• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Boeken
  2. E-books
  3. Nieuwe e-books

Nieuwe e-books

Het hele jaar door kunnen wij jou als grootste boekhandel van Vlaanderen de allernieuwste e-books aanbieden. Kies je favorieten, bestel, download en begin onmiddellijk te lezen.

16.082 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Dodelijke wraak

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Erika Foster
    • ‘Bryndza leest altijd als een trein.’ VN Detective & Thrillergids Wanneer rechercheur Erika Foster een politicus naakt, vastgebonden en dood in zi... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Stormgloed

    Karen Swan

    • E-book | Nederlands | Het wilde eiland
    • In Stormgloed, het derde deel in de Wilde eiland-serie van Karen Swan, is Flora vastbesloten de gebeurtenissen op St Kilda voorgoed achter zich te lat... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Schimmenspel

    Nora Roberts, Fast Forward Translations

    • E-book | Nederlands
    • De nieuwe thriller van de koningin van de romantic suspense Zoals elke zomer brengen de Foxes hun kinderen naar hun oma in de Appalachen zodat ze daar... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Bitter

    Ann Galland

    • E-book | Nederlands
    • Rome, 2019. Wanneer Giuseppe Russo, een rijke antiquair, door een zware financiële tegenslag plotseling alles verliest, sleurt hij zijn gezin mee de a... Lees meer
    € 17,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 17,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Macht

    Jonas Boets

    • E-book | Nederlands
    • Een vrouw komt op het politiebureau de verdwijning van haar zus Christine aangeven. Maar Christine blijkt gewoon thuis te zijn. De volgende dag wordt ... Lees meer
    € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Het eiland van de zielen

    Piergiorgio Pulixi

    • E-book | Nederlands
    • Rechercheurs Mara Rais en Eva Croce zijn niet blij als ze worden overgeplaatst naar de nieuw opgerichte eenheid voor onopgeloste zaken in Cagliari, Sa... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Terugkeer

    Harlan Coben

    • E-book | Nederlands
    • De twaalfde thriller met de zeer geliefde personages Myron Bolitar en Windsor Lockwood III – oftewel Win – in de hoofdrol Drie jaar geleden hield priv... Lees meer
    € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De miljardair

    Thomas Erikson

    • E-book | Nederlands | Joe Carling
    • De miljardair is het eerste deel in de Joe Carling -serie van Thomas Erikson: nieuwe Scandi-crime uit Zweden. Thomas Erikson is vooral bekend door de ... Lees meer
    € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Hildes beloning

    Marie Lamballe

    • E-book | Nederlands | Café Engel
    • ‘Een meeslepende familiesaga in een schitterende historische setting. Liefhebbers van Lucinda Riley, Corina Bomann en mijn serie Het weesmeisje moeten... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De stille weduwe

    Sara Blædel

    • E-book | Nederlands | Louise Rick
    • De politie van Funen vraagt assistentie van Louise Rick en de pas opgerichte mobiele opsporingsunit bij het oplossen van de moord op een hoteleigenare... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The idea of you

    Robinne Lee

    • E-book | Nederlands
    • 'Er is geen beter escapisme dan lezen over een oudere vrouw die een schitterende liefdesaffaire begint met een jonge seksgod.' Vogue Voor de media is ... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Ongefilterd moederschap

    Lorentia Veppi

    • E-book | Nederlands
    • Lorentia Veppi kwam, zag en overwon sociale media. Jonge (en misschien ook minder jonge) ouders herkennen zich helemaal in haar hilarische filmpjes. Z... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Reddende engelen

    Danielle Steel

    • E-book | Nederlands
    • Een meeslepend en verbluffend eerbetoon aan ongelooflijk moedige verpleegsters in donkere tijden. Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Stralende sterren

    Nora Roberts

    • E-book | Nederlands
    • Geniet van de laatste twee delen van de schitterende serie De sterren van Mithra in Stralende sterren van bestsellerauteur Nora Roberts. Als een blauw... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De saboteurs

    Steven De Foer

    • E-book | Nederlands
    • De totale outsider Donald Trump heeft de Republikeinse partij gekaapt en naar zijn hand gezet. Zo verklaren veel analisten de aftakeling van de ‘Grand... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Schuld

    Jørn Lier Horst, Thomas Enger

    • E-book | Nederlands | Blix & Ramm
    • Twee jaar geleden leidde Alexander Blix het onderzoek naar de vermissing van de jonge moeder Elisabeth Eie. De zaak kwam tot stilstand toen Blix’ eige... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De buurtwinkel van tweede kansen

    Kim Ho-Yeon

    • E-book | Nederlands
    • Healing fiction: de wereldwijde bestsellertrend over de kracht van oprechte aandacht. De buurtwinkel van tweede kansen is de nummer één bestseller uit... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De razzia

    Timmie Van Diepen

    • E-book | Nederlands
    • Bij een razzia in het Limburgse Molenbeersel in augustus 1944, net voor de bevrijding, wordt de familie van Timmie van Diepen zwaar getroffen. Vijf me... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Een date met de dood

    Peter James

    • E-book | Nederlands | Roy Grace
    • EEN DATE MET DE DOOD is deel 15 in de Roy Grace-serie van Peter James. Inspecteur Roy Grace onderzoekt een reeks internetscams waarbij iedereen die de... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Het eilandhuis

    Elena Conrad

    • E-book | Nederlands | De eilandhuis-serie
    • Het eilandhuis  is een zomerse feelgoodroman van Elena Conrad. Een aanrader voor de lezers van Santa Montefiore en Marie Lamballe. Het leven van Maike... Lees meer
    € 7,99 € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99 € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Before We Fall

    Aurora Rose Reynolds

    • E-book | Nederlands
    • Als onze geliefden geen affaire hadden gehad, had ik Tucker Beckett nooit ontmoet… Tucker Beckett, pas gescheiden en alleenstaande vader van een zoont... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Perspectieven

    Laurent Binet

    • E-book | Nederlands
    • ‘Een sprankelende historische detectiveroman vol intriges, gesitueerd in 16de-eeuws Florence. Een roman met de sprankeling en allure van een historisc... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
24 van 16.082 resultaten getoond