• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje
  1. Home
  2. Boeken
  3. Fictie
  4. Spannende boeken

Boeken: thrillers & detectives

Als het kriebelt, moet je lezen! Voel je soms de behoefte om jezelf onder te dompelen in een bloedstollend verhaal en de wereld te vergeten? Dan is de kans groot dat de literatuurkriebel jou te pakken heeft. Een stevige pil helpt altijd, maar soms is een lichte pocket voldoende. Elk van deze boeken kan je bij jou thuis laten leveren of afhalen in een Standaard Boekhandel in de buurt.

Toch liever een e-book? Klik hier om naar alle e-books in thrillers & detectives te gaan.

Spannende boeken

Standaard BoekhandelPopulaire keuzes

Auteurs

2+1 gratis

Karin Slaughter: 2+1 gratisKoop nu 2 Karin Slaughter boeken uit de selectie en ontvang een 3de helemaal gratis. Razend spannend, van de eerste tot de laatste bladzijde!

Standaard BoekhandelAlle thrillers & detectives

417 464 resultaten

Filteren
  • Wie niet horen wil

    Nicci French

    • Paperback | Nederlands
    • 'Wie niet horen wil' van Nicci French gaat over Tess, die net haar leven weer op orde heeft. Jason en zij zijn een jaar geleden vriendschappelijk uit ... Lees meer
    € 22,99
    of
    of
    • Bestseller

    Van In - Episode 4

    Pieter Aspe

    • Paperback | Nederlands | Van In
    • Frank Flamand is een rijke, Brugse industrieel die nog maar een paar maanden te leven heeft. Hij heeft vrouw noch nageslacht. Zijn broers en zus azen ... Lees meer
    € 22,50
    Bestseller
    of
    of
  • De doden voorbij

    Jo Claes

    • Paperback | Nederlands | Thomas Berg | nr. 15
    • In Leuven worden op enkele dagen tijd twee mannen in hun woning door een inbreker neergeslagen: een boekenverzamelaar met een zwaar boek, een kunsthan... Lees meer
    € 21,99
    of
    of
    • Bestseller

    Later

    Stephen King

    • Paperback | Nederlands
    • Normaal ziet hij de doden maar voor een paar dagen. Maar wat als ze ervoor kiezen om langer te blijven? Jamie Conklin is enig kind. Als zoon van een a... Lees meer
    € 20,99
    Bestseller
    of
    of
  • Carpe Diem

    Luc Deflo

    • Paperback | Nederlands | Dirk Deleu | nr. 21
    • Een welgesteld gezin wordt in het afgelegen landgoed Carpe Diem op beestachtige wijze vermoord. De moorden komen pas dagen later aan het licht en onde... Lees meer
    € 22,00
    of
    of
  • Schaduwland

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Kate Marshall | nr. 2
    • Je kunt hem niet zien. Maar hij jou wel… Criminologe Kate Marshall is met haar zoon aan het duiken als ze een huiveringwekkende ontdekking doen. Ze vi... Lees meer
    € 20,99
    of
    of
    • Bestseller

    Win

    Harlan Coben

    • Paperback | Nederlands
    • Ruim twintig jaar geleden werd de jonge, rijke erfgename Patricia -Lockwood ontvoerd tijdens een overval op haar familielandgoed. Ze wist na maanden e... Lees meer
    € 20,99
    Bestseller
    of
    of
  • Kwaad bloed

    Robert Galbraith

    • Paperback | Nederlands | Cormoran Strike | nr. 5
    • Privédetective Cormoran Strike is op bezoek bij zijn familie in Cornwall wanneer hij benaderd wordt door een vrouw die meer wil weten over de verdwijn... Lees meer
    € 24,99
    of
    of
  • De therapeut

    B.A. Paris

    • Paperback | Nederlands
    • De therapeut van BA Paris is een nieuwe psychologische thriller vol onderhuidse spanning en onbetrouwbare personages. Van de auteur van Achter geslote... Lees meer
    € 21,99
    of
    of
  • De gastenlijst

    Lucy Foley

    • Paperback | Nederlands
    • De razend spannende opvolger van De jachtpartij , voor de fans van Agatha Christie, Ruth Ware en Liane Moriarty. ‘ De gastenlijst zette me tot het ein... Lees meer
    € 19,99
    of
    of
  • De kustmoorden

    J.D. Barker, James Patterson

    • Paperback | Nederlands
    • James Patterson & J.D. Barker De kustmoorden Het begin van een bloedstollende nieuwe serie door thrillerlegende James Patterson en bestsellerauteur J.... Lees meer
    € 20,00
    of
    of
  • Van In - Episode 3

    Pieter Aspe

    • Paperback | Nederlands | Van In
    • Een politicus, een kapitalist, een maffiabaas en een jurist worden gegijzeld door een rechtse organisatie, opgericht en gesteund door Steve Bannon, vo... Lees meer
    € 22,50
    of
    of
  • Dodenberg

    Christian De Coninck

    • Paperback | Nederlands | Lodewijk Pynaert | nr. 4
    • In Brussel wordt de echtgenote van een Belgisch volksvertegenwoordiger aan haar voordeur vermoord. Het wordt een eerste belangrijke zaak voor de pas o... Lees meer
    € 19,99
    of
    of
    • Bestseller

    Race tegen de klok

    Jo Claes

    • Paperback | Nederlands | Thomas Berg | nr. 16
    • Bij het begin van het nieuwe academiejaar krijgt hoofdinspecteur Thomas Berg een bizarre brief. Daarin eist de anonieme afzender dat het aantal buiten... Lees meer
    € 17,99
    Bestseller
    of
    of
  • Het Maltadocument

    Steve Berry

    • Paperback | Nederlands | Cotton Malone | nr. 14
    • Cotton Malone is op Malta op jacht naar een document met een complot over de opvolging van de overleden paus. Daarbij wordt hij op de hielen gezeten d... Lees meer
    € 21,99
    of
    of
  • Leugenaar

    Charlotte Link

    • Paperback | Nederlands | Kate Linville & Caleb Hale | nr. 1
    • Kate Linville, een eenzame detective van Scotland Yard, gunt maar één persoon op de wereld haar liefde en vertrouwen: haar vader. Als hij op brute wij... Lees meer
    € 15,00
    of
    of
    • 2+1 gratis

    Goede dochter

    Karin Slaughter

    • Paperback | Nederlands
    • 3de plaats CPNB Top 100 Bestverkochte boeken van 2017! 'Gruwelijk knap opgeschreven.' - 4 ???? in de Volkskrant Achtentwintig jaar geleden: het zorgel... Lees meer
    € 10,00
    2+1 gratis
    of
    of
  • Verzwegen

    Karin Slaughter

    • Paperback | Nederlands | Will Trent | nr. 13
    • 'Opnieuw levert de bestsellerauteur een nagelbijtend spannend boek af.' - De Telegraaf Jubileumjaar 2020: de twintigste bestseller van Karin Slaughter... Lees meer
    € 21,99
    of
    of
24 van 417 464 resultaten getoond