• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Erin Litteken

Boeken van Erin Litteken

Boeken van Erin Litteken

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken van Erin Litteken

Dochters van Kiev

Erin Litteken

  • Paperback | Nederlands
  • Drie generaties vrouwen vertellen het verhaal van Oekraïne, voor lezers van De tatoeëerder van Auschwitz. Per boek gaat € 2,50 naar hulp aan Oekraïne.... Lees meer
of
of

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

AANGERADEN

Vurige verrassingen voor Valentijn

voor jou geselecteerd
AANGERADEN
Vurige verrassingen voor Valentijn
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Erin Litteken

11 resultaten

Filteren
  • Dochters van Kiev

    Erin Litteken

    • Paperback | Nederlands
    • Drie generaties vrouwen vertellen het verhaal van Oekraïne, voor lezers van De tatoeëerder van Auschwitz. Per boek gaat € 2,50 naar hulp aan Oekraïne.... Lees meer
    € 22,99
    of
    € 22,99
    of
  • Dochters van Kiev

    Erin Litteken

    • E-book | Nederlands
    • Drie generaties vrouwen vertellen het verhaal van Oekraïne, voor lezers van De tatoeëerder van Auschwitz. Per boek gaat € 2,50 naar hulp aan Oekraïne.... Lees meer
    € 14,99
    € 14,99
  • Denk ich an Kiew

    Erin Litteken

    • Hardcover
    • Ein bewegender Roman über ein prägendes Kapitel der ukrainischen Geschichte1929. Behütet und geliebt wächst Katja in einem Dorf bei Kiew auf. Ihre... Lees meer
    € 23,95
    € 23,95
  • The Memory Keeper of Kyiv

    Erin Litteken

    • Paperback | Engels
    • Perfect for fans of The Tattooist of Auschwitz and The Beekeeper of Aleppo. "A powerfully moving debut . . . Ukraine's tragic history painfully echoes... Lees meer
    € 26,95
    € 26,95
  • La guardiana de recuerdos de Kyiv

    Erin Litteken

    • Paperback | Spaans
    • Inspirándose en la historia que el mundo olvidó y que el Gobierno ruso niega, Erin Litteken relata la crisis de una hambruna provocada por el hombre q... Lees meer
    € 26,95
    € 26,95
  • The Memory Keeper of Kyiv

    Erin Litteken

    • Paperback | Engels
    • Perfect for fans of The Tattooist of Auschwitz and The Beekeeper of Aleppo. "A powerfully moving debut . . . Ukraine's tragic history painfully echoes... Lees meer
    € 53,45
    € 53,45
  • Sous les soleils de Kyiv

    Erin Litteken

    • Paperback | Frans | HIST
    • Le lopin de tournesols oublié, enseveli sous les mauvaises herbes, lui souriait. L'endroit secret partagé avec Alina. Le Palais des Soleils. En dépit ... Lees meer
    € 22,00
    € 22,00
  • The Memory Keeper of Kyiv

    Erin Litteken

    • Hardcover | Engels
    • Perfect for fans of The Tattooist of Auschwitz and The Beekeeper of Aleppo. "A powerfully moving debut . . . Ukraine's tragic history painfully echoes... Lees meer
    € 44,45
    € 44,45
  • Sous les soleils de Kyiv

    Erin Litteken

    • E-book | Frans
    • 1929. Katya vit heureuse avec sa famille et imagine un bel avenir avec Pavlo. Son rêve vole en éclats lorsque les militants de Staline arrivent dans s... Lees meer
    € 9,99
    € 9,99
11 van 11 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Erin Litteken