Door een staking bij bpost kan je online bestelling op dit moment iets langer onderweg zijn dan voorzien. Dringend iets nodig? Onze winkels ontvangen jou met open armen!
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
Door een staking bij bpost kan je online bestelling op dit moment iets langer onderweg zijn dan voorzien. Dringend iets nodig? Onze winkels ontvangen jou met open armen!
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Zoekresultaten

Resultaten gefilterd op "Wereldbibliotheek"

736 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Morgen en morgen en morgen

    Gabrielle Zevin

    • Paperback | Nederlands
    • 'Briljant. Morgen en morgen en morgen is een van de beste boeken die ik ooit heb gelezen.' John Green De nummer 1 bestseller nu voor maar 10 euro! Op ... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Violeta

    Isabel Allende

    • Paperback | Nederlands
    • Na het grote succes van Bloemblad van zee opnieuw een grootse, meeslepende historische roman van Isabel Allende. Violeta del Valle komt ter wereld op ... Lees meer
    € 17,50
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 17,50
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Er stromen rivieren in de lucht

    Elif Shafak

    • Paperback | Nederlands
    • Londen, 1840. Arthur raakt gefascineerd door het oude Mesopotamië en in het bijzonder door het epische Gilgamesj-gedicht, over een hooghartige held di... Lees meer
    € 24,99
    Pre-order nu, verschijnt op 22/07/2024
    € 24,99
    Pre-order nu, verschijnt op 22/07/2024
  • De wind kent mijn naam

    Isabel Allende

    • Paperback | Nederlands
    • 'Blijf schrijven om het verleden vast te leggen. Blijf schrijven over wat niet vergeten mag worden.' Barack Obama tegen Isabel Allende, bij de erkenni... Lees meer
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Munt

    Richard Osinga

    • Hardcover | Nederlands
    • Op een broeierige middag komt een man het winkeltje van Xiao Wei in een stadje in Oost-Congo binnen. De man wil een oude zilveren munt verkopen. Xiao ... Lees meer
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Op het allerlaatste moment

    Claire Keegan

    • Hardcover | Nederlands
    • adembenemend scherp inzicht in liefde, begeerte, verraad, en de altijd intrigerende verhoudingen tussen vrouwen en mannen Na een rustige vrijdag op ka... Lees meer
    € 17,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 17,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Beschaafden in het land der barbaren

    Joseph Roth

    • Hardcover | Nederlands
    • Voor het eerst gebundeld in een mooie gebonden uitgave: alle reisreportages van Joseph Roth 'Wat een zeldzaam goede schrijver is Roth.' Tommy Wieringa... Lees meer
    € 39,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 39,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Perla de Superhond

    Isabel Allende

    • Hardcover | Nederlands | Perla
    • Allereerste kinderboek van internationaal bestsellerauteur Isabel Allende. Perla heeft twee superkrachten. Is dat genoeg om haar geliefde Nico te redd... Lees meer
    € 13,99
    Pre-order nu, verschijnt op 06/06/2024
    € 13,99
    Pre-order nu, verschijnt op 06/06/2024
  • Het restaurant van de herinneringen

    Yuta Takahashi

    • Paperback | Nederlands
    • De wereldwijde bestsellertrend van dit moment: Healing Fiction Kotoko is ontroostbaar wanneer ze haar haar broer verliest, en ze is ervan overtuigd da... Lees meer
    € 20,99
    Pre-order nu, verschijnt op 13/06/2024
    € 20,99
    Pre-order nu, verschijnt op 13/06/2024
  • Herscht 07769

    László Krasznahorkai

    • Paperback | Nederlands
    • 'Het is lang geleden dat ik zo dol ben geworden op een hoofdrolspeler als Florian Herscht. Helaas kun je nooit stoppen met lezen in dit boek.' Ingo Sc... Lees meer
    € 29,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 29,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De geniale vriendin

    Elena Ferrante

    • Paperback | Nederlands | De geniale vriendin | nr. 1
    • Filmeditie van de internationale bestsellers: 15 miljoen exemplaren verkocht. 'Elena Ferrante is een van de grootste romanschrijvers van onze tijd.' T... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Morgen, morgen, morgen

    Gabrielle Zevin

    • E-book | Nederlands
    • 'Briljant. Morgen en morgen en morgen is een van de beste boeken die ik ooit heb gelezen.' John Green Op een ijskoude dag in zijn eerste jaar op Harva... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De wind kent mijn naam

    Isabel Allende

    • E-book | Nederlands
    • 'Een veelkleurige en ontroerende roman die een gezicht geeft aan (illegale) migranten.' **** de Volkskrant De nieuwe Isabel Allende - een indrukwekken... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Misdaad op leeftijd

    CJ Wray

    • Paperback | Nederlands
    • Een charmante cosy crime over twee nationale schatten met een officieel geheim en een dubbelleven - Richard Osman meets Hendrik Groen. 'Sublieme mix v... Lees meer
    € 22,99
    Pre-order nu, verschijnt op 07/05/2024
    € 22,99
    Pre-order nu, verschijnt op 07/05/2024
  • Het gele huis

    Mieko Kawakami

    • Paperback | Nederlands
    • ‘Mieko Kawakami is een literair fenomeen.’ NRC Het is 1998, en in Japan is de economie tot stilstand gekomen. De zeventienjarige Hana is vastberaden z... Lees meer
    € 24,99
    Pre-order nu, verschijnt op 22/08/2024
    € 24,99
    Pre-order nu, verschijnt op 22/08/2024
  • De wind kent mijn naam

    Isabel Allende

    • Paperback | Nederlands
    • ‘Een veelkleurige en ontroerende roman. ****’ de Volkskrant . ‘Vol hartstocht, in een bloemrijke taal, waarin de magische wereld van geesten, vooroude... Lees meer
    € 17,50
    Pre-order nu, verschijnt op 11/07/2024
    € 17,50
    Pre-order nu, verschijnt op 11/07/2024
  • De bastaard van Istanbul

    Elif Shafak

    • Paperback | Nederlands
    • Genomineerd voor de Women’s Prize for Fiction Voor lezers van Isabel Allende en Nino Haratischwili Turkije, De Kazanci-familie bestaat uit vier volwas... Lees meer
    € 22,99
    Pre-order nu, verschijnt op 06/06/2024
    € 22,99
    Pre-order nu, verschijnt op 06/06/2024
  • Het dorp van de herinneringen

    Juan Gómez Bárcena

    • Paperback | Nederlands
    • Een groot verhaal over een klein dorp Emilio en Mercedes hebben wat spaargeld, twee dochters en er is een baby op komst. Een tweede huisje aan zee lij... Lees meer
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • La Louisiane

    Julia Malye

    • Paperback | Nederlands
    • Grootse meeslepende roman en de wereldwijde doorbraak van literair toptalent Voor de lezers van La Florida, Al dat schittert en Het bal der gekken Par... Lees meer
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Een klein leven

    Hanya Yanagihara

    • E-book | Nederlands
    • WINNAAR KIRKUS REVIEWS BOOK PRIZE SHORTLIST MAN BOOKER PRIZE: 'Een exceptioneel verhaal over wreedheid en de kracht van vriendschap.' SHORTLIST NATION... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De nieuwe achternaam

    Elena Ferrante

    • Paperback | Nederlands | De geniale vriendin | nr. 2
    • Filmeditie van de internationale bestsellers: 15 miljoen exemplaren verkocht. 'Elena Ferrante is een van de grootste romanschrijvers van onze tijd.' T... Lees meer
    € 15,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Leeuwenhart

    Monika Helfer

    • Hardcover | Nederlands
    • 'Monika Helfer is een geweldige schrijver.'***** NRC Handelsblad Na de dood van hun moeder worden Monika en haar twee zusjes bij een tante geplaatst, ... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
24 van 736 resultaten getoond