• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Anna Ruhe

Boeken van Anna Ruhe

Boeken van Anna Ruhe

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken van Anna Ruhe

Pas op voor deze fee!

Anna Ruhe

  • Hardcover | Nederlands | Maxi van Fluks | nr. 3
  • Het derde avontuur van de dappere Maxi van Fluks Maxi en Paula krijgen bezoek uit de sprookjeswereld. Plotseling staan er zeven machtige en vermoeiend... Lees meer
of
of

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

AANGERADEN

Vurige verrassingen voor Valentijn

voor jou geselecteerd
AANGERADEN
Vurige verrassingen voor Valentijn
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen

Standaard Boekhandel

Gerelateerde reeksen

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Anna Ruhe

26 resultaten

Filteren
  • Er hangt een geheim in de lucht

    Anna Ruhe

    • Hardcover | Nederlands | De magische apotheek | nr. 1
    • Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor! Het ruikt vreemd in de oude villa, naar… naar wel duizend dingen tegelijk! Dat is het ... Lees meer
    € 17,99
    of
    € 17,99
    of
  • Het mysterie van de zwarte bloem

    Anna Ruhe

    • Hardcover | Nederlands | De magische apotheek | nr. 2
    • Het spannende tweede boek over de magische apotheek! Lucie heeft een groot geheim. Diep onder haar huis heeft ze een verborgen ruimte gevonden: een ma... Lees meer
    € 17,99
    of
    € 17,99
    of
  • Pas op voor deze fee!

    Anna Ruhe

    • Hardcover | Nederlands | Maxi van Fluks | nr. 3
    • Het derde avontuur van de dappere Maxi van Fluks Maxi en Paula krijgen bezoek uit de sprookjeswereld. Plotseling staan er zeven machtige en vermoeiend... Lees meer
    € 14,99
    of
    € 14,99
    of
  • De strijd om de meteoor

    Anna Ruhe

    • Hardcover | Nederlands | De magische apotheek | nr. 3
    • Het spannende derde boek over de magische apotheek! Lucie is een sentifleur. Dat betekent dat ze geuren niet alleen kan ruiken, maar ook kan voelen. M... Lees meer
    € 17,99
    of
    € 17,99
    of
  • De stad van de verloren tijd

    Anna Ruhe

    • Hardcover | Nederlands | De magische apotheek | nr. 5
    • Deel 5 in de betoverende serie over de magische apotheek! ‘Een nieuw tijdperk voor de Eeuwigen breekt aan!’ Niemand weet precies wat Edgar de Richemon... Lees meer
    € 17,99
    of
    € 17,99
    of
  • De erfenis van Villa Evie

    Anna Ruhe

    • Hardcover | Nederlands | De magische apotheek | nr. 6
    • Het betoverende laatste deel van De magische apotheek Lucie staat voor haar grootste uitdaging ooit. De magische geuren zijn in gevaar en alleen Lucie... Lees meer
    € 17,99
    of
    € 17,99
    of
  • Het toernooi van de parfumeurs

    Anna Ruhe

    • Hardcover | Nederlands | De magische apotheek | nr. 4
    • Lucie Alvenstein weet het zeker: er schuilt meer achter de uitnodiging die ze heeft ontvangen. Haar rivaal Elodie de Richemondt nodigt haar uit om mee... Lees meer
    € 17,99
    of
    € 17,99
    of
  • Het geheime geurenboek

    Anna Ruhe

    • Hardcover | Nederlands | De magische apotheek
    • Must-have voor de vele fans van De magische apotheek! Het is zover: jouw opleiding tot geurapotheker gaat nu beginnen! Leer zelf magische geuren brouw... Lees meer
    € 14,99
    of
    € 14,99
    of
  • De vermiste fee

    Anna Ruhe

    • E-book | Nederlands | Maxi van Fluks
    • Tweede deel van succesvolle jeugdboekenserie van Anna Ruhe. Op naar het tweede avontuur met Maxi van Fluks, de beste wensvervuller aller tijden! Maxi ... Lees meer
    € 9,99
    € 9,99
  • De vermiste fee

    Anna Ruhe

    • Hardcover | Nederlands | Maxi van Fluks | nr. 2
    • Tweede deel van succesvolle jeugdboekenserie van Anna Ruhe. Op naar het tweede avontuur met Maxi van Fluks, de beste wensvervuller aller tijden! Maxi ... Lees meer
    € 15,99
    of
    € 15,99
    of
24 van 26 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Anna Ruhe