• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Carla Kovach

Boeken geschreven door Carla Kovach

Boeken geschreven door Carla Kovach

Carla Kovach is een Britse schrijfster van misdaadromans. Ze is vooral gekend om haar ‘Gina Harte’ reeks met boeken als ‘Toen ze verdween’, ‘Stil maar’ en ‘Dit heb je verdiend’. In september 2022 verschijnt haar nieuwste boek ‘Haar duistere hart’.

Genres

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken geschreven door Carla Kovach

Toen waren er vier

Carla Kovach

  • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 9
  • ‘Kovach zet een duistere thriller neer die zich als een film voor de ogen van de lezer afspeelt. Wij zijn fan!’ **** ThrillZone.nl Vijf tieners bereid... Lees meer
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.

Jouw laatste wens

Carla Kovach

  • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 10
  • Het tiende deel in de serie over detective Gina Harte Kerstin is klaarwakker. Terwijl de rest van het gezin slaapt, denkt ze na over het verwoestende ... Lees meer
Pre-order nu, verschijnt op 22/08/2024
Pre-order nu, verschijnt op 22/08/2024

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books

Standaard Boekhandel

Gerelateerde reeksen

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Carla Kovach

35 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Toen waren er vier

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 9
    • ‘Kovach zet een duistere thriller neer die zich als een film voor de ogen van de lezer afspeelt. Wij zijn fan!’ **** ThrillZone.nl Vijf tieners bereid... Lees meer
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Haar laatste fout

    Carla Kovach

    • E-book | Nederlands | Gina Harte
    • Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Hoewel de mooie en slimme Holly altijd een rustig leven heeft geleid, is ze sinds kort de m... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Hij ziet jou

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 8
    • Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Amber doet nog wat rode lippenstift op en bekijkt zichzelf in de spiegel voordat ze op een ... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Zwijg als het graf

    Carla Kovach

    • E-book | Nederlands | Gina Harte
    • Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Gekleed in opzichtige halloweenkostuums doorkruizen twee tienermeisjes het bos op hun weg n... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Haar duistere hart

    Carla Kovach

    • E-book | Nederlands | Gina Harte
    • Deel 5 van de Gina Harte- serie Als Mary erachter komt dat haar dochter Susan haar jongste kind niet van de crèche heeft opgehaald en ook de rest van ... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Toen ze verdween

    Carla Kovach

    • E-book | Nederlands | Gina Harte
    • Na een geslaagd feestje liep Samantha in haar eentje door een drukke straat naar huis, een route waar ze normaal gesproken slechts tien minuten over d... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Stil maar

    Carla Kovach

    • E-book | Nederlands | Gina Harte
    • Perfect voor fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza Regen ketste van Debbies paraplu, terwijl ze zich over het verlaten industrieterrein haastte. Er ... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Hij ziet jou

    Carla Kovach, Textcase

    • E-book | Nederlands | Gina Harte
    • Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Amber doet nog wat rode lippenstift op en bekijkt zichzelf in de spiegel voordat ze op een ... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Jouw laatste wens

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 10
    • Het tiende deel in de serie over detective Gina Harte Kerstin is klaarwakker. Terwijl de rest van het gezin slaapt, denkt ze na over het verwoestende ... Lees meer
    € 21,99
    Pre-order nu, verschijnt op 22/08/2024
    € 21,99
    Pre-order nu, verschijnt op 22/08/2024
  • Dit heb je verdiend

    Carla Kovach

    • E-book | Nederlands | Gina Harte
    • Na het lovend ontvangen Stil maar verschijnt nu de tweede thriller met rechercheur Gina Harte in de hoofdrol. ‘Een pageturner met een finale die je je... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Zwijg als het graf

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 7
    • Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Gekleed in opzichtige halloweenkostuums doorkruizen twee tienermeisjes het bos op hun weg n... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Stil maar

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 1
    • Perfect voor fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza Regen ketste van Debbies paraplu, terwijl ze zich over het verlaten industrieterrein haastte. Er ... Lees meer
    € 8,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 8,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Zo'n mooi meisje

    Carla Kovach

    • E-book | Nederlands | Gina Harte
    • Carla Kovach veroverde met detective Gina Harte binnen een paar maanden een trouw publiek Een jonge vrouw valt uit een busje dat met hoge snelheid ove... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Haar laatste fout

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 6
    • Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Slim, mooi en een vrouw waar mannen moeilijk nee tegen kunnen zeggen. Holly is de meest bes... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Zo'n mooi meisje

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 3
    • Carla Kovach veroverde met detective Gina Harte binnen een paar maanden een trouw publiek Een jonge vrouw valt uit een busje dat met hoge snelheid ove... Lees meer
    € 20,00
    Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,00
    Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Toen ze verdween

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 4
    • Na een geslaagd feestje liep Samantha in haar eentje door een drukke straat naar huis, een route waar ze normaal gesproken slechts tien minuten over d... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Haar duistere hart

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands | Gina Harte | nr. 5
    • Deel 5 van de Gina Harte- serie Susan Wheeler is een toegewijde moeder. Iedere dag brengt ze haar kinderen naar school, en iedere middag haalt ze hen ... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Dit heb je verdiend

    Carla Kovach

    • Paperback | Nederlands
    • Na het lovend ontvangen Stil maar verschijnt nu de tweede thriller met rechercheur Gina Harte in de hoofdrol. ‘Een pageturner met een finale die je je... Lees meer
    € 20,99
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
  • The Next Girl

    Carla Kovach

    • Paperback | Engels | Detective Gina Harte
    • The completely unputdownable thriller from Cara Kovach, introducing DI Gina Harte - perfect for fans of Lisa Gardner, Robert Bryndza and Clare Mackint... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • The Liar's House

    Carla Kovach

    • Paperback | Engels | Detective Gina Harte | nr. 4
    • Samantha stumbled out of the party and on to a busy street only ten minutes away from her home. But she never made it home... Seven years after Samant... Lees meer
    € 14,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 14,95
    Levering 1 à 4 weken
  • One Girl Missing

    Carla Kovach

    • Paperback | Engels | Detective Gina Harte | nr. 11
    • Five-year-old Cally waits in her pretty pink bedroom for the sound of the front door opening and her mother's sweet voice in the hall. But when the do... Lees meer
    € 14,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 14,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Her Final Hour

    Carla Kovach

    • Paperback | Engels | Detective Gina Harte | nr. 2
    • AN ABSOLUTELY UNPUTDOWNABLE THRILLER WITH A BRILLIANT ENDING YOU WON'T SEE COMING - if you like Lisa Gardner, Robert Bryndza or Clare Mackintosh, Her ... Lees meer
    € 14,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 14,95
    Levering 2 à 3 weken
  • Their Silent Graves

    Carla Kovach

    • Paperback | Engels | Detective Gina Harte | nr. 7
    • Dressed in garish Halloween costumes, two teenage girls run through a patch of dense woodland towards the outskirts of town. But before they can reach... Lees meer
    € 14,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 14,95
    Levering 1 à 4 weken
24 van 35 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Carla Kovach