• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Omwille van de aangepaste douaneformaliteiten m.b.t. de Brexit, is de levertermijn van Engelstalige boeken op dit moment iets langer. Onze excuses voor het ongemak.
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

De magische apotheek

Er hangt een geheim in de lucht

Anna Ruhe
Hardcover | Nederlands
€ 16,99
+ 33 punten
Uitvoering
Taal
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
Haal af binnen de 5 werkdagen nadat je bestelling klaarligt
of
Afhalen na 30 minuten
Ik haal af in
Beschikbaar in 57 andere winkel(s)

Omschrijving

met uitneembare kaart Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor!Het ruikt vreemd in de oude villa, naar

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9789000366095
  • Verschijningsdatum: 29/04/2019
  • Aantal bladzijden: 264
  • Uitgeverij: Unieboek | Het Spectrum
  • Afmetingen: 150 mm x 230 mm
  • Gewicht: 534 g
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 264
  • Productcode (EAN): 9789000366095
  • Taal: Nederlands
  • Verschijningsdatum: 29/04/2019
  • Leeftijd: 10 tot 12 jaar