• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Zoekresultaten

Resultaten gefilterd op "HarperCollins"

16.825 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Omringd door idioten

    Thomas Erikson

    • Paperback | Nederlands | Omringd door…
    • De wereldwijde bestseller van Thomas Erikson op basis van vier persoonlijkheidstypes: hoe hen te begrijpen die niet begrepen willen worden? Welke gedr... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De vrouwen van het kamp

    Heather Morris

    • Paperback | Nederlands
    • De vrouwen van het kamp is een prachtige, ontroerende roman van bestsellerauteur Heather Morris. Een aanrader voor de lezers van De tatoeëerder van Au... Lees meer
    € 23,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 23,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Anna O.

    Matthew Blake

    • Paperback | Nederlands
    • Anna O. van Matthew Blake is dé thriller waar je slapeloze nachten van krijgt. Een aanrader voor de lezers van Gillian Flynn en A.J. Finn. Anna Ogilvy... Lees meer
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Na die nacht

    Karin Slaughter

    • Paperback | Nederlands | Will Trent | nr. 11
    • Na die nacht is de nummer 1-bestseller van bestsellerauteur Karin Slaughter, met Will Trent in de hoofdrol. Vijftien jaar geleden werd Sara Lintons le... Lees meer
    € 24,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Mooie meisjes

    Karin Slaughter

    • Paperback | Nederlands
    • ‘Spannend en vol gruwelijke details. Wees gewaarschuwd!’ De Telegraaf **** Wanneer op het nieuws melding wordt gemaakt van een vermist tienermeisje, m... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Omringd door energievreters

    Thomas Erikson

    • Paperback | Nederlands
    • Na Omringd door idioten de nieuwe bestseller van het Zweedse fenomeen Thomas Erikson. Iedereen kent ze wel: energievreters. Twintig minuten in dezelfd... Lees meer
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Omringd door narcisten

    Thomas Erikson

    • Paperback | Nederlands | Omringd door…
    • Het nieuwe boek van de bestsellerauteur van Omringd door idioten : herken, vermijd en bescherm jezelf tegen narcistische personen. We kennen allemaal ... Lees meer
    € 15,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Veroordeeld

    Karin Slaughter

    • Paperback | Nederlands
    • ‘Slaughter bouwt de spanning zeer zorgvuldig op. Vakwerk.’ Elsevier  Op haar eerste dag bij de politie wordt Kate Murphy geconfronteerd met de pesteri... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Een voor een

    Chris Carter

    • Paperback | Nederlands | Robert Hunter | nr. 5
    • De nieuwe bloedstollende thriller van het fenomeen Chris Carter, voor lezers van Robert Bryndza, M.J. Arlidge en J.D. Barker. Rechercheur Robert Hunte... Lees meer
    € 23,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 23,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Verbroken

    Karin Slaughter

    • Paperback | Nederlands | Will Trent | nr. 4
    • Ingenieuze plots en razend spannend: dit is deel 4 in de Will Trent -reeks van de Queen of Crime.   Als patholoog-anatoom Sara Linton voor vakantie te... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Sullivan's Crossing-pakket

    Robyn Carr

    • Paperback | Nederlands
    • Geniet van Het familiefeest , Een gedurfde sprong en Adembenemend uitzicht in de succesvolle serie Sullivan’s Crossing van Robyn Carr. Een aanrader vo... Lees meer
    € 30,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 30,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Triptiek

    Karin Slaughter

    • Paperback | Nederlands | Will Trent | nr. 1
    • Ingenieuze plots en razend spannend: dit is deel 1 in de Will Trent -reeks van de Queen of Crime. Wanneer in een van de beruchtste wijken van Atlanta ... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Anna O.

    Matthew Blake

    • E-book | Nederlands
    • Anna O. van Matthew Blake is dé thriller waar je slapeloze nachten van krijgt. Een aanrader voor de lezers van Gillian Flynn en A.J. Finn. Anna Ogilvy... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De verborgen bibliotheek van Warschau

    Madeline Martin

    • Paperback | Nederlands
    • Prachtige roman voor lezers van De bibliotheek van Parijs en De boekhandel van Teheran Warschau, 1939. Zofia vindt al haar hele leven troost bij boeke... Lees meer
    € 21,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Omringd door tegenslag

    Thomas Erikson

    • Paperback | Nederlands | Omringd door…
    • Van de bestsellerauteur van Omringd door idioten : Overwin tegenslagen en word een winnaar in plaats van verliezer. Ken je dit gevoel? Dat je iets héé... Lees meer
    € 22,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Mooie meisjes

    Karin Slaughter

    • E-book | Nederlands
    • ‘Spannend en vol gruwelijke details. Wees gewaarschuwd!’ De Telegraaf **** Wanneer op het nieuws melding wordt gemaakt van een vermist tienermeisje, m... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De 20

    Sam Holland

    • Paperback | Nederlands
    • De 20 van Sam Holland is de winnaar van de MAX Zilveren Vleermuis 2023: een verhaal dat je vanaf de eerste bladzijde meesleurt en je pas aan het eind ... Lees meer
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De dochter van de kaartenmaker

    Clare Marchant

    • Paperback | Nederlands
    • Meeslepende historische roman voor de lezers van Lucinda Riley en Sarah Penner. De twintigjarige Freida Ortelius moet aan het eind van de zestiende ee... Lees meer
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het nieuwe ademen

    James Nestor

    • Paperback | Nederlands
    • De wereldwijde bestseller over wat je ademhaling kan doen voor je gezondheid en welzijn. Adem in. Adem uit. Herhaal 25.000 keer Wat je eet, hoeveel je... Lees meer
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • The diary of a CEO

    Steven Bartlett

    • Paperback | Nederlands
    • The Diary of a CEO is de bestseller van podcaster en Dragon’s Den-jurylid Steven Bartlett waarin hij zijn principes van succes deelt, zowel zakelijk a... Lees meer
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Nachttrein naar Marrakesh

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Nederlands | Dochters van de Dordogne | nr. 3
    • Een familiegeheim, verraad en liefde in het sprookjesachtige Marokko. Marokko, 1966. Vicky Baudin ontvlucht haar mislukte relatie en neemt de nachttre... Lees meer
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
24 van 16.825 resultaten getoond