• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Phoenix Flame

Sara Holland
Hardcover | Engels | Havenfall | nr. 2
€ 25,45
+ 50 punten
Uitvoering
Levering 1 à 4 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

"A vibrant world where magic is closer and more dangerous than we know." - Emily A. Duncan, New York Times bestselling author of Wicked Saints and Ruthless Gods, on Havenfall

New York Times bestselling author Sara Holland continues her blockbuster contemporary fantasy series with this unforgettable sequel to Havenfall.

Maddie Morrow thought her problems were over. She saved the Inn at Havenfall--a sanctuary between magical worlds hidden deep in the mountains of Colorado--from the evil Silver Prince. Her uncle the Innkeeper is slowly recovering from a mysterious spell that has left him not quite human. And there are still a few weeks of summer left to spend with her handsome, more-than-just-a-friend Brekken, even though she can't stop thinking about Taya.

But Maddie soon realizes there's more work to be done to protect the place her family has run for centuries. She must embark on a dangerous mission to put an end to the black-market trading of magical objects and open the Inn's doors to Solaria, the once feared land of shapeshifters.

As she tries to accomplish both seemingly impossible tasks, Maddie uncovers family secrets that could change everything. What if saving everyone means destroying the only home she's known?

This next breathtaking fantasy from New York Times bestselling Everless author Sara Holland is perfect for fans of Melissa Albert and Holly Black.

Includes a bonus chapter featuring Taya!

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
272
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 2

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781547603824
Verschijningsdatum:
2/03/2021
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Genaaid
Afmetingen:
163 mm x 234 mm
Gewicht:
458 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 50 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.