• Gratis levering in België vanaf € 25
  • Altijd een winkel in je buurt
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

The Missing One

Lucy Atkins
Paperback
€ 11,95
+ 23 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

The bestselling noir thriller about the lengths a mother will go to protect her child. Perfect for fans of Linda Green and Fiona Barton.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9781848663206
  • Verschijningsdatum: 2/01/2014
  • Aantal bladzijden: 576
  • Uitgeverij: Quercus Publishing
  • Afmetingen: 129 mm x 198 mm
  • Gewicht: 390 g
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 576
  • Productcode (EAN): 9781848663206
  • Verschijningsdatum: 2/01/2014