• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Evenementen
  2. Lezing Pascale Naessens

Op donderdag 28 mei verwelkomen we Pascale Naessens in het Ontmoetingscentrum Rozemaai voor een inspirerende lezing over voeding en gezondheid, in samenwerking met de bibliotheek van Ekeren.

Pascale Naessens schetst op heldere en toegankelijke wijze hoe onze voeding doorheen de jaren is veranderd en waarom sterk bewerkte producten ons lichaam vaak uit balans brengen. Ze laat zien hoe we met pure, onbewerkte ingrediënten opnieuw gezond kunnen eten en ons welzijn versterken — zonder strenge diëten of ingewikkelde regels.

Als bestverkopende culinaire auteur in het Nederlandstalige gebied is Pascale uitgegroeid tot het boegbeeld van pure en gezonde voeding. Haar persoonlijke verhaal, haar jarenlange interesse in voedingswetenschappen en haar praktische kijk op eten maken haar lezingen bijzonder herkenbaar. Al meer dan 30 jaar volgt ze de wetenschap rond voeding op de voet en vertaalt ze die kennis naar het dagelijkse leven.

In Vlaanderen maakte ze gezonde voeding toegankelijk voor een breed publiek. Haar visie — met aandacht voor gezonde vetten en minder nadruk op meel en aardappelen — zorgde aanvankelijk voor discussie, maar kreeg gaandeweg brede bijval. Vandaag zijn groenten, fruit, oliën en vetten niet meer weg te denken uit de aangepaste voedingsrichtlijnen.

Laat je inspireren door haar verhaal en ontdek hoe gezond eten ook eenvoudig en vooral lekker kan zijn. Na de lezing volgt een boekenverkoop en signeersessie.

Praktisch

- Donderdag 28 mei 2026
- Van 20.00 tot 22.00 uur
- Ontmoetingscentrum Rozemaai (Ferdinand Verbieststraat 56, 2180 Ekeren)


Tickets via de bibliotheek van Ekeren:

https://hofdebist.antwerpen.be/pascale-naessens

Andere evenementen in deze winkel

Ruilnamiddag Pokemon
Pokémon Trade Day – Voorjaarseditie
za 02 mei | 13:00 tot 16:00 uur
Standaard Boekhandel Ekeren
Ga voor een nieuwe lading Pokémon-plezier!
Kom op zaterdag 30 mei naar de Pokémon Ruilmiddag in Standaard Boekhandel Ekeren.
Signeersessie Ellen Hartl met 'Lief voor jezelf'
Signeersessie Ellen Hartl met 'Lief voor jezelf'
za 09 mei | 14:00 tot 15:00 uur
Standaard Boekhandel Ekeren
Laat jouw exemplaar signeren!
Op zaterdag 9 mei signeert Ellen Hartl haar boek 'Lief voor jezelf' in Standaard Boekhandel Ekeren.
Signeersessie Chee Embrechts met 'Hoe vermoord ik mijn uitgever?'
Signeersessie Chee Embrechts met 'Hoe vermoord ik mijn uitgever?'
vr 03 jul | 14:00 tot 15:00 uur
Standaard Boekhandel Ekeren
Laat je boek signeren!
Kom op vrijdag 3 juli naar de signeersessie van Chee Embrechts in Standaard Boekhandel Ekeren.