• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Evenementen
  2. Signeersessie Yoshi Vervaet

Op 03/01 signeert Yoshi Vervaet het boek 'We zien wel' in Standaard Boekhandel K in Kortrijk. Iedereen welkom!

We zien wel 

‘Even stilstaan bij de dingen des levens en reflecteren. Dertig worden betekende op verschillende vlakken een nieuwe start, een nieuw begin. Ik durfde eindelijk keuzes maken op het vlak van werk en relaties. Met meer emoties, meer lichaamsvetjes en intensere katers. Zonder eigenlijk te weten waar ik echt naartoe wilde. Nieuwe mensen ontmoeten, vrienden en familie koesteren. Niet teveel terugblikken en vooruit kijken. Ik stelde belangrijke beslissingen nog even uit. En toch voelde het goed. Ik dacht alles op orde te hebben. Tot dat ene mysterieuze pakketje in mijn brievenbus viel...’

Met ‘We zien wel’ heeft Yoshi Vervaet een lekker weglezende, autobiografische feelgoodroman geschreven. Frisse dialogen, rake typeringen. Herkenbaar, humoristisch, hartverwarmend.


Yoshi Vervaet (1993) is Gentenaar, schrijver, innovator, dertiger, levensgenieter, reiziger, stadsmens.

'We zien wel' is verkrijgbaar in onze webshop en bij een Standaard Boekhandel in je buurt.

Andere evenementen in deze winkel

kerstman
Signeersessie met de Kerstman en zijn 12de elf
za 13 dec | 10:30 tot 12:00 uur
Standaard Boekhandel K in Kortrijk
Ontmoet de auteur!
Op 13/12 signeert Wouter Vervaeck het boek 'De kerstman en zijn 12de elf' in Standaard Boekhandel K in Kortrijk. Iedereen welkom!
jolinesoete
Signeersessie 'Tipsy at 11am' met Joline Soete
za 13 dec | 15:00 tot 16:00 uur
Standaard Boekhandel Kortrijk
Laat je boek signeren!
Op zaterdag 13 december signeert Joline Soete het boek 'Tipsy at 11am' in Standaard Boekhandel Kortrijk. Iedereen welkom!
badkamergeheimen
Signeersessie 'Badkamergeheimen' met Astrid Sercu
za 13 dec | 16:30 tot 17:30 uur
Standaard Boekhandel K in Kortrijk
Klaar om auteur Astrid Sercu te ontmoeten?
Kom dan op zaterdag 13 december naar Standaard Boekhandel K in Kortrijk voor een gezellige signeersessie rond haar jeugdroman Badkamergeheimen.