• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Robert Bryndza

Auteurs: boeken van Robert Bryndza

Auteurs: boeken van Robert Bryndza

Robert Bryndza is een Britse auteur. Bryndza studeerde aan de Aberystwyth University en de Guildford School of Acting, en was eerst een aantal jaren acteur. Zijn eerste succes volgde echter na het schrijven van een toneelstuk voor het Edinburgh Festival. Hierdoor besliste hij om van carrière te veranderen en te focussen op schrijven. Zijn eerste boeken, een serie komedieromans, publiceerde hij zelf. Later schakelde hij over naar misdaadboeken. In de reeks Erika Foster verschenen populaire boeken zoals ‘Fatale waarheid’, ‘Het meisje in het ijs’ en ‘Doods geheim’. Hij heeft ook nog een andere reeks: Kate Marshall. Hierin verschenen boeken als Schaduwland’ en ‘Vallend duister’. Bryndza is geboren in Lowestoft, maar woont nu in Slowakije.

Genres

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken van Robert Bryndza

Must-have

Fatale waarheid

Robert Bryndza

  • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 7
  • Het langverwachte nieuwe deel in de Erika Foster -serie van bestsellerauteur Robert Bryndza Erika Foster komt tijdens een avondwandeling in de buurt v... Lees meer
of
of

Duivelsbocht

Robert Bryndza

  • Paperback | Nederlands | Kate Marshall | nr. 4
  • De vierde Kate Marshall -thriller van de immens populaire Robert Bryndza Op een frisse voorjaarsochtend gaat Kate Marshall zwemmen in zee. Maar afgele... Lees meer

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

GESCHENKEN

Dé 60 must-haves van het najaar

voor jou geselecteerd
GESCHENKEN
Standaard Boekhandel: 10 procent korting must-haves
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen

Standaard Boekhandel

Gerelateerde reeksen

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Robert Bryndza

122 resultaten

Filteren
    • Must-have

    Fatale waarheid

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 7
    • Het langverwachte nieuwe deel in de Erika Foster -serie van bestsellerauteur Robert Bryndza Erika Foster komt tijdens een avondwandeling in de buurt v... Lees meer
    € 20,99
    of
    € 20,99
    of
  • Het meisje in het ijs

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 1
    • Deel 1 in de Erika Foster -serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J.... Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • Duivelsbocht

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Kate Marshall | nr. 4
    • De vierde Kate Marshall -thriller van de immens populaire Robert Bryndza Op een frisse voorjaarsochtend gaat Kate Marshall zwemmen in zee. Maar afgele... Lees meer
    € 21,99
    € 21,99
  • Vallend duister

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Kate Marshall | nr. 3
    • Het detectivebureau van Kate Marshall gaat eindelijk echt van start als zij en haar partner, Tristan Harper, worden ingehuurd voor hun eerste grote za... Lees meer
    € 20,99
    of
    € 20,99
    of
  • Koud bloed

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands
    • Het vijfde boek met inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, nu voor maar € 11 Als een gehavende koffer met het verminkte lichaam van een jonge man aan... Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • Doods geheim

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 6
    • ‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschr... Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • Donker water

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Erika Foster | nr. 3
    • ‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte ontknoping.... Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • De stalker in de nacht

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands
    • ‘ Stalker in de nacht is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet Het zijn stuk voor stuk alleen... Lees meer
    € 11,00
    of
    € 11,00
    of
  • Zonder gezicht

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Kate Marshall | nr. 1
    • Nu in midprice, het geweldige begin van de serie met Kate Marshall van bestsellerauteur Robert Bryndza Zestien jaar geleden was Kate Marshall een veel... Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • Vallend duister

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Kate Marshall | nr. 3
    • Van Vallend duister zijn al meer dan 20.000 exemplaren verkocht Twaalf jaar geleden legde journaliste Joanna Duncan een politiek schandaal bloot, waar... Lees meer
    € 12,99
    € 12,99
  • Laatste adem

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands
    • Deel 4 in de  Erika Foster -serie Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer… Als het stoffelijk overschot van een jonge vrouw wordt ... Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • Schaduwland

    Robert Bryndza

    • Paperback | Nederlands | Kate Marshall | nr. 2
    • Je kunt hem niet zien. Maar hij jou wel… Criminologe Kate Marshall is met haar zoon aan het duiken als ze een huiveringwekkende ontdekking doen. Ze vi... Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • Schaduwland

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Kate Marshall
    • Je kunt hem niet zien. Maar hij jou wel… Criminologe Kate Marshall is met haar zoon aan het duiken als ze een huiveringwekkende ontdekking doen. Ze vi... Lees meer
    € 8,99
    € 8,99
  • Donker water

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Erika Foster
    • ‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte ontknoping.... Lees meer
    € 7,99
    € 7,99
  • Laatste adem

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Erika Foster
    • Deel 4 in de Erika Foster -serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com Voor de fans ... Lees meer
    € 7,99
    € 7,99
  • Koud bloed

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Erika Foster
    • Deel 5 in de Erika Foster -serie ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijs Voor de f... Lees meer
    € 7,99
    € 7,99
  • Doods geheim

    Robert Bryndza

    • E-book | Nederlands | Erika Foster
    • ‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschr... Lees meer
    € 7,99
    € 7,99
  • Fatal Witness

    Robert Bryndza

    • Hardcover | Engels | Detective Erika Foster | nr. 7
    • Detective Erika Foster is back in FATAL WITNESS - with a chilling new serial killer case in Robert Bryndza's multi-million bestselling crime thriller ... Lees meer
    € 33,45
    € 33,45
24 van 122 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Robert Bryndza