• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Jeroen Windmeijer

Boeken geschreven door Jeroen Windmeijer

Boeken geschreven door Jeroen Windmeijer

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken geschreven door Jeroen Windmeijer

Revolutie

Jeroen Windmeijer, Tjarko Evenboer

  • Paperback | Nederlands | Ryevaar | nr. 2
  • In Revolutie van Jeroen Windmeijer en Tjarko Evenboer wordt Simon Ryevaar meegesleept in een zinderend complot vol verloren gewaande manuscripten, toe... Lees meer
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.

Offer

Jeroen Windmeijer

  • Hardcover | Nederlands
  • Vriendinnen Luna en Sterre gaan met hun klasgenoten Marcel en Kristian naar het Castlefest, het grootste fantasyfestival van Europa. Marcel en Kristia... Lees meer
Pre-order nu, verschijnt op 12/07/2024
Pre-order nu, verschijnt op 12/07/2024

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Jeroen Windmeijer

48 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Revolutie

    Jeroen Windmeijer, Tjarko Evenboer

    • Paperback | Nederlands | Ryevaar | nr. 2
    • In Revolutie van Jeroen Windmeijer en Tjarko Evenboer wordt Simon Ryevaar meegesleept in een zinderend complot vol verloren gewaande manuscripten, toe... Lees meer
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Offer

    Jeroen Windmeijer

    • Hardcover | Nederlands
    • Vriendinnen Luna en Sterre gaan met hun klasgenoten Marcel en Kristian naar het Castlefest, het grootste fantasyfestival van Europa. Marcel en Kristia... Lees meer
    € 10,99
    Pre-order nu, verschijnt op 12/07/2024
    € 10,99
    Pre-order nu, verschijnt op 12/07/2024
  • De Leidse trilogie-pakket

    Jeroen Windmeijer

    • Paperback | Nederlands
    • De populairste trilogie van Jeroen Windmeijer: Het Petrusmysterie , Het Pauluslabyrint en Het Pilgrim Fathers-complot. Het Petrusmysterie: Wanneer er ... Lees meer
    € 30,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 30,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het Pauluslabyrint

    Jeroen Windmeijer

    • Paperback | Nederlands
    • #1 op de Amazon -bestsellerlijst De Dan Brown van de Lage Landen Wanneer de burgemeester van Leiden het startschot wil geven voor het plaatsen van ond... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • De offers

    Jeroen Windmeijer

    • E-book | Nederlands
    • Kort verhaalOp de gure Boliviaanse hoogvlakte wordt in een afgelegen indiaanse gemeenschap voor de tweede keer in zes maanden een dood kind gevonden. ... Lees meer
    € 1,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 1,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De offers

    Jeroen Windmeijer

    • E-book | Nederlands | Zuid-Amerika-trilogie | nr. 1
    • In een gesloten gemeenschap in de buurt van het Titicacameer worden in korte tijd drie kinderen vermoord. Alles wijst erop dat ze op rituele wijze zij... Lees meer
    € 6,99 € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 6,99 € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Het Pauluslabyrint

    Jeroen Windmeijer

    • Hardcover | Nederlands
    • Verrijkt met meer dan 100 illustraties uit de kunst, architectuur en literatuur. Met Het Pauluslabyrint brak Jeroen Windmeijer door tot in de bovenste... Lees meer
    € 39,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 39,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • Het Pauluslabyrint

    Jeroen Windmeijer

    • E-book | Nederlands
    • Het Pauluslabyrint is het tweede deel in de Leidse trilogie van bestsellerauteur Jeroen Windmeijer. In Leiden blijkt een ondergronds gangenstelsel te ... Lees meer
    € 6,99 € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 6,99 € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • St. Peter’s Mystery

    Jeroen Windmeijer

    • E-book | Engels
    • The brand new unmissable adventure novel for fans of Scott Mariani, Dan Brown and Daniel Silva ‘The ingenious construction of the ivory box would ensu... Lees meer
    € 6,29
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 6,29
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De offers

    Jeroen Windmeijer

    • Hardcover | Nederlands | Zuid-Amerika-trilogie | nr. 1
    • In een gesloten gemeenschap in de buurt van het Titicacameer worden in korte tijd drie kinderen vermoord. Alles wijst erop dat ze op rituele wijze zij... Lees meer
    € 51,00
    Levering 1 à 2 weken
    € 51,00
    Levering 1 à 2 weken
  • The Pilgrim Conspiracy

    Jeroen Windmeijer

    • E-book | Engels
    • Perfect for fans of Dan Brown, Robert Harris and Scott Mariani Some of history’s most well-kept secrets are about to be uncovered… The normally quiet ... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Het Petrusmysterie

    Jeroen Windmeijer

    • Paperback | Nederlands
    • Het Petrusmysterie is het eerste deel in de Leidse trilogie van bestsellerauteur Jeroen Windmeijer. In Leiden blijkt iets mysterieus te worden opgegra... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • De vervalste Vermeer

    Jeroen Windmeijer

    • E-book | Nederlands
    • De opmaat tot Windmeijers grandioze trilogie over Delft. Spanning en geschiedenis ineen, door de bestsellerauteur van Het Evacomplex en Het Isisgeheim... Lees meer
    € 6,99 € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 6,99 € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Het Isisgeheim

    Jeroen Windmeijer, Jacob Slavenburg

    • Paperback | Nederlands | Sterkevrouwentrilogie | nr. 1
    • Vechten, vluchten, verstijven... Wat doe jij?Wanneer het Leidse Rijksmuseum van Oudheden zich opmaakt voor een grootse tentoonstelling over Egypte, do... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De schaduw van Vermeer

    Jeroen Windmeijer

    • Paperback | Nederlands | Delft-trilogie | nr. 1
    • De nieuwe Windmeijer, met Delft als decor voor een spannende thriller. De Delftse geschiedenisdocent Fabian de Ligt had niet gedacht dat zijn middag z... Lees meer
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het Pauluslabyrint

    Jeroen Windmeijer

    • Paperback | Nederlands
    • Het Pauluslabyrint is het tweede deel in de Leidse trilogie van bestsellerauteur Jeroen Windmeijer. In Leiden blijkt een ondergronds gangenstelsel te ... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • St Paul’s Labyrinth

    Jeroen Windmeijer

    • E-book | Engels
    • PERFECT FOR FANS OF DAN BROWN, ROBERT HARRIS AND SCOTT MARIANI A shocking secret that has been buried for centuries… When university professor Peter d... Lees meer
    € 10,62
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 10,62
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Pilgrim Conspiracy

    Jeroen Windmeijer

    • Paperback | Engels
    • Perfect for fans of Dan Brown, Robert Harris and Scott MarianiSome of history's most well-kept secrets are about to be uncovered... The normally quiet... Lees meer
    € 26,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 26,95
    Levering 1 à 2 weken
24 van 48 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Jeroen Windmeijer