Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

What She Did

A gripping crime thriller with a jaw-dropping twist

Carla Kovach
Paperback | Engels
€ 13,45
+ 26 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

If you think you did something terrible? Would you tell?

I live a small life: a one-bedroom apartment, clothes that help me blend into the background, just a few friends who don't know my whole story. Everything has to be simple, ordered, in its place.


It gives me the illusion that I'm in control. Even though I know I never can be.


Twenty years ago, I lost everyone I ever loved, and they say it was all my fault.


I've tried to make sure I could never hurt anyone again, but it's hard to live any kind of life without letting anyone get close to me.


And then come the sirens; the knock at the door.


If I'd done something terrible, I would know, wouldn't I?


An absolutely unputdownable psychological thriller that'll keep you reading long into the night. Perfect for fans of C.L. Taylor, Teresa Driscoll and Lisa Jewell.


What readers are saying about What She Did:

⭐⭐⭐⭐⭐ 'An absolutely brilliant psychological thriller!!... I was gripped from the first page and definitely didn't see the ending coming. Worth more than five stars.' NetGalley reviewer

⭐⭐⭐⭐⭐ 'I am blown away by this book, the twist and turns are mind-boggling!... BRILLIANT... If I could, I would give it more than 5 stars.' NetGalley reviewer

⭐⭐⭐⭐⭐ 'Outstanding read. Kept me hooked!' Hampshire Book Lover

⭐⭐⭐⭐⭐ 'Breathtakingly good. I raced through it in one evening!' NetGalley reviewer




Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
274
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781800199675
Verschijningsdatum:
20/09/2021
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
129 mm x 198 mm
Gewicht:
272 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 26 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
CADEAU

2+1 GRATIS

op boeken voor elke leesvoorkeur
CADEAU
Zomeractie: 2+1 GRATIS
BESTE WINKELKETEN

Bekroon jij ons

tot Beste Winkelketen? Breng nu jouw stem uit!
BESTE WINKELKETEN
Beste Winkelketen
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
Ebook kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.