• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Home
  2. Lars Kepler

Lars Kepler

Lars Kepler is het pseudoniem van het Zweedse echtpaar Alexander Ahndoril en Alexandra Coelho Ahndoril. Het stel debuteerde in 2009 met hun thriller 'Hypnose'. 

Bij aanvang was de persoon achter het pseudoniem Lars Kepler onbekend. Het was de bedoeling van Ahndoril en Coelho om dit voorlopig zo te houden. 

De Zweedse krant Aftonbladet wist echter genoeg bewijzen te verzamelen om hard te maken dat Ahndoril en Coelho achter dit pseudoniem zaten. 

Het pseudoniem Lars Kepler is een verwijzing. De naam Lars komt van de Zweedse misdrijf schrijver Stieg Larsson, hij heeft het duo namelijk geïnspireerd om ook misdrijf boeken te gaan schrijven. Kepler komt van de wetenschapper Johannes Kepler hij heeft namelijk een van de grootste mysteries opgelost: het was zijn calculatie over de banen van de planeten die de weg heeft geopend voor Newtons scripties over zwaartekracht. 

Bron: Wikipedia

Meer over Lars Kepler

Resultaten voor "Lars Kepler"

123 resultaten

Filteren
  • Spiegelman

    Lars Kepler

    • E-book | Nederlands
    • Een geweldige nieuwe zaak voor Joona Linna Vijf jaar geleden verdween ze, nu wordt haar lichaam gevonden. Wie was de man die ze zag in het raam? Wie i... Lees meer
    € 11,99
  • Lazarus

    Lars Kepler

    • Paperback | Nederlands
    • Hij komt altijd terug… Lees meer
    € 10,00
    of
    of
  • Lazarus

    Lars Kepler

    • Paperback | Engels | Joona Linna | nr. 7
    • 'It may take you a while to sleep after you finish it' Daily ExpressThe most chilling and terrifying serial killer thriller of the year, from internat... Lees meer
    € 18,45
  • Hypnose

    Lars Kepler

    • E-book | Nederlands
    • Ter ere van 10 jaar Hypnose heeft Lars Kepler dit iconische thrillerdebuut volledig herzien en herschreven. Meer vaart, meer spanning, maar Joona Linn... Lees meer
    € 9,99
  • Lazare

    Lars Kepler

    • Paperback | Frans
    • Un appartement d'Oslo, dont l'occupant a été trouvé mort, dans un état de décomposition avancée. Quand la police investit les lieux, elle fait une aut... Lees meer
    € 23,80
  • Hunter

    Lars Kepler

    • Paperback | Engels | Joona Linna | nr. 6
    • It begins with a nursery rhyme. Nineteen minutes later you die...The sixth gripping thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna... Lees meer
    € 9,45
  • Playground

    Lars Kepler

    • Paperback | Frans | BABEL NOIR
    • Playground Lors d'une mission de l'Otan dans le Nord du Kosovo, le lieutenant Jasmine Pascal-Anderson est grièvement blessée. Son coeur s'arrête penda... Lees meer
    € 9,80
  • Désaxé

    Lars Kepler

    • Paperback | Frans | BABEL NOIR
    • Désaxé Sur une vidéo anonyme adressée à la police criminelle, une femme est en train d'enfiler son collant, probablement filmée à son insu. Le lendema... Lees meer
    € 9,90
  • Getuige

    Lars Kepler

    • Paperback | Nederlands | Joona Linna | nr. 3
    • De Birgittagården is een internaat voor jonge vrouwen met destructief gedrag. Op een donkere herfstnacht wordt een van de opgenomen meisjes vermoord i... Lees meer
    € 10,00
    of
    of
  • The Fire Witness

    Lars Kepler

    • Paperback | Engels | Joona Linna
    • WAKE UP TO TRUE EVIL The third gripping thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo N... Lees meer
    € 13,45
  • Le chasseur de lapins

    Lars Kepler

    • Paperback | Frans
    • Les autorités suédoises redoutent un acte terroriste lorsque le ministre des Affaires étrangères, qui s'adonnait à des ébats sadiques avec une prostit... Lees meer
    € 23,80
  • Contract

    Lars Kepler

    • Paperback | Nederlands | Joona Linna | nr. 2
    • Sommige beloften kunnen niet worden verbroken, zelfs niet door de dood… Lees meer
    € 10,00
    of
    of
  • Slaap

    Lars Kepler

    • Paperback | Nederlands | Joona Linna | nr. 4
    • Seriemoordenaar Jurek Walter slijt zijn dagen in een psychiatrische inrichting, waar hij al jaren in volledig isolement leeft. Maar als op een koude w... Lees meer
    € 10,00
    of
    of
  • The Sandman

    Lars Kepler

    • Paperback | Engels | Joona Linna
    • HE'LL STEAL YOU IN YOUR SLEEP The fourth gripping serial killer thriller in the No.1 bestselling Joona Linna series. Perfect for fans of Jo Nesbo. Lees meer
    € 13,45
24 van 123 resultaten getoond