• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Royal Ranger: The Red Fox Clan

John Flanagan
Hardcover | Engels | Ranger's Apprentice: The Royal Ranger | nr. 2
€ 20,45
+ 40 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

#1 New York Times bestselling author John Flanagan returns to the world of Ranger's Apprentice, continuing the story arc starring fan favorites, Will and Maddie (The Royal Ranger: A New Beginning).

Picking up where The Royal Ranger: A New Beginning left off, this next installment continues the story arc featuring young apprentice, Maddie, and the student-turned-master, Will Treaty. The time has come for the next generation to assume the mantle and become protectors of the kingdom of Araluen.

After passing her third-year assessment as a ranger's apprentice, Maddie is called home to Castle Araluen. Forced to keep her ranger training a secret, Maddie feels trapped by the monotony of castle life and longs to find a way out. But there are whisperings of a new threat to the kingdom. The mysterious Red Fox Clan, a group of anarchists all donning fox masks, have threatened Castle Araluen and question Princess Cassandra and Madelyn's succession to the throne. Will they succeed in unseating Cassandra and Madelyn and take the throne for themselves?

Bestselling author of the Ranger's Apprentice and Brotherband series, John Flanagan returns in the captivating follow-up to The Royal Ranger: A New Beginning. Perfect for fans of Tolkien, Redwall, and Game of Thrones!

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
352
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 2

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781524741389
Verschijningsdatum:
21/08/2018
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Genaaid
Afmetingen:
152 mm x 231 mm
Gewicht:
544 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 40 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
AANGERADEN

Cadeautips voor Vaderdag

van onze 600 specialisten
AANGERADEN
Cadeautips voor Vaderdag
AANGERADEN

Cadeautips voor juf of meester

van onze 600 specialisten
AANGERADEN
Cadeautips voor juf of meester
CADEAU

Gratis hoes

bij de Vivlio Touch Lux 5 e-reader
CADEAU
Vivlio Touch Lux 5 e-reader met gratis hoes
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.