• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Lars Kepler

Boeken geschreven door Lars Kepler

Boeken geschreven door Lars Kepler

Lars Kepler is het pseudoniem van het Zweedse schrijversduo Alexander Ahndoril en zijn vrouw Alexandra Coelho Ahndoril. Ze zijn de auteurs achter de succesvolle boekenserie ‘Joona Linna’, waarvan er al meer dan 15 miljoen exemplaren in 40 talen verkocht zijn. De serie omvat de boeken ‘Hypnose’, ‘Contract’, ‘Getuige’, ‘Slaap’, ‘Stalker’, ‘Jager’, ‘Lazarus’, ‘Spiegelman’ en het nieuwste boek ‘Spin’, dat in november 2022 verscheen. In 2015 brachten ze het boek ‘Playground’ uit.
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Lars Kepler

122 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Le Pacte

    Lars Kepler

    • E-book | Frans
    • Le même jour, une jeune femme est retrouvée morte à bord d'un bateau dans l'archipel de Stockholm tandis que Carl Palmcrona, l'homme chargé de valider... Lees meer
    € 9,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Le pacte

    Lars Kepler

    • Paperback | Frans
    • Le pacte Une jeune femme est retrouvée morte à bord d'un bateau dérivant dans l'archipel de Stockholm. Ses poumons sont remplis d'eau de mer, pourtant... Lees meer
    € 10,30
    Levering 1 à 4 weken
    € 10,30
    Levering 1 à 4 weken
  • The Sandman

    Lars Kepler

    • E-book | Engels | Joona Linna
    • HE'LL STEAL YOU IN YOUR SLEEPThe fourth gripping serial killer thriller in the No.1 bestselling Joona Linna series. Perfect for fans of Jo Nesbo.HE'S ... Lees meer
    € 6,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 6,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Lazarus

    Lars Kepler

    • Paperback | Nederlands
    • Hij komt altijd terug… Lees meer
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Stalker

    Lars Kepler

    • Paperback | Engels | Joona Linna
    • You thought you were alone. Think again. The groundbreaking fifth thriller in Lars Kepler’s bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fa... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • Désaxé

    Lars Kepler

    • Paperback | Frans
    • Désaxé Sur une vidéo anonyme adressée à la police criminelle, une femme est en train d'enfiler son collant, probablement filmée à son insu. Le lendema... Lees meer
    € 10,40
    Levering 1 à 4 weken
    € 10,40
    Levering 1 à 4 weken
  • Désaxé

    Lars Kepler

    • Paperback | Frans
    • Sur une vidéo anonyme adressée à la police criminelle, une femme est en train d'enfiler son collant, probablement filmée à son insu. Le lendemain, ell... Lees meer
    € 23,80
    Levering 1 à 4 weken
    € 23,80
    Levering 1 à 4 weken
  • Hasenjagd

    Lars Kepler

    • Paperback | Duits | Joona Linna | Taschenbücher | nr. 6
    • Stockholm. In einem wohlhabenden Viertel geschieht ein bestialischer Mord. Die Polizei ist gleich vor Ort, hält den Fall jedoch geheim. Sie kontaktier... Lees meer
    € 10,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 10,95
    Levering 1 à 4 weken
  • L'araignée

    Lars Kepler

    • Paperback | Frans
    • Un grand sac en caoutchouc est retrouvé suspendu à un arbre à Kapellskär, petite ville portuaire au nord de Stockholm. À l'intérieur, un corps presque... Lees meer
    € 24,50
    Levering 1 à 4 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,50
    Levering 1 à 4 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Lazarus

    Lars Kepler

    • Paperback | Spaans
    • 15.000.000 de lectores están enganchados a Lars Kepler y al infatigable detective Joona Linna. REGRESAR DE ENTRE LOS MUERTOS... Alguien está ejecutand... Lees meer
    € 25,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 25,95
    Levering 1 à 4 weken
  • The Spider

    Lars Kepler

    • Paperback | Engels
    • Three years ago, Saga Bauer received a postcard with a threatening text about a gun with nine white bullets - one of which is waiting for Detective Jo... Lees meer
    € 19,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 19,95
    Levering 1 à 2 weken
  • Incurables

    Lars Kepler

    • Paperback | Frans
    • Une jeune fille est assassinée dans la chambre d'isolement d'un centre de réhabilitation psychiatrique. Elle porte les traces de violents coups à la t... Lees meer
    € 10,30
    Levering 1 à 4 weken
    € 10,30
    Levering 1 à 4 weken
  • The Nightmare

    Lars Kepler

    • E-book | Engels | Joona Linna
    • ‘One of the most exciting Swedish crime novels of recent years…’ Göteborgsposten From the bestselling author of The Hypnotist comes the second high-oc... Lees meer
    € 6,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 6,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Playground

    Lars Kepler

    • Paperback | Frans
    • Lors d'une mission de l'Otan dans le Nord du Kosovo, le lieutenant Jasmine Pascal-Anderson est grièvement blessée. Son coeur s'arrête pendant près de ... Lees meer
    € 23,00
    Levering 1 à 4 weken
    € 23,00
    Levering 1 à 4 weken
  • Le chasseur de lapins

    Lars Kepler

    • E-book | Frans
    • Les autorités suédoises redoutent un acte terroriste lorsque le ministre des Affaires étrangères, qui s'adonnait à des ébats sadiques avec une prostit... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Lazarus

    Lars Kepler

    • Paperback | Engels | Joona Linna
    • ‘It may take you a while to sleep after you finish it’ Daily Express The most chilling and terrifying serial killer thriller of the year, from interna... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • L'homme-miroir

    Lars Kepler

    • E-book | Frans
    • Une écolière brutalement enlevée se retrouve avec d'autres filles dans une ancienne ferme d'élevage de visons perdue dans une forêt truffée de pièges ... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Lazare

    Lars Kepler

    • E-book | Frans
    • Entre Oslo et Rostock, l'inspecteur Joona Linna est confronté à une affaire de meurtres rituels où violeurs de sépultures et collectionneurs de trophé... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Playground

    Lars Kepler

    • Paperback | Frans
    • Playground Lors d'une mission de l'Otan dans le Nord du Kosovo, le lieutenant Jasmine Pascal-Anderson est grièvement blessée. Son coeur s'arrête penda... Lees meer
    € 10,30
    Levering 1 à 4 weken
    € 10,30
    Levering 1 à 4 weken
  • Incurables

    Lars Kepler

    • E-book | Frans
    • Dans la cellule d'isolement d'un foyer spécialisé, une adolescente est retrouvée sauvagement assassinée. Sous l'oreiller de Nicky, une autre pensionna... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
24 van 122 resultaten getoond