• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Onze literatuur & romans: Mythen & legendes

Een goed boek is voor iedereen anders en dat is maar goed ook. Voor ons staat jouw leesplezier voorop en daarom maken wij geen onderscheid tussen ‘populair’ of ‘literair’. Integendeel, wij willen die twee net dichter bij elkaar brengen! Loop dus lekker onbevangen door onze selectie en kies een boek waar jij of iemand anders blij van wordt.

Elk van onze romans kan je thuis laten leveren of afhalen in een Standaard Boekhandel bij jou in de buurt. Toch liever een e-book? Klik hier om naar alle e-books in deze categorie te gaan.

Standaard Boekhandel: Literatuur & Romans
Standaard Boekhandel

Bestsellers in Mythen & legendes

Standaard Boekhandel

Populaire keuzes

Trending

Alleen bij Standaard Boekhandel

CADEAU

2+1 GRATIS

op een selectie romantische boeken van Anne Jacobs
CADEAU
2+1 GRATIS op Anne Jacobs-boeken
BEKEND VAN TIKTOK

#BookTok

Boeken die populair zijn op TikTok
BEKEND VAN TIKTOK
Bekend van TikTok
BEKEND VAN CINEMA EN TV

Voor jou geselecteerd

Boeken bij bekende films, series en tv programma's
BEKEND VAN CINEMA EN TV
Bekend van cinema en tv

Mythen & legendes

22.889 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Grote Panda & Kleine Draak

    James Norbury

    • Hardcover | Nederlands | Grote Panda & Kleine Draak | nr. 1
    • Een charmant, prachtig geïllustreerde verhaal over twee beste vrienden Voor de liefhebbers van De jongen, de vos, de mol en het paard en Dingen die je... Lees meer
    € 20,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • A little life

    Hanya Yanagihara

    • Paperback | Engels | Picador Collection
    • The million copy bestseller, A Little Life by Hanya Yanagihara, is an immensely powerful and heartbreaking novel of brotherly love and the limits of h... Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De NEEhoorn

    Marc-Uwe Kling

    • Hardcover | Nederlands
    • In het Heerlijke Hartenwoud wordt een kleine poezelige eenhoorn geboren. Hoewel iedereen hem ontzettend li-la-lief vindt en hem gesuikerd geluksgras v... Lees meer
    € 17,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 17,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Circe : The stunning new anniversary edition from the author of international bestseller The Song of Achilles

    Miller, Madeline, Madeline Miller

    • Paperback | Engels
    • SHORTLISTED FOR THE WOMEN'S PRIZE FOR FICTION 2019 Woman. Witch. Myth. Mortal. Outcast. Lover. Destroyer. Survivor. CIRCE. In the house of Helios, god... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Atalanta

    Jennifer Saint

    • Paperback | Engels
    • When a daughter is born to the King of Arcadia, she brings only disappointment. Left exposed on a mountainside, the defenceless infant Atalanta, is le... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De haan Kantekleer

    Paul Wauters

    • Hardcover | Nederlands | Een heerlijk hoorspel | nr. 19
    • Het is je misschien nog niet opgevallen, maar elke dag komt de zon op. Elke dag! Gelukkig maar, want de zon is goed voor de mens, voor de landbouwers,... Lees meer
    € 24,95
    Levering 1 à 4 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,95
    Levering 1 à 4 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Wintersprookjes

    Hans Christian Andersen

    • Hardcover | Nederlands
    • Ze komen uit de ganzenveer van een fantastische kunstenaar, de sprookjes van Hans Christian Andersen. Al generaties lang spreken ze tot de verbeelding... Lees meer
    € 14,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 14,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Lampje

    Annet Schaap

    • Hardcover | Nederlands
    • Dit is een verhaal over de zee. Over geheimzinnige zeewezens en woeste piraten. Over het Zwarte Huis van de Admiraal, waarvan ze zeggen dat er een mon... Lees meer
    € 20,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Mountains Made of Glass

    Scarlett St. Clair

    • Paperback | Engels | Fairy Tale Retelling
    • New from Scarlett St. Clair: a deliciously hot and wicked retelling of classic Grimm, Hans Christian Anderson, and Irish fairy tales, first in a serie... Lees meer
    € 12,95
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
  • A touch of ruin

    Scarlett St. Clair

    • Hardcover | Nederlands | Hades X Persephone | nr. 2
    • Alles lijkt zich tegen Persephone en Hades te keren. Kan het lot hun liefde ruïneren? 'A touch of ruin' is het tweede deel in de populaire TikTok-hits... Lees meer
    € 25,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 25,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • The song of Achilles

    Madeline Miller

    • Paperback | Engels
    • The god touches his finger to the arrow's fletching. Then he breathes, a puff of air - as if to send dandelions flying, to push toy boats over water. ... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De ijskinderen

    M.G Leonard

    • Hardcover | Nederlands
    • Klokslag middernacht wordt de vijfjarige Finn bevroren gevonden in het stadspark op een voetstuk van ijs. De dokter zegt dat zijn hart nog klopt, maar... Lees meer
    € 17,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 17,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Doornroosje

    Jessica Courtney-Tickle

    • Hardcover | Nederlands | Muziekverhalen
    • In deze navertelling van het klassieke balletverhaal ontmoeten we de koning en de koningin als ze een feest geven om de geboorte van hun dochter prins... Lees meer
    € 22,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De tovenaar van Oz

    L. Frank Baum

    • Hardcover | Nederlands | Pareltjes van verhalen
    • Wanneer Dorothy met de wind mee naar het Land van Oz vliegt, begint het avontuur van haar leven. Samen met de vogelverschrikker, de blikken man en de ... Lees meer
    € 20,95
    Opnieuw verwacht vanaf 20/06/2024 Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,95
    Opnieuw verwacht vanaf 20/06/2024 Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het grote sprookjeszoekboek

    Elena Bruns

    • Hardcover | Nederlands
    • Er was eens… Een prachtig sprookjesboek met verborgen voorwerpen, waarin zes van de beroemdste sprookjes van de gebroeders Grimm in gedetailleerde afb... Lees meer
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • All the Murmuring Bones

    Angela Slatter

    • Paperback | Engels
    • For fans of Naomie Novik and Katherine Arden, a dark gothic fairy tale from award-winning author Angela Slatter. 'Harrowing and beautiful, this is the... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken
  • Gruwelijke rijmen

    Roald Dahl

    • Hardcover | Nederlands
    • Bekende sprookjes meesterlijk op rijm gezet door Roald Dahl. Lees meer
    € 19,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 19,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De reisgenoten

    J.R.R. Tolkien

    • Paperback | Nederlands | In de ban van de ring | nr. 1
    • De trilogie in een nieuw jasje, passend bij de aanstaande Prime Video-serie, The Lord of the Rings: The Rings of Power In een rustig dorpje in de Gouw... Lees meer
    € 20,99
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
24 van 22.889 resultaten getoond