• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje
  1. Home
  2. Zoekresultaten

Resultaten gefilterd op "HarperCollins"

14 477 resultaten

Filteren
    • Bestseller

    De verborgen apotheek

    Sarah Penner

    • Paperback | Nederlands
    • Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann. Londen, 1791. Nella Clavinger wacht in haar verborgen... Lees meer
    € 21,99
    Bestseller
    of
    of
  • The greatest secret

    Rhonda Byrne

    • Hardcover | Nederlands
    • Het nieuwe boek van de auteur van de wereldwijde bestseller The Secret . Dit levensveranderende boek hielp lezers hun innerlijke potentieel te ontdekk... Lees meer
    € 21,99
    of
    of
  • De geheimen van Saffron Hall

    Clare Marchant

    • Paperback | Nederlands
    • Twee vrouwen, door vijf eeuwen gescheiden. Eén lang bewaard geheim.   1538 De jonge bruid Eleanor maakt indruk op haar kersverse man door saffraan te ... Lees meer
    € 19,99
    of
    of
  • De nachtegaal

    Johanna Mo

    • Paperback | Nederlands | Eilandmoorden | nr. 1
    • Dé nieuwe Zweedse thrillersensatie, verkocht aan 17 landen! Het eerste deel in de Eilandmoorden -reeks. Toen Hanna Duncker negentien jaar oud was, wer... Lees meer
    € 21,99
    of
    of
    • 2+1 GRATIS

    Heerlijk begin

    Susan Mallery

    • Paperback | Nederlands | De zussen Keyes | nr. 3
    • Jesse, de jongste van de drie zusjes Keyes, is altijd de brokkenpiloot van de familie geweest. Jaren geleden vertrok ze uit Seattle – zwanger, boos en... Lees meer
    € 12,50
    2+1 GRATIS
    of
    of
    • 2+1 gratis

    Goede dochter

    Karin Slaughter

    • Paperback | Nederlands
    • 3de plaats CPNB Top 100 Bestverkochte boeken van 2017! 'Gruwelijk knap opgeschreven.' - 4 ???? in de Volkskrant Achtentwintig jaar geleden: het zorgel... Lees meer
    € 10,00
    2+1 gratis
    of
    of
  • Denk als een monnik

    Jay Shetty

    • Paperback | Nederlands
    • Jay Shetty – motivational speaker, social-mediasuperster en presentator van de #1 podcast On Purpose – zet in Denk als een monnik de abstracte en diep... Lees meer
    € 20,00
    of
    of
    • 2+1 gratis

    Laatste weduwe

    Karin Slaughter

    • Paperback | Nederlands
    • De Will Trent-reeks van Karin Slaughter: ingenieuze plots en razend spannend   Op een rustige zondagmiddag worden Will Trent en Sara Linton plotseling... Lees meer
    € 10,00
    2+1 gratis
    of
    of
    • 2+1 GRATIS

    Met open armen

    Robyn Carr

    • Paperback | Nederlands | Thunder Point-serie | nr. 3
    • Devon kan bijna niet geloven dat het haar is gelukt: samen met haar dochtertje is ze ontsnapt uit de commune waarin ze jarenlang vastzat. In het klein... Lees meer
    € 12,50
    2+1 GRATIS
    of
    of
  • Meisje A

    Abigail Dean

    • Paperback | Nederlands
    • Hét debuut van 2021: wereldwijd op alle bestsellerlijsten. Verschijnt in meer dan 25 landen, en de tv/filmrechten werden al voor publicatie verkocht a... Lees meer
    € 21,99
    of
    of
  • Verzwegen

    Karin Slaughter

    • Paperback | Nederlands | Will Trent | nr. 13
    • 'Opnieuw levert de bestsellerauteur een nagelbijtend spannend boek af.' - De Telegraaf Jubileumjaar 2020: de twintigste bestseller van Karin Slaughter... Lees meer
    € 21,99
    of
    of
  • I love happy cats

    Anneleen Bru

    • Hardcover | Nederlands
    • Kattengedragstherapeut Anneleen Bru bundelt in dit boek alle inzichten die je kunt gebruiken om je kat beter te begrijpen en jullie relatie te verster... Lees meer
    € 20,00
    of
    of
  • De tatoeëerder van Auschwitz

    Heather Morris

    • Paperback | Nederlands
    • In april 1942 wordt een jonge Slowaakse Jood naar Auschwitz gedeporteerd. Lale Sokolov staat vanaf dan bekend als gevangene 32407. De ss-offi cieren b... Lees meer
    € 12,50
    of
    of
    • 2+1 gratis

    Nachtschade

    Karin Slaughter

    • Paperback | Nederlands | Grant County | nr. 1
    • In het slaapstadje Grant County ontstaat onrust als een jonge lerares wordt verkracht en vermoord. De vrouw wordt gevonden door Sara Linton, de plaats... Lees meer
    € 10,00
    2+1 gratis
    of
    of
24 van 14 477 resultaten getoond