• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Honor Among Thieves

Rachel Caine, Ann Aguirre
Paperback | Engels | Honors | nr. 1
€ 13,45
+ 26 punten
Uitvoering
Levering 1 à 4 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Meet your new favorite kickass heroine in this daring YA series by New York Times bestselling authors Rachel Caine and Ann Aguirre, a thrilling yet romantic futuristic adventure perfect for fans of Claudia Gray's A Thousand Pieces of You.

Petty criminal Zara Cole has a painful past that's made her stronger than most, which is why she chose life in New Detroit instead moving with her family to Mars. In her eyes, living inside a dome isn't much better than a prison cell.

Still, when Zara commits a crime that has her running scared, jail might be exactly where she's headed. Instead Zara is recruited into the Honors, an elite team of humans selected by the Leviathan--a race of sentient alien ships--to explore the outer reaches of the universe as their passengers.

Zara seizes the chance to flee Earth's dangers, but when she meets Nadim, the alien ship she's assigned, Zara starts to feel at home for the first time. But nothing could have prepared her for the dark, ominous truths that lurk behind the alluring glitter of starlight.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
496
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 1
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780062571007
Verschijningsdatum:
15/01/2019
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
132 mm x 198 mm
Gewicht:
362 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 26 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.