• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Vergeten verleden

Angela Marsons
Paperback | Nederlands | Kim Stone | nr. 10
€ 21,99
+ 43 punten
Uitvoering
Levering 2 à 3 werkdagen Haal af na 1 uur in 109 winkel(s). .
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

De steengoede, verslavende thrillerserie voor de fans van Robert Bryndza, M.J. Arlidge en Carla Kovach

Op de vierde verdieping van Chaucer House worden twee tieners gevonden. Ze zijn vastgeketend aan een radiator. De jongen is dood, maar het meisje leeft nog. Voor inspecteur Kim Stone lijkt elk detail van deze zaak op de verschrikkelijke ervaringen van haar en haar broer Mikey, dertig jaar geleden in dezelfde flat.

Als ook de lichamen van een ouder echtpaar in een uitgebrande auto ontdekt worden, kan Kim de huiveringwekkende overeenkomsten met het overlijden van haar ouders niet ontkennen. Een moordenaar bootst traumatische gebeurtenissen uit haar verleden na.

Kim heeft jarenlang gevaarlijke criminelen opgespoord en burgers beschermd. Maar kan ze deze ingewikkelde zaak met een moordenaar die het op haar gemunt heeft oplossen en haar eigen leven redden of wordt zij het laatste slachtoffer?

In de pers

‘De policiers die ze schrijft zijn ronduit verslavend. Mooie verrassende draai in het geheel, die de lezer tot op het laatst op het puntje van zijn stoel houdt.’ **** De Telegraaf

‘Fijne thriller om in één ruk uit te lezen.’ VROUW Glossy

‘Niet weg te leggen, zenuwslopende thriller.’ Margriet

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
406
Taal:
Nederlands
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 10

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789049204327
Verschijningsdatum:
2/07/2024
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Mass market (rack) paperback
Afmetingen:
143 mm x 218 mm
Gewicht:
513 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 43 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.