• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Jill Mansell

Auteurs: boeken van Jill Mansell

Auteurs: boeken van Jill Mansell

Jill Mansell is een Britse schrijfster van romantische boeken. Ze verkocht wereldwijd reeds meer dan 14 miljoen exemplaren, waarvan 2,5 miljoen in België & Nederland. Daarmee is ze een van de bestverkopende auteurs binnenin het genre. Mansell schreef meer dan 20 Sunday Times bestsellers, waaronder ‘Heerlijk duurt het langst’, ‘Lang leve de liefde’, ‘Schot in de roos’ en ‘Stuur me een berichtje’. Ze debuteerde in 1991 met het boek ‘Fast friends’. Het daar opeenvolgende boek ‘Solo’ was het eerste boek dat vertaald werd naar het Nederlands. Begin 2022 bracht ze het boek ‘De zomer van je leven’ uit.
Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken van Jill Mansell

Tot aan de zon en terug

Jill Mansell

  • Paperback | Nederlands
  • Een heerlijk romantisch verhaal om bij weg te zwijmelen van feelgoodkoningin Jill Mansell, nu extra voordelig! Lees meer
of
of
Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

CADEAU

2+1 GRATIS

op boeken voor elke leesvoorkeur
CADEAU
Zomeractie: 2+1 GRATIS
AANGERADEN

Cadeautips voor juf of meester

van onze 600 specialisten
AANGERADEN
Cadeautips voor juf of meester
BESTE WINKELKETEN

Bekroon jij ons

tot Beste Winkelketen? Breng nu jouw stem uit!
BESTE WINKELKETEN
Beste Winkelketen
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Jill Mansell

183 resultaten

Filteren
  • De zomer van je leven

    Jill Mansell

    • Paperback | Nederlands
    • Beleef de zomer van je leven met de nieuwe Jill! Lees meer
    € 21,99
    of
    € 21,99
    of
  • Rozengeur en zonneschijn

    Jill Mansell

    • Paperback | Nederlands
    • Sophie Wells werkt als fotografe in de populaire badplaats St. Carys. Ze heeft besloten niet meer aan een relatie te beginnen; dat wil ze niemand meer... Lees meer
    € 9,00
    of
    € 9,00
    of
  • Stuur me een berichtje

    Jill Mansell

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 721
    • Stuur me een berichtje van Jill Mansell is een hartverwarmende en romantische feelgood over een vrouw die opnieuw moet beginnen. Lees meer
    € 7,50
    € 7,50
  • A Walk in the Park

    Jill Mansell

    • Paperback | Engels
    • No one could have planned for this... Lara Carson left her family and boyfriend Flynn eighteen years ago without a word to anyone. Why has no one hear... Lees meer
    € 26,95
    € 26,95
  • Ik wil met je mee!

    Jill Mansell

    • Paperback | Nederlands
    • (POD)Ik wil met je mee! is de nieuwste hartverwarmende feelgoodroman van Jill Mansell, de bestsellerauteur van Stuur me een berichtje en Ik zie je op ... Lees meer
    € 21,99
    € 21,99
  • Tophit

    Jill Mansell

    • E-book | Nederlands
    • Het is een heerlijk romantisch verhaal, vol humor en liefde. Perfect voor lezers van Jenny Colgan en Jojo Moyes. Nadat Izzy op haar motor is aangerede... Lees meer
    € 12,99
    € 12,99
  • Versier me dan

    Jill Mansell

    • E-book | Nederlands
    • Jill Mansell: daar word je vrolijk van! Cleo schrikt zich lam als ze op een begrafenis opeens oog in oog staat met haar vroegere klasgenoot Johnny. Wa... Lees meer
    € 12,99
    € 12,99
  • Millie's Fling

    Jill Mansell

    • Paperback
    • In this funny and romantic bestseller from the author of THE ONE YOU REALLY WANT and THREE AMAZING THINGS ABOUT YOU, newly single Millie is looking fo... Lees meer
    € 13,45
    € 13,45
  • Geluks-ABC

    Jill Mansell

    • E-book | Nederlands
    • Jill Mansells Geluks-ABC is een kort e-book over de schrijfster Jill Mansell (van bestsellers als Ik zie je op het strand en Lang leve de liefde). In ... Lees meer
    € 1,99
    € 1,99
  • Kiezen of delen

    Jill Mansell

    • E-book | Nederlands
    • Wie zal Nadia kiezen? Jill Mansells heerlijke feelgood Kiezen of delen zit vol liefdesperikelen, misverstanden en geheimen! Daar zit je dan: ingesneeu... Lees meer
    € 12,99
    € 12,99
  • Ik zie je op het strand

    Jill Mansell

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 607
    • Romantische verwikkelingen, misverstanden en zussenrivaliteit – een feelgood verhaal dat je niet weg kunt leggen! Perfect voor wie houdt van Jojo Moye... Lees meer
    € 13,99
    of
    € 13,99
    of
24 van 183 resultaten getoond