• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Feest van het Jeugdboek

Dat lezen een feest is, kun je je kinderen volgens ons niet vroeg genoeg aanleren. Van hun eerste (voel)boekje tot stoere youngadultromans: ons jeugdaanbod staat garant voor leesplezier voor iedereen van 0 tot 18 jaar.

Jeugd

Ontmoet deze en veel meer auteurs en personages in onze 140 winkels.

'Wilma Wonder' Hanne Luyten, Sarah van Ketnet met haar sokpop, Thaïs Vanderheyden van de Spiekpietjes en Geronimo Stilton... Het zijn maar enkele van de auteurs en personages die je tijdens het Feest van het Boek kan ontmoeten in onze 140 winkels.

Laat jouw kind zijn of haar meest prangende vragen stellen of maak een leuke foto. Kortom: maak er een fantastisch moment van.

 Naar alle jeugdevenementen

Standaard BoekhandelActieboek

Jeugd

'Amari en de nachtwachters' is het 1ste deel in een nieuwe reeks vol humor, magie en avontuur. Terwijl Amari wil achterhalen wat er met haar broer Quinten is gebeurd, komt ze terecht bij het Bureau voor Bovennatuurlijke Zaken. Voor de fans van Percy Jackson en Nevermoor. Nu voor maar € 12,50 i.p.v. € 17,99*.

 Bestel 'Amari en de nachtwachters' met korting


Standaard BoekhandelAlle evenementen voor kleine boekenwurmen

105 resultaten

Filteren
Standaard Boekhandel Landen
  • Van: 13:30
    Tot: 15:00
    Voorleessessie met Hanne Luyten

    Schrijfster Hanne Luyten leest voor uit haar nieuwe grappige kinderboek 'Wilma Wonder' en signeert haar werk.

  • Van: 11:00
    Tot: 12:30
    Signeersessie met Bjorn Van den Eynde
    Jeugdauteur Bjorn Van den Eynde signeert zijn boekenreeks 'Team Mortis', over Erika Storm en de andere jongeren die deel uitmaken van een uiterst geheim Europees proefproject.
Standaard Boekhandel Tienen
  • Van: 15:30
    Tot: 17:00
    Voorleessessie met Hanne Luyten

    Schrijfster Hanne Luyten leest voor uit haar nieuwe kinderboek 'Wilma Wonder' en signeert jouw exemplaar.

  • Van: 13:30
    Tot: 15:00
    Signeersessie met Bjorn Van den Eynde
    Jeugdauteur Bjorn Van den Eynde signeert zijn boekenreeks 'Team Mortis', over Erika Storm en de andere jongeren die deel uitmaken van een uiterst geheim Europees proefproject.
Standaard Boekhandel Aalst
  • Van: 14:00
    Tot: 16:00
    Signeersessie met Emmelie Arents en Mel Hartman
    Jeugdauteurs Mel Hartman en Emmelie Arents signeren hun spannende youngadultboeken.
Standaard Boekhandel Gent Zuid Shopping
  • Van: 11:00
    Tot: 12:00
    Signeersessie met Stefan Boonen en Jan Van Lierde

    Jeugdauteur Stefan Boonen signeert samen met illustrator Jan Van Lierde 'Een dag in de wind', hun nieuwe boek in de Veer-reeks.

  • Van: 10:30
    Tot: 12:30
    Signeersessie met Pen Stewart

    Fantasy-auteur Pen Stewart signeert haar nieuwe boek 'Onderuniversum'.

Standaard Boekhandel Grimbergen
  • Van: 10:00
    Tot: 11:30
    Meet-and-greet met Geronimo Stilton
    Bestsellerauteur Geronimo Stilton vertelt over zijn nieuwste boek in de Fantasia-reeks, beantwoordt vragen en gaat met jullie op de foto.
Standaard Boekhandel Hasselt
  • Van: 14:00
    Tot: 15:30
    Workshop Bas en Klara in FIMO

    Schrijfster Thaïs Vanderheyden leest voor uit haar prentenboek 'Bas & Klara in de Gewoontoren' en knutselt met jou een eigen Bas en Klara in FIMO.

    Vooraf inschrijven via een e-mail naar sb.hasselt@standaardboekhandel.be.

  • Van: 15:30
    Tot: 16:00
    Voorleessessie met Thaïs Vanderheyden

    Thaïs Vanderheyden leest voor uit haar nieuwe boek over de Spiekpietjes, 'Paniek in de speelgoedfabriek'. Doe ook mee met onze kleurwedstrijd van 1 tot en met 30 oktober.

Standaard Boekhandel Heist-op-den-Berg
  • Van: 14:30
    Tot: 15:30
    Voorleessessie met Teckel Tokkel

    Schrijfster Ilse De Keyzer leest voor uit haar kinderboek 'Halloween met teckel Tokkel'. Leer ook een hondje in een pompoen tekenen met illustratrice Ina Hallemans. Voor de kleinsten zijn er kleurplaten.

Standaard Boekhandel Kampenhout
  • Van: 13:30
    Tot: 15:00
    Ga op de foto met Geronimo Stilton!

    Geronimo Stilton, de uitgever van 'De wakkere muis', de meest gelezen krant van Muizeneiland, maakt graag tijd om met jullie op de foto te gaan.

Standaard Boekhandel Kuurne Ring Shopping
  • Van: 14:30
    Tot: 16:30
    Workshop schrijven

    Schrijfster en creatieve duizendpoot Bieke Vanlaeken leert je jouw mooiste verhaal schrijven. Voor kinderen van 9 tot 15 jaar. Bieke leest ook voor uit haar boeken, zoals 'The nerd academy' en 'Helena', en signeert haar werk.

    Vooraf inschrijven via een e-mail naar sb.kuurne@standaardboekhandel.be of een telefoontje naar 056/373035.

Standaard Boekhandel Lier
  • Van: 13:30
    Tot: 15:00
    Signeersessie met Ina De Man

    Ina De Man signeert haar boek 'Wolvenhart' in Lier. In 'Wolvenhart' kijken Kaat en Eva uit naar een rustige vakantie, maar voor ze het weten belanden ze in een spannend en gevaarlijk avontuur. Iedereen welkom!

    Auteur(s): Ina De Man Thema: Kinder- & Jeugdboeken
Standaard Boekhandel Ninove
  • Van: 14:30
    Tot: 17:30
    Signeersessie met Pen Stewart
    Fantasy-auteur Pen Stewart signeert haar nieuwe boek 'Onderuniversum'.
Standaard Boekhandel Oud-Turnhout
  • Van: 10:30
    Tot: 12:30
    Signeersessie met Erik Persoons

    Schrijver Erik Persoons signeert zijn nieuwe boek 'De Safari Sisters', een eigentijds verhaal over de zussen Juno en Zarah, 14 en 12 jaar oud. 

Standaard Boekhandel Tremelo
  • Van: 13:30
    Tot: 15:00
    Voorleessessie voor de kleintjes
    Veroniek verwent de kindjes met leuke verhaaltjes.
    Auteur(s): Veroniek Thema: Kinder- & Jeugdboeken
Standaard Boekhandel Genk
  • Van: 14:30
    Tot: 16:00
    Signeersessie met Bes Ceyssens

    Bes Ceyssens signeert haar huiveringwekkende boek 'Vruchteloos', een dystopische toekomstroman voor young adults over een samenleving waarin vrijheid ver te zoeken is.

  • Van: 15:00
    Tot: 16:00
    Voorleessessie met Teckel Tokkel

    Schrijfster Ilse De Keyzer leest voor uit haar kinderboek 'Halloween met teckel Tokkel', een grappig en ondeugend boek vol warme voorleesverhaaltjes voor kindjes vanaf 5 jaar.

  • Van: 15:00
    Tot: 16:30
    Signeersessie met Ina De Man

    Jeugdauteur Ina De Man signeert haar nieuwe boek 'Wolvenhart'.

    Auteur(s): Ina De Man Thema: Kinder- & Jeugdboeken
  • Van: 16:00
    Tot: 17:30
    Signeersessie met Mel Hartman

    Jeugdauteur Mel Hartman signeert haar nieuwe boeken 'Het hotel op de rots', een spannend verhaal voor lezers tussen 9 en 12 jaar, en 'Als doden spreken', een fantasy thriller voor jongvolwassenen en het tweede deel in de Dodenreeks.

  • Van: 15:00
    Tot: 16:30
    Signeersessie met Kaat De Kock

    Kaat De Kock signeert haar nieuwe feelgoodroman 'Winter in de B&B'. Kaat is bekend van haar youngadultboeken, kinderboeken en feelgoodromans en ook van haar romantische kortverhalen voor Flair en de bundels van Books & Butterflies.

Standaard Boekhandel Wijnegem
  • Van: 14:00
    Tot: 17:00
    Signeersessie met Pen Stewart
    Fantasy-auteur Pen Stewart signeert haar nieuwe boek 'Onderuniversum'.
Standaard Boekhandel Oostende Vlaanderenstraat
  • Van: 14:00
    Tot: 16:00
    Signeersessie met Pen Stewart
    Fantasy-auteur Pen Stewart signeert haar nieuwe boek 'Onderuniversum'.
24 van 105 resultaten getoond

Standaard BoekhandelAlleen bij Standaard Boekhandel

*Voorwaarden Actie geldig van 01/10/2021 t.e.m. 11/11/2021. Alleen op deze uitgave van het boek. Niet cumuleerbaar met andere voordelen of promoties.