• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Boeken
  2. Literatuur
  3. Zoon van niemand

Zoon van niemand

Yann Martel
Paperback | Nederlands
€ 24,99
+ 49 punten
Pre-order nu, verschijnt op 30/04/2026
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Het hele leven van de Canadese wetenschapper Harlow Donne staat in het teken van de klassieke Oudheid. In de krochten van de bibliotheek van Oxford stuit hij op een verloren gegaan epos: de Psoad, het verhaal van een gewone Griekse burger die naar Troje trekt om te vechten. Zo ontdekt Donne dat Homerus’ Ilias en Odyssee niet de enige epische gedichten over de Trojaanse Oorlog zijn.
Door zijn toewijding aan de wetenschap heeft Harlow zijn gezin verwaarloosd. Terwijl hij de Psoad vertaalt en becommentarieert, haalt hij herinneringen op aan zijn vrouw en dochter en wordt hij geconfronteerd met vragen over ambitie, familie en verantwoordelijkheid in zowel de Griekse Oudheid als zijn eigen leven.
Zoon van niemand is een fascinerende roman over grote verhalen, een nieuwe geschiedenis en het eeuwige verschijnsel familie. Yann Martel laat zien hoe de mens altijd kan leren van het verleden.

Yann Martel is de auteur van Het leven van Pi, de wereldwijde bestseller waarvoor hij in 2002 de Booker Prize kreeg. Het boek werd ook zeer succesvol verfilmd door Ang Lee. Martel woont in Saskatoon, Canada.

Over Het leven van Pi:
Het leven van Pi is een fantastisch boek. Het is fris, origineel, slim, geraffineerd en vol van bezielde liefde.’ Margaret Atwood

Het leven van Pi laat ons geloven in de verbeeldingskracht van de literatuur, in de noodzaak van het betere verhaal.’
Stine Jensen, NRC

‘Pi = 3,141... en Yann Martel = God.’
Arie Storm, Het Parool

‘Precair evenwicht tussen spel en ernst, fantasie en realisme, een immer verrassende, frisse stijl.’
Kristien Hemmerechts
, Vrij Nederland

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
320
Taal:
Nederlands

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789044659313
Verschijningsdatum:
30/04/2026
Uitvoering:
Paperback
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 49 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
CADEAU

Onze must-reads: hét eindejaarsgeschenk

Vul een gat in iemands lectuur
CADEAU
GDABD Must-read
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.