• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Danny Black

Reeksen: boeken uit de reeks Danny Black

Reeksen: boeken uit de reeks Danny Black

Standaard Boekhandel

Alle boeken uit de reeks Danny Black

23 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Code Zwart

    Chris Ryan

    • E-book | Nederlands | Danny Black
    • Het bloedstollende zevende deel in de Danny Black -serie Een reeks gruwelijke moorden vindt plaats in Verenigde Arabische Emiraten, Ghana en de Vereni... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Geen genade

    Chris Ryan

    • E-book | Nederlands | Danny Black | nr. 6
    • Een actiethriller van het hoogste niveau, met Danny Black, de held uit Spervuur en Vijandig gebied , in de hoofdrol Op de grens tussen de Verenigde S.... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Spervuur

    Chris Ryan

    • Paperback | Nederlands | Danny Black | nr. 4
    • Spervuur is zeer actueel, met hoofdrollen voor de terreurorganisaties IS en Boko Haram Bij de Syrisch-­Iraakse grens wordt een Britse gijzelaar onthoo... Lees meer
    € 20,00
    Levertermijn 1 à 4 weken
    € 20,00
    Levertermijn 1 à 4 weken
  • Warlord

    Chris Ryan

    • E-book | Engels | Danny Black
    • 'The action comes bullet-fast and Ryan's experience of covert operations flash through the high-speed story like tracer rounds. ' The Sun The fifth bo... Lees meer
    € 6,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 6,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Hunter Killer

    Chris Ryan

    • Paperback | Engels | Danny Black
    • Chris Ryan gets you closer to the action as SAS hero Danny Black is recruited to an assassination squad tasked with hunting down terrorists. Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • Masters of War

    Chris Ryan

    • Paperback | Engels | Danny Black
    • The first book in the hugely popular Danny Black series by the creator of the hit TV show Strikeback. Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • Vijandig gebied

    Chris Ryan

    • E-book | Nederlands | Danny Black | nr. 5
    • Chris Ryan is dé autoriteit als het om militaire thrillers gaat Voor fans van Jason Bourne en Mission Impossible Een boot vol wanhopige en doodsbange ... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Masters of War

    Chris Ryan

    • E-book | Engels | Danny Black
    • In Paris, an elderly man is assassinated as he takes his morning walk. In the war-torn cities of Syria, government forces wage a bloody war against th... Lees meer
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Bad Soldier

    Chris Ryan

    • E-book | Engels | Danny Black
    • 'first rate set operational pieces' - Sunday Times A migrant boat battles through the rough Mediterranean. Its passengers are desperate, starving and ... Lees meer
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Terroristenjager

    Chris Ryan

    • Paperback | Nederlands | Danny Black | nr. 2
    • Na een zelfmoordaanslag in het centrum van Londen wordt SAS-held Danny Black uitgekozen om deel te ­nemen aan een team, aangestuurd door MI5, MI6 en d... Lees meer
    € 20,00
    Levertermijn 1 à 4 weken
    € 20,00
    Levertermijn 1 à 4 weken
  • Code zwart

    Chris Ryan

    • Paperback | Nederlands | Danny Black | nr. 8
    • Het bloedstollende zevende deel in de Danny Black -serie Een reeks gruwelijke moorden vindt plaats in Dubai, Ghana en Amerika. De slachtoffers zijn al... Lees meer
    € 20,00
    Levering 1 à 2 werkdagen
    € 20,00
    Levering 1 à 2 werkdagen
  • Hellfire

    Chris Ryan

    • E-book | Engels | Danny Black
    • The third book in the hugely popular Danny Black series by the creator of the hit TV show Strikeback. On the Syria/Iraq border a British hostage is be... Lees meer
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Head Hunters

    Chris Ryan

    • E-book | Engels | Danny Black
    • Helmand Province, Afghanistan. The Taliban are on the rise. A top-secret SAS kill team is assassinating high-value targets. It is bloody, violent, rel... Lees meer
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Vijandig gebied

    Chris Ryan

    • Paperback | Nederlands | Danny Black | nr. 5
    • Chris Ryan is dé autoriteit als het om militaire thrillers gaat Voor fans van Jason Bourne en Mission Impossible Een boot vol wanhopige en doodsbange ... Lees meer
    € 20,00
    Levertermijn 1 à 4 weken
    € 20,00
    Levertermijn 1 à 4 weken
  • Black Ops

    Chris Ryan

    • E-book | Engels | Danny Black
    • The seventh book in the bestselling Danny Black series. A series of gruesome killings take place in Dubai, Ghana and America. The victims are all conn... Lees meer
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De krijgsheren

    Chris Ryan

    • Paperback | Nederlands | Danny Black | nr. 1
    • In Noord-Afrika krijgt de jonge sas-militair Danny Black een nieuwe missie: het begeleiden van een mi6-agent die contact moet leggen met de Syrische r... Lees meer
    € 20,00
    Levertermijn 1 à 4 weken
    € 20,00
    Levertermijn 1 à 4 weken
  • Hunter Killer

    Chris Ryan

    • E-book | Engels | Danny Black
    • The second book in the hugely popular Danny Black series by the creator of the hit TV show Strikeback. Their operations are deniable. Their skill is d... Lees meer
    € 2,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 2,99
    Onmiddellijk beschikbaar
23 van 23 resultaten getoond