• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Tracy Rees

Auteurs: boeken van Tracy Rees

Auteurs: boeken van Tracy Rees

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken van Tracy Rees

Het familiegeheim van Florence Grace

Tracy Rees

  • Paperback | Nederlands
  • In Het familiegeheim van Florence Grace van Tracy Rees komt Florence erachter dat ze verwant is aan de rijke en beruchte familie Grace. Maar al snel l... Lees meer
of
of
Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

KORTING

€ 3 korting

op 12 historische romans van o.a. Lucinda Riley en Anne Jacobs
KORTING
Korting historische romans
CADEAU

2+1 GRATIS

op boeken voor elke leesvoorkeur
CADEAU
Zomeractie: 2+1 GRATIS
AANGERADEN

Cadeautips voor juf of meester

van onze 600 specialisten
AANGERADEN
Cadeautips voor juf of meester
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Tracy Rees

38 resultaten

Filteren
    • € 3 korting

    De rozentuin

    Tracy Rees

    • Paperback | Nederlands
    • In De rozentuin van Tracy Rees moeten Olive, Ottilie en Mabs door een gevaarlijke ontdekking samenwerken om zichzelf en hun geliefden te beschermen. V... Lees meer
    € 20,99
    of
    € 20,99
    of
  • Het familiegeheim van Florence Grace

    Tracy Rees

    • Paperback | Nederlands
    • In Het familiegeheim van Florence Grace van Tracy Rees komt Florence erachter dat ze verwant is aan de rijke en beruchte familie Grace. Maar al snel l... Lees meer
    € 19,99
    of
    € 19,99
    of
  • De rozentuin

    Tracy Rees

    • E-book | Nederlands
    • In De rozentuin van Tracy Rees moeten Olive, Ottilie en Mabs door een gevaarlijke ontdekking samenwerken om zichzelf en hun geliefden te beschermen. V... Lees meer
    € 9,99
    € 9,99
  • Het geheim van Silvermoor

    Tracy Rees

    • Paperback | Nederlands
    • In Het geheim van Silvermoor van Tracy Rees veranderen de levens van Tommy en Josie voorgoed wanneer ze een groot familiegeheim ontdekken over de voor... Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • Het geheim van Silvermoor

    Tracy Rees

    • Paperback | Nederlands
    • In Het geheim van Silvermoor van Tracy Rees veranderen de levens van Tommy en Josie voorgoed wanneer ze een groot familiegeheim ontdekken over de voor... Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • Amy Snow

    Tracy Rees

    • Paperback
    • Abandoned on a bank of snow as a baby, Amy is taken in at nearby Hatville Court. But the masters and servants of the grand estate prove cold and unwel... Lees meer
    € 13,45
    € 13,45
  • L'oiseau des neiges

    Tracy Rees

    • Paperback | Frans | ROMANS
    • L'oiseau des neiges Janvier 1831. Aurélia Vennaway, 8 ans, héritière d'une riche famille aristocratique du comté de Surrey, découvre lors d'une promen... Lees meer
    € 9,00
    € 9,00
  • L'oiseau des neiges

    Tracy Rees

    • Paperback | Frans
    • En Angleterre, à l'époque victorienne. Amy Snow, une orpheline trouvée dans la neige lorsqu'elle était nouveau-né, doit entreprendre un périple aux qu... Lees meer
    € 42,00
    € 42,00
  • The Elopement

    Tracy Rees

    • Hardcover
    • Spellbinding historical fiction from Tracy Rees, the bestselling author of Amy Snow and The Rose Garden. Perfect for fans of Lucinda Riley and Dinah J... Lees meer
    € 26,95
    € 26,95
  • Amy Snow

    Tracy Rees

    • Paperback | Spaans
    • Abandonada y despreciada, ¿lograra? Amy descubrir el secreto que cambiara? su vida? Abre la carta y descubre el secreto...Premio Richard & Judy 2016 A... Lees meer
    € 30,45
    € 30,45
  • The Rose Garden

    Tracy Rees

    • Paperback
    • Spellbinding historical fiction from the bestselling author of Amy Snow, spanning the luxury and poverty of Victorian England. Perfect for fans of Luc... Lees meer
    € 19,95
    € 19,95
  • The Hourglass

    Tracy Rees

    • Paperback | Engels
    • ' Tracy Rees writes from the heart' Kathryn Hughes, author of The Letter . Perfect for fans of The Keeper of Lost Things and The Villa in Italy . 2014... Lees meer
    € 14,95
    € 14,95
  • Het familiegeheim van Florence Grace

    Tracy Rees

    • Paperback | Nederlands
    • In Het familiegeheim van Florence Grace van Tracy Rees komt Florence erachter dat ze verwant is aan de rijke en beruchte familie Grace. Maar al snel l... Lees meer
    € 8,99
    of
    € 8,99
    of
  • The Rose Garden

    Tracy Rees

    • E-book | Engels
    • The Rose Garden is a richly imagined historical novel full of intrigue and secrets, spanning the luxury and poverty of Victorian England. Perfect for ... Lees meer
    € 11,30
    € 11,30
  • Florence Grace

    Tracy Rees

    • Paperback | Engels
    • 'Possibly the most wonderful book I've ever read. A complete joy' Amazon reviewer . The stunning new novel from the author of the Richard and Judy bes... Lees meer
    € 13,45
    € 13,45
  • Amy Snow

    Tracy Rees

    • Paperback | Engels
    • Winner of the UK's Richard & Judy Search for a Bestseller Competition, this page-turning debut novel follows an orphan whose late, beloved best friend... Lees meer
    € 17,45
    € 17,45
  • The Love Note

    Tracy Rees

    • E-book | Engels
    • A heartwarming tale of love, family and acceptance, The Love Note is a simply gorgeous read... In their townhouse in Richmond, Blue and her family are... Lees meer
    € 3,49
    € 3,49
  • The Rose Garden

    Tracy Rees

    • Paperback | Engels
    • The Rose Garden is a richly imagined historical novel full of intrigue and secrets, spanning the luxury and poverty of Victorian England. Perfect for ... Lees meer
    € 11,95
    € 11,95
  • The Hourglass

    Tracy Rees

    • E-book | Engels
    • 'I love Tracy's writing' Gill Paul, author of Another Woman's Husband Get swept away with a gorgeous novel about finding love even after it seems too ... Lees meer
    € 0,87
    € 0,87
24 van 38 resultaten getoond