• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

De jachtpartij

Lucy Foley
Paperback | Nederlands
€ 12,99
+ 25 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
of
Ik haal af in
Beschikbaar in 9 andere winkel(s)

Omschrijving

‘Waanzinnig!’ A.J. Finn, bestsellerauteur van De vrouw in het raam

Agatha Christie meets Ruth Ware in deze zenuwslopende thriller waarin je niemand kunt vertrouwen, voor de fans van Gillian Flynn en Paula Hawkins

Oudejaarsavond. Een villa in de Schotse wildernis. Negen oude vrienden checken in, maar één van hen zal de nacht niet overleven

Negen vrienden vieren oudejaarsavond in een idyllische villa in de Schotse Hooglanden. Het lijkt de perfecte plek om hun gehaaste Londense leven achter zich te laten en van elkaars gezelschap te genieten. Het ontbreekt de vrienden aan niets: ze hebben een prachtig uitzicht, een knappend haardvuur, een provisiekast vol eten en liters champagne. Maar wat ze ook hebben is geheimen voor elkaar, langgekoesterde jaloezie en bergen opgekropte woede. Terwijl de sneeuw buiten valt, wordt de spanning in de villa ondraaglijk.

Als de lucht op nieuwjaarsdag opklaart is een van de gasten dood. En één van de anderen is de moordenaar.

Maar wie?


In de pers
‘Foley heeft oog voor detail en weet de spanning heel slim op te bouwen.’ The Guardian

‘Een spannend, perfect getimed moordmysterie.’ People

‘Foley weet hoe je een mysterie ontvouwt. Een heerlijk spannend verhaal voor een lange winteravond.’ Publishers Weekly

‘De epische, sfeervolle locatie en realis-tische personages maken dit tot een frisse, moderne versie van de klassieke whodunit.’ Grazia

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9789022591635
  • Verschijningsdatum: 5/11/2020
  • Aantal bladzijden: 352
  • Uitgeverij: Meulenhoff Boekerij B.V.
  • Auteur(s): Lucy Foley
  • Afmetingen: 155 mm x 230 mm
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 352
  • Taal: Nederlands

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9789022591635
  • Verschijningsdatum: 5/11/2020
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 155 mm x 230 mm
  • Gewicht: 529 g