doetips voor de paasvakantie
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen

Standaard Boekhandel

Gerelateerde reeksen

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Robert Bryndza

107 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Stille angst

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands
    • Een onmisbare standalone, voor de fans van M.J. Arlidge en Karin Slaughter Drie mensen kunnen best een geheim bewaren. Zolang twee van hen dood zijn. ... Lees meer
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Zonder gezicht

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Kate Marshall | nr. 1
    • Nu in midprice, het geweldige begin van de serie met Kate Marshall van bestsellerauteur Robert Bryndza Zestien jaar geleden was Kate Marshall een veel... Lees meer
    € 12,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Dodelijke wraak

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 8
    • ‘Bryndza leest altijd als een trein.’ VN Detective & Thrillergids Wanneer rechercheur Erika Foster politicus Neville Lomas naakt, vastgebonden en ... Lees meer
    € 21,99
    Pre-order nu, verschijnt op 23/04/2024
    € 21,99
    Pre-order nu, verschijnt op 23/04/2024
  • Stille angst

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands
    • Een onmisbare standalone, voor de fans van M.J. Arlidge en Karin Slaughter Drie mensen kunnen best een geheim bewaren. Zolang twee van hen dood zijn. ... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Duivelsbocht

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Kate Marshall | nr. 4
    • De vierde Kate Marshall -thriller van de immens populaire Robert Bryndza Op een frisse voorjaarsochtend gaat Kate Marshall zwemmen in zee. Maar afgele... Lees meer
    € 21,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Laatste adem

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 4
    • Deel 4 in de Erika Foster -serie Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer… Als het stoffelijk overschot van een jonge vrouw wordt .... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het meisje in het ijs

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 1
    • Deel 1 in de Erika Foster -serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J.... Lees meer
    € 12,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Doods geheim

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 6
    • ‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschr... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De stalker in de nacht

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 2
    • ‘ Stalker in de nacht is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet Het zijn stuk voor stuk alleen... Lees meer
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Donker water

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 3
    • ‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte ontknoping.... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Zonder gezicht

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Kate Marshall
    • Nu in midprice, het geweldige begin van de serie met Kate Marshall van bestsellerauteur Robert Bryndza Zestien jaar geleden was Kate Marshall een veel... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Vallend duister

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Kate Marshall | nr. 3
    • Van Vallend duister zijn al meer dan 20.000 exemplaren verkocht Twaalf jaar geleden legde journaliste Joanna Duncan een politiek schandaal bloot, waar... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De stalker in de nacht

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Erika Foster
    • ‘ Stalker in de nacht is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet Het zijn stuk voor stuk alleen... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Fatale waarheid

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Erika Foster
    • Het langverwachte nieuwe deel in de Erika Foster -serie van bestsellerauteur Robert Bryndza Hoe vind je een moordenaar die al zijn sporen geeft gewist... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Zonder gezicht

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Kate Marshall | nr. 1
    • Nu in midprice, het geweldige begin van de serie met Kate Marshall van bestsellerauteur Robert Bryndza Zestien jaar geleden was Kate Marshall een veel... Lees meer
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Donker water

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Erika Foster
    • ‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte ontknoping.... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Stille angst

    Robert Bryndza

    • Paperback - Gesigneerd | Nederlands
    • Een onmisbare standalone, voor de fans van M.J. Arlidge en Karin Slaughter Drie mensen kunnen best een geheim bewaren. Zolang twee van hen dood zijn. ... Lees meer
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Schaduwland

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Kate Marshall | nr. 2
    • Je kunt hem niet zien. Maar hij jou wel… Criminologe Kate Marshall is met haar zoon aan het duiken als ze een huiveringwekkende ontdekking doen. Ze vi... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Duivelsbocht

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Kate Marshall
    • Op een frisse voorjaarsochtend gaat Kate Marshall zwemmen in zee. Ze merkt de opkomende gevaarlijke getijdenstroom niet op en wordt richting open zee ... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Het meisje in het ijs

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Erika Foster
    • Deel 1 in de Erika Foster -serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J.... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Koud bloed

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands
    • Het vijfde boek met inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, nu voor maar € 11 Als een gehavende koffer met het verminkte lichaam van een jonge man aan... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Koud bloed

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Erika Foster
    • Deel 5 in de Erika Foster -serie ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijs Voor de f... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Laatste adem

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Erika Foster
    • Deel 4 in de Erika Foster -serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com Voor de fans.... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Fatale waarheid

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 7
    • Het langverwachte nieuwe deel in de Erika Foster -serie van bestsellerauteur Robert Bryndza Erika Foster komt tijdens een avondwandeling in de buurt v... Lees meer
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
24 van 107 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Robert Bryndza