• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Gina Harte

Reeksen: boeken uit de reeks Gina Harte

Reeksen: boeken uit de reeks Gina Harte

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken uit de reeks Gina Harte

Toen waren er vier

Carla Kovach

  • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 9
  • ‘Kovach zet een duistere thriller neer die zich als een film voor de ogen van de lezer afspeelt. Wij zijn fan!’ **** ThrillZone.nl Vijf tieners bereid... Lees meer
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.

Jouw laatste wens

Carla Kovach

  • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 10
  • Het tiende deel in de serie over detective Gina Harte Kerstin is klaarwakker. Terwijl de rest van het gezin slaapt, denkt ze na over het verwoestende ... Lees meer
Pre-order nu, verschijnt op 22/08/2024
Pre-order nu, verschijnt op 22/08/2024

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Alle boeken uit de reeks Gina Harte

22 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Stil maar

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 1
    • Perfect voor fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza Regen ketste van Debbies paraplu, terwijl ze zich over het verlaten industrieterrein haastte. Er ... Lees meer
    € 8,99
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 8,99
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Toen waren er vier

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 9
    • ‘Kovach zet een duistere thriller neer die zich als een film voor de ogen van de lezer afspeelt. Wij zijn fan!’ **** ThrillZone.nl Vijf tieners bereid... Lees meer
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Toen waren er vier

    Carla Kovach

    • E-book | Nederlands | Gina Harte
    • ‘Kovach zet een duistere thriller neer die zich als een film voor de ogen van de lezer afspeelt. Wij zijn fan!’ **** ThrillZone.nl Leah bereidt zich m... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Hij ziet jou

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 8
    • Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Amber doet nog wat rode lippenstift op en bekijkt zichzelf in de spiegel voordat ze op een ... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Haar laatste fout

    Carla Kovach

    • E-book | Nederlands | Gina Harte
    • Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Hoewel de mooie en slimme Holly altijd een rustig leven heeft geleid, is ze sinds kort de m... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Stil maar

    Carla Kovach

    • E-book | Nederlands | Gina Harte
    • Perfect voor fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza Regen ketste van Debbies paraplu, terwijl ze zich over het verlaten industrieterrein haastte. Er ... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Jouw laatste wens

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 10
    • Het tiende deel in de serie over detective Gina Harte Kerstin is klaarwakker. Terwijl de rest van het gezin slaapt, denkt ze na over het verwoestende ... Lees meer
    € 21,99
    Pre-order nu, verschijnt op 22/08/2024
    € 21,99
    Pre-order nu, verschijnt op 22/08/2024
  • Toen ze verdween

    Carla Kovach

    • E-book | Nederlands | Gina Harte
    • Na een geslaagd feestje liep Samantha in haar eentje door een drukke straat naar huis, een route waar ze normaal gesproken slechts tien minuten over d... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Zwijg als het graf

    Carla Kovach

    • E-book | Nederlands | Gina Harte
    • Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Gekleed in opzichtige halloweenkostuums doorkruizen twee tienermeisjes het bos op hun weg n... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Haar duistere hart

    Carla Kovach

    • E-book | Nederlands | Gina Harte
    • Deel 5 van de Gina Harte- serie Als Mary erachter komt dat haar dochter Susan haar jongste kind niet van de crèche heeft opgehaald en ook de rest van ... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Hij ziet jou

    Carla Kovach, Textcase

    • E-book | Nederlands | Gina Harte
    • Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Amber doet nog wat rode lippenstift op en bekijkt zichzelf in de spiegel voordat ze op een ... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Dit heb je verdiend

    Carla Kovach

    • E-book | Nederlands | Gina Harte
    • Na het lovend ontvangen Stil maar verschijnt nu de tweede thriller met rechercheur Gina Harte in de hoofdrol. ‘Een pageturner met een finale die je je... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Zo'n mooi meisje

    Carla Kovach

    • E-book | Nederlands | Gina Harte
    • Carla Kovach veroverde met detective Gina Harte binnen een paar maanden een trouw publiek Een jonge vrouw valt uit een busje dat met hoge snelheid ove... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Zwijg als het graf

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 7
    • Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Gekleed in opzichtige halloweenkostuums doorkruizen twee tienermeisjes het bos op hun weg n... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Haar laatste fout

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 6
    • Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Slim, mooi en een vrouw waar mannen moeilijk nee tegen kunnen zeggen. Holly is de meest bes... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Dit heb je verdiend

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 2
    • Na het lovend ontvangen Stil maar verschijnt nu de tweede thriller met rechercheur Gina Harte in de hoofdrol. ‘Een pageturner met een finale die je je... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Toen ze verdween

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 4
    • Na een geslaagd feestje liep Samantha in haar eentje door een drukke straat naar huis, een route waar ze normaal gesproken slechts tien minuten over d... Lees meer
    € 20,99
    Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Haar duistere hart

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 5
    • Deel 5 van de Gina Harte- serie Susan Wheeler is een toegewijde moeder. Iedere dag brengt ze haar kinderen naar school, en iedere middag haalt ze hen ... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het laatste meisje

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 11
    • Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Lisa Regan De vijfjarige Cally wacht tot ze het geluid van de voordeur en haar moeders stem hoort. Ma... Lees meer
    € 21,99
    Pre-order nu, verschijnt op 15/10/2024
    € 21,99
    Pre-order nu, verschijnt op 15/10/2024
  • Zo'n mooi meisje

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 3
    • Carla Kovach veroverde met detective Gina Harte binnen een paar maanden een trouw publiek Een jonge vrouw valt uit een busje dat met hoge snelheid ove... Lees meer
    € 20,00
    Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,00
    Afhalen in de winkel na 1 u.
22 van 22 resultaten getoond