• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

The Pilgrim Conspiracy E-BOOK

Jeroen Windmeijer
E-book | Engels
€ 12,99
+ 12 punten
Uitvoering
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

Perfect for fans of Dan Brown, Robert Harris and Scott Mariani
Some of history’s most well-kept secrets are about to be uncovered…
The normally quiet Dutch town of Leiden is horrified when the chairman of the local Masonic lodge is brutally killed. Almost simultaneously, an old manuscript is discovered in which an anonymous author tells the hidden history of the Pilgrims – the Founding Fathers of the United States. From 1609 to 1620 they lived in Leiden, after which some of them left for America.
University teacher Peter de Haan is drawn into the mystery. Why did so many of the Pilgrims stay behind in Leiden? What involvement do the Freemasons have? And what relationship did Peter's girlfriend have with the murdered chairman?
At breakneck speed, this story sweeps you away to the narrow alleys of Leiden to the vast waters of Cape Cod to the scorching hot Sinai desert in Egypt. And every step of the way, you’ll discover that history is never the way the books want us to believe…

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
400
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780008379179
Verschijningsdatum:
27/05/2020
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 12 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.