• Ruim aanbod met 12 miljoen producten
  • Veilig betalen
  • Gratis levering vanaf € 20
  • Altijd een winkel in je buurt
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

Kleine zus

Isabel Ashdown
Nederlands | Paperback
€ 17,99
+ 35 punten
Uitgave
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 20
Levering in de winkel of bij je thuis
of
Afhalen na 30 minuten
Ik haal af in
Beschikbaar in 2 andere winkel(s)

Omschrijving

Een duistere psychologische thriller, voor de lezers van Alex Marwood en Gillian Flynn



Nadat ze elkaar zestien jaar lang niet hebben gezien, worden de zussen Jessica en Emily weer met elkaar herenigd. Nu ze hun lastige verleden achter zich hebben gelaten, keert de warmte tussen hen gelukkig terug. Algauw trekt Jess zelfs in bij Emily in haar comfortabele eilandhuis, waar ze woont met haar man en dochtertje Daisy. Pijn en oud zeer maken plaats voor harmonie en familieliefde. Eind goed al goed, zo lijkt het.



Maar als Daisy verdwijnt terwijl Jess op haar past, begint het perfecte leven dat Emily zo zorgvuldig heeft opgebouwd uit elkaar te vallen. Had ze haar zusje wel moeten vertrouwen, na alles wat er in het verleden is gebeurd?





De pers over Mijn kleine zusje


‘Het is non-stop actie in dit verslavende boek.’ The Sun


‘Een strakke thriller. Een van de beste boeken van afgelopen zomer.’ Prima


‘Prachtig geschreven. Dit boek herbergt een duister mysterie.’ Tammy Cohen, auteur van De nieuwe collega


‘Dit boek deed me duizend angsten uitstaan.’ Red Magazine


‘Ik kon dit boek niet wegleggen; het hield me wakker tot twee uur ’s nachts! Briljant.’  Liz Fenwick, auteur van Het huis op de kliffen

Specificaties

  • ISBN-nummer: 9789022582411
  • Verschijningsdatum: 14/02/2018
  • Aantal bladzijden: 368
  • Uitgeverij: Meulenhoff Boekerij B.V.
  • Reeks: SPANNENDE ZOMER 2018
  • Afmetingen: 140 mm x 220 mm
  • Gewicht: 511
  • Type: Boek
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

  • Auteur(s): Isabel Ashdown
  • Uitgeverij: Meulenhoff Boekerij B.V.

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 368
  • ISBN-nummer: 9789022582411
  • Taal: Nederlands
  • Verschijningsdatum: 14/02/2018
  • Reeks: SPANNENDE ZOMER 2018