• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Pretty Sly

Elisa Ludwig
Paperback | Engels | Pretty Crooked Trilogy | nr. 2
€ 13,95
+ 27 punten
Uitvoering
Levering 2 à 3 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Pretty Sly is Elisa Ludwig's heart-pounding sequel to Pretty Crooked and the second book in a trilogy perfect for fans of Sarah Mlynowski, Ally Carter, or Sara Shepard.

Willa Fox was ordered to stay out of trouble by a juvenile court judge. But that was before her house was ransacked . . . and her mother went missing. Now Willa and her sexy crush, Aidan, must violate her probation and hit the California highway in search of her mom.

When Willa and Aidan wind up being the focus of a national manhunt, their journey becomes dangerously criminal. Soon Willa realizes it's easier to escape the law than the truth. And everything she thought she knew about her mom--and her life--was wrong.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
352
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 2
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780062066107
Verschijningsdatum:
17/02/2015
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
135 mm x 203 mm
Gewicht:
272 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 27 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.