• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje
  1. Home
  2. Zoekresultaten

Resultaten gefilterd op "Unieboek | Het Spectrum"

4 661 resultaten

Filteren
    • 2+1 GRATIS

    Midnight sun

    Stephenie Meyer

    • Hardcover | Nederlands
    • Het langverwachte nieuwe boek van Stephenie Meyer – Twilight is terug! Toen Edward Cullen en Bella Swan elkaar ontmoetten in Twilight werd er een icon... Lees meer
    € 22,99
    2+1 GRATIS
    of
    of
    • Bestseller

    De bedrogene

    Kiera Cass

    • Paperback | Nederlands | De beminde | nr. 2
    • Het romantische vervolg op succestitel De beminde Nadat Hollis het koninkrijk Coroa is ontvlucht en de herinnering aan Silas achter zich heeft gelaten... Lees meer
    € 15,99
    Bestseller
    of
    of
  • De antwoorden op de grote vragen

    Stephen Hawking

    • Paperback | Nederlands
    • De wereldberoemde wetenschapper en bestsellerauteur Stephen Hawking laat ons zijn laatste ideeën over de grootste vragen van het universum na in dit b... Lees meer
    € 10,00
    of
    of
  • Het blue zones kookboek

    Dan Buettner

    • Hardcover | Nederlands
    • Het blue zones kookboek : 100 heerlijke recepten om zelf ook minimaal 100 mee te worden! In dit kookboek geeft New York Times -bestsellerauteur Dan Bu... Lees meer
    € 25,00
    of
    of
    • 2+1 GRATIS

    De magische apotheek

    Anna Ruhe

    • Hardcover | Nederlands
    • Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor! Het ruikt vreemd in de oude villa, naar… naar wel duizend dingen tegelijk! Dat is het ... Lees meer
    € 9,99
    2+1 GRATIS
    of
    of
  • Everyday fresh

    Donna Hay

    • Paperback | Nederlands
    • Elke dag supervers, supersnel en superlekker De onbetwiste koningin van heerlijke gerechten die makkelijk te maken zijn maar er spectaculair uitzien: ... Lees meer
    € 29,99
    of
    of
  • Het 6 minuten dagboek - PUUR

    Dominik Spenst

    • Hardcover | Nederlands
    • 6 minuten schrijven per dag maakt je gelukkiger: ga door met je positieve focus op de dag Je hebt Het 6 minuten dagboek volgeschreven, en je wilt je f... Lees meer
    € 16,99
    of
    of
  • Burn after writing

    Sharon Jones

    • Paperback | Nederlands
    • De Nederlandse editie van de internationale bestseller Burn after writing ! Hoe eerlijk ben jij als niemand kijkt? Het lijkt wel alsof de wereld allee... Lees meer
    € 11,99
    of
    of
  • Dribbel bij opa en oma

    Eric Hill

    • Hardcover | Nederlands | Dribbel
    • Een vertederend avontuur van Dribbel!  Dribbel gaat op bezoek bij opa en oma. Als hij opa helpt in de tuin, vindt Dribbel iets heel bijzonders. Maar e... Lees meer
    € 9,99
    of
    of
  • De magische apotheek 2

    Anna Ruhe

    • Hardcover | Nederlands
    • Het spannende tweede boek over de magische apotheek! Lucie heeft een groot geheim. Diep onder haar huis heeft ze een verborgen ruimte gevonden: een ma... Lees meer
    € 16,99
    of
    of
  • De Habsburgers

    Martyn Rady

    • Hardcover | Nederlands
    • De complete geschiedenis van een van de machtigste dynastieën aller tijden 'Definitief standaardwerk.' ••••• NRC Handelsblad 'Een boeiend " rise and f... Lees meer
    € 39,99
    of
    of
  • Feitenkennis

    Hans Rosling

    • Paperback | Nederlands
    • Op eenvoudige vragen over wereldwijde trends geven we systematisch de verkeerde antwoorden. In Feitenkennis legt hoogleraar Internationale Gezondheid ... Lees meer
    € 9,99
    of
    of
  • Tom Dumoulin

    Patrick Bernhart

    • Paperback | Nederlands
    • Volledig herziene editie van de bestseller Tom Dumoulin Benaderbaar en ook altijd op afstand. Charismatisch en toch ook vol raadsels. Charmant en ook ... Lees meer
    € 19,99
    of
    of
  • Hitlers furiën

    Wendy Lower

    • Paperback | Nederlands
    • Spraakmakend boek over Hitlers vrouwelijke beulen Hitlers furiën vertelt het verbluffende verhaal van de rol die Duitse vrouwen speelden aan het Oostf... Lees meer
    € 10,99
    of
    of
  • Twilight

    Stephenie Meyer

    • Hardcover | Nederlands | Twilight
    • 15 jaar Twilight Saga! Als Bella Swan naar het regenachtige Forks verhuist en de mysterieuze en aantrekkelijke Edward Cullen ontmoet, neemt haar leven... Lees meer
    € 15,00
    of
    of
24 van 4 661 resultaten getoond