• Gratis levering vanaf € 20
  • Altijd een winkel in je buurt
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Ruim aanbod met 12 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

Resultaten gefilterd op "David Koepp"

10 resultaten

  • Cold Storage

    David Koepp

    • Hardcover
    • 'Gruesome, terrifying, pulse-pounding, and also pretty goddamn funny in places. You need to get on this right away.' Stephen King 'Jurrassic Park scre...
    € 15,45
  • Koelcel

    David Koepp

    • Nederlands | E-book
    • Een fenomenaal thrillerdebuut van de scenarioschrijver van Jurassic Park en Mission Impossible ! Roberto Diaz, eliteagent van het antibioterrorismetea...
    € 12,99
  • Cold Storage

    David Koepp

    • Engels | E-book
    • "On every level, Cold Storage is pure, unadulterated entertainment." —Douglas Preston, The New York Times Book Review For fans of The Martian , Dark M...
    € 12,89
  • Cold Storage

    David Koepp

    • Frans | Paperback
    • 'Gruesome, terrifying, pulse-pounding' Stephen King 'Chilling' Daily Mail 'Frightening' Mail on Sunday
    € 14,75
  • Cold Storage

    David Koepp

    • Engels | Paperback
    • "On every level, Cold Storage is pure, unadulterated entertainment." -Douglas Preston, The New York Times Book Review For fans of The Martian, Dark Ma...
    € 21,95
  • Bajo cero

    David Koepp

    • Spaans | E-book
    • Una aventura salvaje y aterradora sobre tres desconocidos que deben trabajar juntos para contener un organismo altamente contagioso y mortal. Con una ...
    € 9,99
  • Chambre froide

    David Koepp

    • Frans | Boek
    • Chambre froide S'il vous effleure, il est déjà trop tard. 1987. Des débris de la station spatiale Skylab tombés dans le désert australien ont libéré l...
    € 21,50
10 van 10 resultaten getoond