• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Vijandig gebied E-BOOK

In de oorlog tegen IS krijgt Danny Black met onverwachte vijanden te maken

Chris Ryan
E-book | Nederlands | Danny Black | nr. 5
€ 11,99
+ 11 punten
Uitvoering
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

Chris Ryan is dé autoriteit als het om militaire thrillers gaat



Voor fans van Jason Bourne en Mission Impossible



Een boot vol wanhopige en doodsbange vluchtelingen gaat bijna ten onder op de woeste Middellandse Zee als ze genadeloos wordt aangevallen door de SAS. Strijders van Islamitische Staat gebruiken deze boten om zichzelf Europa binnen te smokkelen. Alleen door deze strijders op te sporen voordat ze het Verenigd Koninkrijk binnen komen, kan worden voorkomen dat ze terreuraanslagen plegen op Britse bodem.



Een van deze strijders bekent een grotesk plan waardoor Danny Black het gevaarlijkste oorlogsgebied ter wereld moet infiltreren: het hart van Islamitische Staat. Daar moeten Black en zijn team een wrede IS-commandant arresteren, de enige man die alle details van de aanslag weet…





De pers over Chris Ryan


‘Adembenemend en razend spannend.’ De Telegraaf


‘Niemand brengt actie beter dan Ryan.’ Evening Standard


‘Als je een demonstratie wilt van hoe je door 400 bladzijden raast voor je met je ogen hebt kunnen knipperen, moet je bij Ryan zijn.’ The Independent


‘Bevredigend voor degenen die misdaad keihard bestraft willen zien worden.’ Hebban.nl

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
328
Taal:
Nederlands
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 5

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789402309898
Verschijningsdatum:
14/11/2017
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Digital watermarking
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 11 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.