• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje
  1. Home
  2. Zoekresultaten

Resultaten gefilterd op "Unieboek | Het Spectrum"

4 609 resultaten

Filteren
    • Bestseller

    Dribbel bij opa en oma

    Eric Hill

    • Hardcover | Nederlands | Dribbel
    • Een vertederend avontuur van Dribbel!? Dribbel gaat op bezoek bij opa en oma. Als hij opa helpt in de tuin, vindt Dribbel iets heel bijzonders. Maar e... Lees meer
    € 9,99
    Bestseller
    of
    of
  • Het aanzien van 2020

    Han Van Bree

    • Hardcover | Nederlands
    • Han van Bree blikt terug op het jaar 2020 In Het aanzien van 2020 geeft Han van Bree op zijn bekende en veelgeprezen manier een overzicht van twaalf m... Lees meer
    € 20,99
    of
    of
  • Midnight sun

    Stephenie Meyer

    • Hardcover | Nederlands
    • Het langverwachte nieuwe boek van Stephenie Meyer ? Twilight is terug! Toen Edward Cullen en Bella Swan elkaar ontmoetten in Twilight werd er een icon... Lees meer
    € 22,99
    of
    of
  • De Habsburgers

    Martyn Rady

    • Hardcover | Nederlands
    • De complete geschiedenis van een van de machtigste dynastie?n aller tijden 'De Habsburgers is meeslepend, kleurrijk en aangrijpend, maar ook nauwkeuri... Lees meer
    € 39,99
    of
    of
  • Hitlers furiën

    Wendy Lower

    • Paperback | Nederlands
    • Spraakmakend boek over Hitlers vrouwelijke beulen Hitlers furi?n vertelt het verbluffende verhaal van de rol die Duitse vrouwen speelden aan het Oostf... Lees meer
    € 10,99
    of
    of
  • Intermittent fasting doe je zo!

    Hannah Vreugdenhil

    • Paperback | Nederlands
    • Hannah Vreugdenhil is auteur van High protein en coauteur van Personal Body Plan - the recipe guide. Daarnaast begeleidt zij mensen met haar coachings... Lees meer
    € 15,99
    of
    of
  • Zelf je tuin beplanten

    Modeste Herwig

    • Hardcover | Nederlands
    • Borderplanten, struiken en bomen brengen een tuin tot leven. Met de beste tuinplanten en de mooiste combinaties beleef je de seizoenen optimaal en gen... Lees meer
    € 24,99
    of
    of
  • Everyday fresh

    Donna Hay

    • Paperback | Nederlands
    • Elke dag supervers, supersnel en superlekker De onbetwiste koningin van heerlijke gerechten die makkelijk te maken zijn maar er spectaculair uitzien: ... Lees meer
    € 29,99
    of
    of
  • De antwoorden op de grote vragen

    Stephen Hawking

    • Paperback | Nederlands
    • De wereldberoemde wetenschapper en bestsellerauteur Stephen Hawking laat ons zijn laatste ideeën over de grootste vragen van het universum na in dit b... Lees meer
    € 10,00
    of
    of
  • Vanavond vegan

    Angela Liddon

    • Paperback | Nederlands
    • Een boek boordevol vegan diners 'Dit boek bewijst hoe simpel, heerlijk en leuk een plantaardig voedingspatroon kan zijn. Angela's recepten en tips zul... Lees meer
    € 25,99
    of
    of
  • De bedrogene

    Kiera Cass

    • Paperback | Nederlands
    • Het romantische vervolg op succestitel De beminde Nadat Hollis het koninkrijk Coroa is ontvlucht en de herinnering aan Silas achter zich heeft gelaten... Lees meer
    € 15,99
  • De nieuwe kleine tuin

    Noël Kingsbury

    • Paperback | Nederlands
    • Kleine tuinen, zoals in ons land, kunnen een ongekende bron van mogelijkheden zijn voor een grote variëteit aan planten. Noel Kingsbury past natuurlij... Lees meer
    € 24,99
    of
    of
  • Twilight

    Stephenie Meyer

    • Hardcover | Nederlands | Twilight
    • Stephenie Meyer (1973) is een Amerikaanse auteur van YA-boeken. Ze studeerde af aan de Brigham Young University met een graad in Engelse literatuur. N... Lees meer
    € 15,00
    of
    of
  • Daarna

    Bruce Greyson

    • Paperback | Nederlands
    • Wat zeggen bijna-doodervaringen over de dood, het leven en ons bewustzijn? Bijna-doodervaringen stammen al uit de Oudheid en 10% van de mensen bij wie... Lees meer
    € 20,99
    of
    of
  • De magische apotheek

    Anna Ruhe

    • Hardcover | Nederlands
    • met uitneembare kaart Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor! Het ruikt vreemd in de oude villa, naar? naar wel duizend dingen... Lees meer
    € 9,99
    of
    of
  • Het 6 minuten dagboek - PUUR

    Dominik Spenst

    • Hardcover | Nederlands
    • 6 minuten schrijven per dag maakt je gelukkiger: ga door met je positieve focus op de dag Je hebt Het 6 minuten dagboek volgeschreven, en je wilt je f... Lees meer
    € 16,99
    of
    of
24 van 4 609 resultaten getoond