• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Blue Mountains of China

Rudy Wiebe
Paperback | Engels | New Canadian Library (Paperback)
€ 21,95
+ 43 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

For readers of Wiebe's Of This Earth A Mennonite Boyhood in the Boreal Forest and Sandra Birdsell's The Russländer.

An epic novel on the Mennonite experience, by a Governor General's Award-winning author.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
320
Taal:
Engels
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780771094712
Verschijningsdatum:
9/12/2008
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
131 mm x 196 mm
Gewicht:
290 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 43 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
SOLDEN

Tot 50% korting

op boeken, muziek en series
SOLDEN
Solden: tot 50% korting
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.