Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Lucy Foley

Auteurs: boeken van Lucy Foley

Auteurs: boeken van Lucy Foley

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken van Lucy Foley

Het appartement

Lucy Foley

  • Paperback | Nederlands
  • Een nieuw moordmysterie van de auteur van De jachtpartij en De gastenlijst Voetstappen op de gang, in de richting van zijn voordeur. Ze houden halt. E... Lees meer
of
of

De jachtpartij

Lucy Foley

  • Paperback | Nederlands
  • Agatha Christie meets Ruth Ware in deze winterse thriller waarin niemand te vertrouwen is Negen vrienden vieren oudejaarsavond in een idyllische villa... Lees meer

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

200 PUNTEN = € 3 KORTING

Dubbele punten

op kookboeken
200 PUNTEN = € 3 KORTING
Dubbele punten op kookboeken
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Lucy Foley

55 resultaten

Filteren
    • Bestseller

    Het appartement

    Lucy Foley

    • Paperback | Nederlands
    • Een nieuw moordmysterie van de auteur van De jachtpartij en De gastenlijst Voetstappen op de gang, in de richting van zijn voordeur. Ze houden halt. E... Lees meer
    € 20,99
    of
    € 20,99
    of
  • De jachtpartij

    Lucy Foley

    • Paperback | Nederlands
    • Agatha Christie meets Ruth Ware in deze winterse thriller waarin niemand te vertrouwen is Negen vrienden vieren oudejaarsavond in een idyllische villa... Lees meer
    € 8,99
    € 8,99
  • De jachtpartij

    Lucy Foley

    • Paperback | Nederlands
    • ‘Waanzinnig!’ A.J. Finn, bestsellerauteur van  De vrouw in het raam Agatha Christie meets Ruth Ware in deze zenuwslopende thriller waarin je niemand k... Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • De gastenlijst

    Lucy Foley

    • Paperback | Nederlands
    • De razend spannende opvolger van De jachtpartij , voor de fans van Agatha Christie, Ruth Ware en Liane Moriarty. ‘ De gastenlijst zette me tot het ein... Lees meer
    € 20,99
    of
    € 20,99
    of
  • De jachtpartij

    Lucy Foley

    • E-book | Nederlands
    • Agatha Christie meets Ruth Ware in deze winterse thriller waarin niemand te vertrouwen is Negen vrienden vieren oudejaarsavond in een idyllische villa... Lees meer
    € 8,99
    € 8,99
  • De gastenlijst

    Lucy Foley

    • E-book | Nederlands
    • De razend spannende opvolger van De jachtpartij , voor de fans van Agatha Christie, Ruth Ware en Liane Moriarty. ‘ De gastenlijst zette me tot het ein... Lees meer
    € 11,99
    € 11,99
  • The Paris Apartment

    Lucy Foley

    • Paperback | Engels | 221 GRAND
    • *The No.1 New York Times and Sunday Times bestseller*Discover the new murder mystery thriller from the No.1, million-copy bestseller, Lucy Foley Lees meer
    € 17,45
    of
    € 17,45
    of
  • The Paris Apartment

    Lucy Foley

    • Paperback | Engels
    • THE #1 NEW YORK TIMES BESTSELLER As you patiently await season two of Only Murders in the Building , cozy up with Lucy Foley's latest whodunnit. -- Pa... Lees meer
    € 24,95
    € 24,95
  • The Invitation

    Lucy Foley

    • Paperback | Engels
    • From the author of the New York Times bestsellers The Paris Apartment and The Guest List , an evocative love story set along the Italian Riviera about... Lees meer
    € 27,45
    € 27,45
  • Muerte en la nieve

    Lucy Foley

    • Paperback | Spaans
    • Un trepidante thriller en el que las viejas amistades no siempre son las mejores. Fueron un grupo unido, alegre, divertido. Han pasado varios años des... Lees meer
    € 23,95
    € 23,95
  • The Paris apartment

    Lucy Foley

    • Hardcover | Engels
    • Welcome to No.12 rue des Amants. A beautiful old apartment block, far from the glittering lights of the Eiffel Tower and the bustling banks of the Sei... Lees meer
    € 15,89
    € 15,89
  • Marple: Twelve New Mysteries

    Agatha Christie, Naomi Alderman, Leigh Bardugo, Alyssa Cole, Lucy Foley, Elly Griffiths, Natalie Haynes, Jean Kwok, Val McDermid, Karen M McManus, Dreda Say Mitchell, Kate Mosse, Ruth Ware

    • Hardcover | Engels | Miss Marple Mysteries
    • "Miss Jane Marple, writer Agatha Christie's prim, proper and ever-popular spinster sleuth, lives on." -- Washington Post "Marple is the best loved [de... Lees meer
    € 35,95
    € 35,95
  • The Guest List

    Lucy Foley

    • E-book | Engels
    • *The brand new thriller from Lucy Foley – THE PARIS APARTMENT – is available to pre-order now* The No.1 Sunday Times bestseller *Over 1 million copies... Lees meer
    € 6,29
    € 6,29
  • The Guest List

    Lucy Foley

    • Paperback | Engels | 202 POCHE
    • A REMOTE ISLAND. AN INVITATION TO DIE FOR. A gripping, twisty murder mystery thriller from the No.1 bestselling author of The Hunting Party. ‘Lucy Fol... Lees meer
    € 11,95
    of
    € 11,95
    of
  • Marple: Twelve New Stories

    Agatha Christie, Naomi Alderman, Leigh Bardugo, Alyssa Cole, Lucy Foley, Elly Griffiths, Natalie Haynes, Jean Kwok, Val McDermid, Karen M. McManus, Dreda Say Mitchell, Kate Mosse, Ruth Ware

    • Paperback | Engels
    • A brand new collection of short stories featuring the Queen of Crime's legendary detective Jane Marple, penned by twelve remarkable bestselling and ac... Lees meer
    € 19,95
    of
    € 19,95
    of
  • The Book of Lost and Found

    Lucy Foley

    • Paperback | Engels
    • From London to Corsica to Paris -- as a young woman pursues the truth about her late mother, two captivating love stories unfurl in this captivating n... Lees meer
    € 19,45
    € 19,45
  • The Hunting Party

    Lucy Foley

    • Paperback | Engels
    • THE NEW YORK TIMES BESTSELLER "My favorite kind of whodunit, kept me guessing all the way through, and reminiscent of Agatha Christie at her best -- w... Lees meer
    € 23,95
    € 23,95
24 van 55 resultaten getoond