• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Jeroen Windmeijer

Auteurs: boeken van Jeroen Windmeijer

Auteurs: boeken van Jeroen Windmeijer

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken van Jeroen Windmeijer

De Magdalenacodex

Jeroen Windmeijer, Jacob Slavenburg

  • Paperback | Nederlands
  • Spanning en geschiedenis ineen, door de bestsellerauteurs van Het Evacomplex en Het Isisgeheim . In het Venetiaanse Marciana, een van de oudste biblio... Lees meer
of
of

De zaak B.

Jeroen Windmeijer

  • Paperback | Nederlands
  • Mijn wraak zal zoet zijn… De schok is groot als Lodewieke Blijdemake dood wordt aangetroffen in de bijenstal van stadspark Cronesteyn. Zij was de numm... Lees meer

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

GESCHENKEN

Dé 60 must-haves van het najaar

voor jou geselecteerd
GESCHENKEN
Standaard Boekhandel: 10 procent korting must-haves
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Jeroen Windmeijer

39 resultaten

Filteren
  • De Magdalenacodex

    Jeroen Windmeijer, Jacob Slavenburg

    • Paperback | Nederlands
    • Spanning en geschiedenis ineen, door de bestsellerauteurs van Het Evacomplex en Het Isisgeheim . In het Venetiaanse Marciana, een van de oudste biblio... Lees meer
    € 22,99
    of
    € 22,99
    of
  • De stenen goden

    Jeroen Windmeijer

    • Paperback | Nederlands | World of thrillers | nr. 3
    • Bejubelde thriller van Jeroen Windmeijer: spannender en mysterieuzer dan ooit. De Middelburgse antropologiestudent Anthoni Eskens doet op Paaseiland o... Lees meer
    € 21,99
    of
    € 21,99
    of
  • De offers

    Jeroen Windmeijer

    • E-book | Nederlands
    • Kort verhaalOp de gure Boliviaanse hoogvlakte wordt in een afgelegen indiaanse gemeenschap voor de tweede keer in zes maanden een dood kind gevonden. ... Lees meer
    € 1,99
    € 1,99
  • Het Pauluslabyrint

    Jeroen Windmeijer

    • Paperback | Nederlands
    • #1 op de Amazon -bestsellerlijst De Dan Brown van de Lage Landen Wanneer de burgemeester van Leiden het startschot wil geven voor het plaatsen van ond... Lees meer
    € 15,00
    € 15,00
  • De offers

    Jeroen Windmeijer

    • E-book | Nederlands | Zuid-Amerika-trilogie | nr. 1
    • In een gesloten gemeenschap in de buurt van het Titicacameer worden in korte tijd drie kinderen vermoord. Alles wijst erop dat ze op rituele wijze zij... Lees meer
    € 4,99 € 9,99
    € 4,99 € 9,99
  • St. Peter’s Mystery

    Jeroen Windmeijer

    • E-book | Engels
    • The brand new unmissable adventure novel for fans of Scott Mariani, Dan Brown and Daniel Silva ‘The ingenious construction of the ivory box would ensu... Lees meer
    € 6,29
    € 6,29
  • Het Pauluslabyrint

    Jeroen Windmeijer

    • Hardcover | Nederlands
    • Verrijkt met meer dan 100 illustraties uit de kunst, architectuur en literatuur. Met Het Pauluslabyrint brak Jeroen Windmeijer door tot in de bovenste... Lees meer
    € 39,99
    € 39,99
  • De Genesissleutel

    Jeroen Windmeijer

    • Paperback | Nederlands | Zuid-Amerika-trilogie | nr. 2
    • Vier sterren in De Telegraaf : een geweldige thriller van Jeroen 'Het Pauluslabyrint' Windmeijer.   Midden in de woestijn rondom de mysterieuze Nazca-... Lees meer
    € 15,00
    € 15,00
  • De offers

    Jeroen Windmeijer

    • Hardcover | Nederlands | Zuid-Amerika-trilogie | nr. 1
    • In een gesloten gemeenschap in de buurt van het Titicacameer worden in korte tijd drie kinderen vermoord. Alles wijst erop dat ze op rituele wijze zij... Lees meer
    € 48,50
    € 48,50
  • The Pilgrim Conspiracy

    Jeroen Windmeijer

    • E-book | Engels
    • Perfect for fans of Dan Brown, Robert Harris and Scott Mariani Some of history’s most well-kept secrets are about to be uncovered… The normally quiet ... Lees meer
    € 7,79
    € 7,79
  • De zaak B.

    Jeroen Windmeijer

    • Paperback | Nederlands
    • Mijn wraak zal zoet zijn… De schok is groot als Lodewieke Blijdemake dood wordt aangetroffen in de bijenstal van stadspark Cronesteyn. Zij was de numm... Lees meer
    € 15,00
    € 15,00
  • Wegwijzers

    Jos van Duinen, Jeroen Windmeijer

    • Hardcover | Nederlands
    • Meer dan een jaar lang bezochten schrijvers Jos van Duinen en Jeroen Windmeijer religieuze en spirituele bijeenkomsten in Leiden en omgeving. Zij woon... Lees meer
    € 15,50
    of
    € 15,50
    of
  • Het Isisgeheim

    Jeroen Windmeijer, Jacob Slavenburg

    • Paperback | Nederlands
    • Vechten, vluchten, verstijven... Wat doe jij?Wanneer het Leidse Rijksmuseum van Oudheden zich opmaakt voor een grootse tentoonstelling over Egypte, do... Lees meer
    € 15,00
    € 15,00
  • St Paul’s Labyrinth

    Jeroen Windmeijer

    • E-book | Engels
    • PERFECT FOR FANS OF DAN BROWN, ROBERT HARRIS AND SCOTT MARIANI A shocking secret that has been buried for centuries… When university professor Peter d... Lees meer
    € 6,29
    € 6,29
  • The Pilgrim Conspiracy

    Jeroen Windmeijer

    • Paperback | Engels
    • Perfect for fans of Dan Brown, Robert Harris and Scott MarianiSome of history's most well-kept secrets are about to be uncovered... The normally quiet... Lees meer
    € 15,45
    € 15,45
  • Het Pauluslabyrint

    Jeroen Windmeijer

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 573
    • dwarsligger 573 Jeroen Windmeijer Het Pauluslabyrint De Dan Brown van de Lage Landen Wanneer de burgemeester van Leiden het startschot wil geven voor ... Lees meer
    € 13,99
    € 13,99
24 van 39 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Jeroen Windmeijer