• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Zoekresultaten

Resultaten gefilterd op "Loft Books"

190 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Hotel Havana

    Noortje Brink

    • E-book | Nederlands
    • In de thriller Hotel Havana van Noortje Brink verandert de huwelijksreis van Lotte en Frank in een nachtmerrie. Voor de fans van Suzanne Vermeer en Ki... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Verguld

    Eva Roberts

    • E-book | Nederlands | Geheimen uit de harem
    • Verguld is het twede deel in de sexy romantische serie Geheimen uit de harem van Eva Roberts. Verguld volgt Nova, die wordt uitgekozen voor een harem.... Lees meer
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Verhuld

    Eva Roberts

    • E-book | Nederlands | Geheimen uit de harem
    • Verhuld is de eerste aflevering in de serie Geheimen uit de harem van Eva Roberts en volgt Gabriela, die zich onderdompelt in een harem. Voor de lezer... Lees meer
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Onthuld

    Eva Roberts

    • E-book | Nederlands | Geheimen uit de harem
    • Onthuld is het derde deel in de serie Geheimen uit de harem van Eva Roberts. Het derde boek volgt Nancy, die de plaats van haar tweelingzus inneemt in... Lees meer
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Bloedhitte

    Noortje Brink

    • E-book | Nederlands
    • In Bloedhitte van Noortje Brink vertrekt Lieneke naar Portugal voor een zonvakantie om haar scheiding te verwerken. Eenmaal aangekomen krijgt ze echte... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Hartverwarmende winter

    Karin Rozenhart

    • E-book | Nederlands | De Zilveren Vos
    • Hartverwarmende winter van Karin Rozenhart is het derde deel in de feelgoodserie De Zilveren Vos, waarin Iris terugkeert om haar familie weer bij elka... Lees meer
    € 4,49 € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 4,49 € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Mayfair

    Nan Adams

    • E-book | Nederlands | De Alfa-vrouwen
    • Mayfair van Nan Adams, bekend van Bellagio en Malibu, is het derde en laatste deel van de spannende serie De Alfa-vrouwen. Lees meer
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Blind verlangen

    Julia Doornstein

    • E-book | Nederlands
    • In de psychologische thriller Blind verlangen van Julia Doornstein denkt de pas gescheiden Tineke bij haar oud-klasgenoot Mirjam een veilige haven te ... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Vensterbankflirt

    Fabienne Swinkels

    • E-book | Nederlands
    • Vensterbankflirt is de nieuwe roman van feelgoodauteur Fabienne Swinkels. Voor de lezers van Marijke Vos, Vanessa Gerrits, Charlotte de Monchy en Lise... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De vierde verovering

    Rhodé Franken

    • E-book | Nederlands | Cash
    • In deel 4 van Cash, De vierde verovering, is Jessica toegelaten tot het toptraject en probeert ze Chris zo veel mogelijk te zien. Het is het laatste d... Lees meer
    € 2,99 € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 2,99 € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Contrast

    Liz Hartevelt

    • E-book | Nederlands | Hartstocht
    • In Contrast, het tweede deel van de Harstocht-serie van Liz Hartevelt, moeten Kara en Luke hun angsten overwinnen om dichter bij elkaar te komen. Lees meer
    € 8,99
    € 8,99
  • De Puzzelaar

    Marit Vanström

    • E-book | Nederlands | Lianne Bloemen
    • De Puzzelaar is het eerste deel in de Lianne Bloemen-reeks van thrillerauteur Marit Vanström. Rechercheur Lianne Bloemen onderzoekt een moordzaak en w... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Een puppy voor kerst

    Simone Luijten

    • E-book | Nederlands
    • In Een puppy voor kerst van Simone Luijten heeft Monique haar echtgenoot met een ander betrapt, haar boeltje gepakt en is ze met haar twee kinderen ve... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De babysitter

    Liz de Zwart

    • E-book | Nederlands
    • In de thriller De babysitter van Liz de Zwart schakelt Simone een babysitter in als ze weer parttime gaat werken. Dat lijkt een uitkomst, maar heeft d... Lees meer
    € 4,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 4,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De lockdown

    Noortje Brink

    • E-book | Nederlands
    • In De lockdown van Noortje Brink is Patricia op de vlucht geslagen voor haar ex. Ze rijdt naar Bretagne, waar ze veilig denkt te zijn. Maar dan gaat F... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Die eerste blik

    Rhodé Franken

    • E-book | Nederlands | Cash
    • In deel 1 van Cash, Die eerste blik, van Rhodé Franken ontmoet bankier Jessica de chauffeur Chris, die wel erg charmant lacht als hij het portier voor... Lees meer
    € 2,99 € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 2,99 € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Hart verloren

    Petra Kruijt

    • E-book | Nederlands | Huizenfotograaf Sofie
    • In Hart verloren, de derde aflevering van de feelgoodserie Huizenfotograaf Sofie van Petra Kruijt, krijgt Sofie bericht over de toekomst van de makela... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Live voor de liefde

    Annemieke Heller

    • E-book | Nederlands
    • De driedelige Live for Love-serie van Annemieke Heller draait om de vriendinnen Amira en Jessie, die proberen de liefde te vinden in het televisieprog... Lees meer
    € 2,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 2,99
    Onmiddellijk beschikbaar
24 van 190 resultaten getoond