• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Omwille van de aangepaste douaneformaliteiten m.b.t. de Brexit, is de levertermijn van Engelstalige boeken op dit moment iets langer. Onze excuses voor het ongemak.
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

Hunter

Joona Linna 06

Lars Kepler
Paperback | Engels
€ 8,45
+ 16 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
Haal af binnen de 5 werkdagen nadat je bestelling klaarligt

Omschrijving

It begins with a nursery rhyme. Nineteen minutes later you die...The sixth gripping thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9780008240424
  • Verschijningsdatum: 21/03/2019
  • Aantal bladzijden: 528
  • Uitgeverij: Harper Collins UK
  • Reeks: Joona Linna
  • Nummer in reeks: 6
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 528
  • Productcode (EAN): 9780008240424
  • Taal: Engels
  • Verschijningsdatum: 21/03/2019
  • Reeks: Joona Linna
  • Nummer in reeks: 6