• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

Boeken: romantische boeken

De nieuwe oogst is binnen! Ook dit voorjaar zitten er heel wat romantische boeken bij die jij zeker interessant zal vinden. Elk van deze boeken kan je bij jou thuis laten leveren of afhalen in een Standaard Boekhandel in de buurt.

Romantische & Erotische boeken

Standaard BoekhandelNieuw en aangeraden door Standaard Boekhandel

Standaard BoekhandelPopulaire keuzes

Auteurs

Reeksen

After
After
 

2+1 gratis

Actie romantische boekenKoop nu 2 romantische boeken uit de selectie en ontvang een 3de helemaal gratis.

 Naar de actie

Standaard BoekhandelAlle romantische boeken

310 845 resultaten

Filteren
    • Bestseller

    De ongetrouwde hertog

    Julia Quinn

    • Paperback - Nieuwe uitgave | Nederlands | Bridgerton
    • Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley. ‘Julia Quinn is de moderne Jane Austen.’ Seattle Woman... Lees meer
    € 9,99
    Bestseller
    of
    of
  • De zilverboom

    Lucinda Riley

    • Paperback | Nederlands
    • Greta keert na dertig jaar terug naar Marchmont Hall, het prachtige landhuis dat ooit een belangrijke rol in haar leven speelde. Maar ze kan zich niet... Lees meer
    € 21,99
    of
    of
    • Bestseller

    Mathilda's geheim

    Corina Bomann

    • Paperback | Nederlands
    • Voor de lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore   ‘Een perfecte combinatie van historie, drama, romantiek en spanning.’ Chicklit.nl   Mathilda is... Lees meer
    € 19,99
    Bestseller
    of
    of
    • Bestseller

    Zon

    Lucinda Riley

    • Paperback | Nederlands | Zeven Zussen | nr. 6
    • Electra heeft het allemaal voor elkaar: ze is bloedmooi, schatrijk en wereldberoemd. Maar achter dit perfecte plaatje gaat een kwetsbare jonge vrouw s... Lees meer
    € 24,99
    Bestseller
    of
    of
  • De hand van de gravin

    Julia Quinn

    • Paperback | Nederlands | Bridgerton
    • De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey , maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De Telegraaf Londen, 1... Lees meer
    € 17,99
    of
    of
  • De verliefde graaf

    Julia Quinn

    • Paperback | Nederlands | Bridgerton
    • Deel 2 van de verslavende Familie Bridgerton -serie Binnenkort te zien op Netflix, van de makers van Grey's Anatomy De acht kinderen van Viscount Brid... Lees meer
    € 12,99
    of
    of
  • Het landhuis

    Anne Jacobs

    • Paperback | Nederlands | Het weesmeisje
    • Franziska kan het niet geloven: ze is eindelijk terug op haar landgoed Dranitz. Tijdens de onrust van de Tweede Wereldoorlog is ze samen met haar moed... Lees meer
    € 21,99
    of
    of
  • Een nobel streven

    Julia Quinn

    • Paperback | Nederlands | Bridgerton
    • Penelope Featherington bewondert de beste vriend van haar broer zolang ze zich kan herinneren, maar de kans dat deze knappe graaf haar ziet staan is k... Lees meer
    € 17,99
    of
    of
  • Een vorstelijk aanbod

    Julia Quinn

    • Paperback | Nederlands | Bridgerton
    • Julia Quinn Een vorstelijk aanbod Deel 3 van de Familie Bridgerton-serie Binnenkort te zien als?Netflix-serie met Julie?Andrews Van de boeken van Juli... Lees meer
    € 17,99
    of
    of
  • De olijfboom

    Lucinda Riley

    • Paperback | Nederlands
    • Tijdens een zwoele zomer in Cyprus wordt de jonge Helena voor het eerst in haar leven verliefd. Nu, vierentwintig jaar later, erft ze het vakantiehuis... Lees meer
    € 15,00
    of
    of
  • De moed van het weesmeisje

    Anne Jacobs

    • Paperback | Nederlands | Weesmeisje
    • Het is 1916 en de villa is veranderd in een militair ziekenhuis. Marie heeft het beheer van de fabriek op zich genomen terwijl Paul zich aan het front... Lees meer
    € 12,99
    of
    of
    • Bestseller

    Maan

    Lucinda Riley

    • Paperback | Nederlands | Zeven Zussen | nr. 5
    • Na de dood van haar vader vertrekt Tiggy D’Aplièse naar de afgelegen bossen van Schotland om daar te doen wat ze het liefste doet: werken met dieren. ... Lees meer
    € 21,99
    Bestseller
    of
    of
  • Het Italiaanse meisje

    Lucinda Riley

    • Paperback | Nederlands
    • Rosanna is nog maar elf als ze de man die haar leven zal veranderen voor het eerst ontmoet. Ze ziet operastudent Roberto in het café van haar ouders i... Lees meer
    € 15,00
    of
    of
    • Bestseller

    Het weesmeisje

    Anne Jacobs

    • Paperback | Nederlands | Weesmeisje
    • Augsburg, 1913. Het jonge weesmeisje Marie voegt zich als keukenmeid bij het personeel van het imposante landhuis van de familie Melzer, die in de tex... Lees meer
    € 12,99
    Bestseller
    of
    of
  • Een liefde in de lente

    Katie Fforde

    • Paperback | Nederlands
    • ‘Een zalig boek van de koningin van de eigentijdse romantiek. Een onweerstaanbaar verhaal over liefde, familie en moderne problemen.’ The Lady Gilly i... Lees meer
    € 19,99
    of
    of
24 van 310 845 resultaten getoond