• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Expecting to Die

Montana Series, Book 7

Lisa Jackson
Paperback | Engels | Montana Mysteries
€ 11,95
+ 23 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Reality shows, rumours and real deaths are stalking Grizzly Falls, Montana ... Fans of Karen Rose and Karin Slaughter will love this latest thriller from New York Times bestseller Lisa Jackson.

Specificaties

Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781473638426
  • Verschijningsdatum: 9/02/2017
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 178 mm x 179 mm
  • Gewicht: 190 g