• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Angela Marsons

Boeken geschreven door Angela Marsons

Boeken geschreven door Angela Marsons

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken geschreven door Angela Marsons

Laatste belofte

Angela Marsons

  • Paperback | Nederlands | Kim Stone | nr. 9
  • Voor de lezers van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en J.D. Barker Als het gruwelijk toegetakelde lichaam van een man wordt gevonden, komt detective Kim S... Lees meer
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.

Vergeten verleden

Angela Marsons

  • Paperback | Nederlands | Kim Stone | nr. 10
  • De steengoede, verslavende thrillerserie voor de fans van Robert Bryndza, M.J. Arlidge en Carla Kovach Op de vierde verdieping van Chaucer House worde... Lees meer
Pre-order nu, verschijnt op 04/07/2024
Pre-order nu, verschijnt op 04/07/2024

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books

Standaard Boekhandel

Gerelateerde reeksen

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Angela Marsons

62 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Laatste belofte

    Angela Marsons

    • Paperback | Nederlands | Kim Stone | nr. 9
    • Voor de lezers van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en J.D. Barker Als het gruwelijk toegetakelde lichaam van een man wordt gevonden, komt detective Kim S... Lees meer
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Laatste belofte

    Angela Marsons, Textcase

    • E-book | Nederlands | Kim Stone
    • Voor de lezers van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en J.D. Barker Als het gruwelijk toegetakelde lichaam van een man wordt gevonden, komt rechercheur Kim... Lees meer
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Verborgen waarheid

    Angela Marsons

    • Paperback | Nederlands | Kim Stone | nr. 8
    • ‘Niet weg te leggen, zenuwslopende thriller.’ Margriet Wanneer Sadie Winter van het dak van haar school springt, denkt iedereen dat het zelfmoord was ... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Vergeten verleden

    Angela Marsons

    • Paperback | Nederlands | Kim Stone | nr. 10
    • De steengoede, verslavende thrillerserie voor de fans van Robert Bryndza, M.J. Arlidge en Carla Kovach Op de vierde verdieping van Chaucer House worde... Lees meer
    € 21,99
    Pre-order nu, verschijnt op 04/07/2024
    € 21,99
    Pre-order nu, verschijnt op 04/07/2024
  • Verborgen waarheid

    Angela Marsons, Textcase

    • E-book | Nederlands | Kim Stone
    • Wanneer Sadie Winter dood op het pad naast haar school wordt aangetroffen denkt iedereen dat ze van het dak gesprongen is — de laatste wanhoopsactie v... Lees meer
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Vermoorde onschuld

    Angela Marsons, Textcase

    • E-book | Nederlands | Kim Stone
    • De zenuwslopende Kim Stone -serie gaat verder in een nieuw jasje – voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en J.D. Barker Op een koude winternac... Lees meer
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Dolende zielen

    Angela Marsons, Textcase

    • E-book | Nederlands | Kim Stone
    • Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en J.D. Barker Wanneer archeologen bij een opgraving in Black Country een verzameling menselijke botten ... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Verloren meisjes

    Angela Marsons, Textcase

    • Paperback | Nederlands | Kim Stone | nr. 3
    • Twee meisjes verdwijnen, maar slechts een van hen zal overleven Kim Stone is een briljante rechercheur met een prachtige carrière, al zorgt haar eigen... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Schijndood

    Angela Marsons

    • Paperback | Nederlands | Kim Stone | nr. 4
    • Deel 4 van de Kim Stone -serie Het tot pulp geslagen gezicht van het meisje kijkt nietsziend omhoog. Aarde valt uit haar mond. Honderden vliegen verza... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Wreed spel

    Angela Marsons

    • E-book | Nederlands | Kim Stone
    • ‘Deze thriller is goed voor een doorwaakte nacht en heeft een detective naar je hart. Graag meer Kim Stone!’ Libelle Voor de fans van M.J. Arlidge, Ro... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Vermoorde onschuld

    Angela Marsons

    • Paperback | Nederlands | Kim Stone | nr. 7
    • De zenuwslopende Kim Stone -serie gaat verder in een nieuw jasje – voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en J.D. Barker Op een koude winternac... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Stille schreeuw

    Angela Marsons

    • E-book | Nederlands | Kim Stone
    • Het eerste deel van de spannende en zeer verslavende Kim Stone -serie Voor de fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza Vijf mensen staan rondom een ond... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Verloren meisjes

    Angela Marsons

    • E-book | Nederlands | Kim Stone
    • Twee meisjes verdwijnen, maar slechts een van hen zal overleven Kim Stone is een briljante rechercheur met een prachtige carrière, al zorgt haar eigen... Lees meer
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Schijndood

    Angela Marsons, Textcase

    • E-book | Nederlands | Kim Stone
    • Deel 4 van de Kim Stone -serie Het tot pulp geslagen gezicht van het meisje kijkt nietsziend omhoog. Aarde valt uit haar mond. Honderden vliegen verza... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • First Blood

    Angela Marsons

    • Paperback | Engels
    • In the darkness of a cold December morning, Detective Kim Stone steps through the doors of Halesowen Police Station. She's about to meet her team for ... Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 15,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Deadly Cry

    Angela Marsons

    • Paperback | Engels
    • You have to stop me from hurting anyone else. I don't want to do these horrible things. Help me before I'm forced to do it again. And I will do it aga... Lees meer
    € 17,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 17,95
    Levering 2 à 3 weken
  • Stolen Ones

    Angela Marsons

    • Paperback | Engels
    • 25 years ago he took a girl. Today he takes another. One August afternoon, eight-year-old Grace Lennard skips into the garden of the childcare centre ... Lees meer
    € 16,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 16,45
    Levering 2 à 3 weken
  • Dying Truth

    Angela Marsons

    • Paperback | Engels | Detective Kim Stone
    • An utterly addictive crime thriller from the number one bestseller Angela Marsons. In this jaw-dropping novel Kim Stone must unravel a dark web of sec... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • Deadly Fate

    Angela Marsons

    • Paperback | Engels | Detective Kim Stone | nr. 18
    • The woman's bright blonde hair floats in the breeze. She almost looks like she could be resting on the soft green grass. But her brown eyes stare unbl... Lees meer
    € 16,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 16,45
    Levering 2 à 3 weken
  • Nos monstres

    Angela Marsons

    • E-book | Frans | Belfond noir
    • A la sortie d'un pub de Grande-Bretagne, Ruth tue son ancien violeur. Kim Stone, inspectrice en charge de l'enquête, rencontre Alex Thorne, la psychia... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
24 van 62 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Angela Marsons