• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Zoekresultaten

Resultaten gefilterd op "Harper Collins UK"

923 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Lies we sing to the sea

    Sarah Underwood

    • Paperback | Engels
    • In the cursed kingdom of Ithaca, each spring brings the hanging of twelve maidens, a gift to the vengeful Poseidon. But when Leto awakens from her dea... Lees meer
    € 11,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 11,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Yellowface

    Rebecca F. Kuang

    • Paperback | Engels
    • Athena Liu is a literary darling. Juniper Hayward is literally nobody. White lies When Athena dies in a freak accident, Juniper steals her unpublished... Lees meer
    € 13,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Unravel me

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Engels | Shatter Me | nr. 2
    • X-Men meets The Handmaid's Tale in the second instalment in an epic and romantic YA fantasy trilogy perfect for fans of Sarah J. Maas, Victoria Aveyar... Lees meer
    € 12,95
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Five Survive

    Holly Jackson

    • Paperback | Engels
    • AN INSTANT NUMBER 1 NYT BESTSELLER AND SUNDAY TIMES BESTSELLER! THE EXPLOSIVE NEW YA CRIME THRILLER FROM THE BESTSELLING AUTHOR OF A GOOD GIRL’S GUIDE... Lees meer
    € 14,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 14,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • How to kill your family

    Bella Mackie

    • Paperback | Engels
    • They say you can’t choose your family. But you can kill them. Meet Grace Bernard. Daughter, sister, serial killer… Grace has lost everything. And she ... Lees meer
    € 13,95
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,95
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Babel, or the necessity of violence

    Rebecca F. Kuang

    • Paperback | Engels
    • Traduttore, traditore: An act of translation is always an act of betrayal. Oxford, 1836. The city of dreaming spires. It is the centre of all knowledg... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • The Adventures of Amina Al-Sirafi

    S.A. Chakraborty

    • Paperback | Engels
    • Shannon Chakraborty, the bestselling author of The City of Brass, launches a new trilogy of magic and mayhem with this tale of pirates and sorcerers, ... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • The Book That Wouldn't Burn

    Mark Lawrence

    • Paperback | Engels | The Library Trilogy
    • All books, no matter their binding, will fall to dust. The stories they carry may last longer. They might outlive the paper, the library, even the lan... Lees meer
    € 13,95
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,95
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Solitaire

    Alice Oseman

    • Hardcover | Engels | Heartstopper | nr. 1
    • With special bonus content – a Q&A between Alice Oseman and bestselling author David Levithan The debut novel from Alice Oseman, author of the 2021 YA... Lees meer
    € 20,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Never never

    Colleen Hoover, Tarryn Fisher

    • Paperback | Engels
    • Charlie Wynwood and Silas Nash have been best friends since they could walk. They've been in love since the age of fourteen. But as of this morning… t... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • The virgin suicides

    Jeffrey Eugenides

    • Paperback | Engels | Collins Modern Classics
    • Introducing the Collins Modern Classics, a series featuring some of the most significant books of recent times, books that shed light on the human exp... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • All This Twisted Glory

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Engels | This woven kingdom | nr. 3
    • Enemies to lovers, found family and heart-breaking romance comes All This Twisted Glory, the highly anticipated third novel in the Persian inspired my... Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Howl's moving castle

    Diana Wynne Jones

    • Paperback | Engels | Howl's castle series | nr. 1
    • Now an animated movie from Studio Ghibli and Hayao Miyazaki. In this beloved modern classic, young Sophie Hatter from the land of Ingary catches the u... Lees meer
    € 11,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 11,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Really good, actually

    Monica Heisey

    • Paperback | Engels
    • One of the most hotly anticipated, hilarious and addictive debut novels of 2023, from Schitt’s Creek screenwriter and electric new voice in fiction, M... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Nick and Charlie

    Alice Oseman

    • Paperback | Engels | Heartstopper
    • A short novella based on the beloved characters from the graphic novel Heartstopper and Alice Oseman's debut novel Solitaire, which was praised as 'Th... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Poppy War

    R.F. Kuang

    • Paperback | Engels | The Poppy War
    • A brilliantly imaginative epic fantasy debut, inspired by the bloody history of China’s twentieth century and filled with treachery and magic. When Ri... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Cleopatra and Frankenstein

    Coco Mellors

    • Paperback | Engels
    • New York is slipping from Cleo’s grasp. Sure, she’s at a different party every other night, but she barely knows anyone. Her student visa is running o... Lees meer
    € 13,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Divine Rivals

    Rebecca Ross

    • Paperback | Engels | Letters of Enchantment
    • NO GOD NO CREATURE NO WAR CAN COME BETWEEN THEM The epic new enemies-to-lovers fantasy novel filled with hope and heartbreak from number one SUNDAY TI... Lees meer
    € 13,95
    Pre-order nu, verschijnt op 12/09/2024
    € 13,95
    Pre-order nu, verschijnt op 12/09/2024
  • The burning God

    Rebecca F. Kuang

    • Paperback | Engels | The Poppy War trilogy | nr. 3
    • The exciting end to The Poppy War trilogy, R.F. Kuang's acclaimed, award-winning epic fantasy that combines the history of 20th-century China with a g... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Godkiller

    Hannah Kaner

    • Paperback | Engels | The fallen gods | nr. 1
    • ‘GODKILLER will have you in its grasp from the first pages’ Samantha Shannon, bestselling author of PRIORY OF THE ORANGE TREE You are not welcome here... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
24 van 923 resultaten getoond