• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Evenementen
  2. Signeersessie Barbara De Smedt met 'Ze kwam terug'
Signeersessie Barbara De Smedt

Signeersessie Barbara De Smedt met 'Ze kwam terug'

za 26 apr | 14:00 tot 15:00 uur
Standaard Boekhandel Kortijk K
Steenpoort 2 bus 1
8500 KORTRIJK
Meer informatie over deze winkel

Op zaterdag 26 april signeert thrillerauteur Barbara De Smedt het boek 'Ze kwam terug' bij ons in de winkel. Iedereen welkom!

Over 'Ze kwam terug'

Seren Engels was een van de zes leden van de Sandwichclub, een hechte vriendengroep die uit elkaar viel nadat een van hen spoorloos verdween op kerstavond.

Sindsdien heeft Seren het verleden achter zich gelaten en runt ze een succesvol modelabel, maar wanneer het ex-vriendje van de vermiste Cleo dodelijk ten val komt, ontvangt Seren een brief, ondertekend door Cleo zelf.
De boodschap is klaar en duidelijk: de dagen van de Sandwichclub zijn geteld; geen van hen zal Kerstmis halen.
Met nog drie weken om haar eigen leven te redden, staat Seren er alleen voor. Niemand mag namelijk ooit te weten komen wat er écht met Cleo gebeurde.

Andere evenementen in deze winkel

Signeersessie Isabelle Dhont met Ravi en de rode panda
Knuffelactie & kleurplezier 'Ravi en de rode panda' met schrijfster Isabelle D'hont
za 17 mei | 15:30 tot 17:30 uur
Standaard Boekhandel K in Kortrijk
Doe mee aan de panda-wedstrijd!
Kom op zaterdag 17 mei naar Standaard Boekhandel Kortrijk K voor kleurplezier met 'Ravi en de rode panda'.