• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Unfadeable

Maurice Broaddus
Hardcover | Engels
€ 18,45
+ 36 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

A Washington Post KidsPost Summer Book Club Pick!

Perfect for fans of Jason Reynolds and Kelly Yang, readers will love this heartfelt and genuine story about building community, finding family, and the power of Black girl magic.

Bella "Unfadeable" Fades is determined to stay out of trouble. A wiser-than-her-years graffiti artist known for tagging walls and bridges in her Indianapolis neighborhood, the Land, Bella plans to spend her summer break laying low and steering clear of anyone who might tip off to social services that she's living on her own.

But keeping a low profile is all but impossible when Bella discovers people in high places are trying to defund the Land. She has to find a way to fight back.

Getting involved will mean putting herself out there--making connections with unlikely friends and attracting potential enemies. But if Bella doesn't put her trust in her neighbors and learn how to bring her community together, her home--and her future--will never be the same.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
288
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780062796349
Verschijningsdatum:
10/05/2022
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Genaaid
Afmetingen:
147 mm x 213 mm
Gewicht:
362 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 36 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
GESCHENKEN

Dé 60 must-haves van het najaar

voor jou geselecteerd
GESCHENKEN
Standaard Boekhandel: 10 procent korting must-haves
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.