• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Everless

Sara Holland
Paperback | Engels
€ 14,95
+ 29 punten
Uitvoering
Levering 1 à 2 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

New York Times bestseller!

"Sara Holland is a fierce storyteller. Everless gives new and terrifying meaning to the phrase running out of time." --Stephanie Garber, New York Times bestselling author of Caraval

"Holland's lush, intricately drawn world hides an undercurrent of darkness underneath a veneer of beauty and finery."--Publishers Weekly

In the kingdom of Sempera, time is currency--extracted from blood, bound to iron, and consumed to add time to one's own lifespan. The rich aristocracy, like the Gerlings, tax the poor to the hilt, extending their own lives by centuries.

Jules and her father were servants at Everless, the Gerlings' palatial estate, until a fateful accident a forced them to flee in the dead of night. When Jules discovers that her father is dying, she knows that she must return to Everless to earn more time for him before she loses him forever.

But going back to Everless brings more danger--and temptation--than Jules could have ever imagined. Caught in a tangle of violent secrets, Jules must find the power to change her fate--and the fate of time itself.

Praised by Kirkus as "a heady, addicting page-turner" and "utterly absorbing"! Fans of Victoria Aveyard, Kendare Blake, and Stephanie Garber will devour the action and romance of Holland's debut novel--now available in paperback. Plus don't miss the thrilling sequel, Evermore!

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
384
Taal:
Engels
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780062653673
Verschijningsdatum:
4/12/2018
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
132 mm x 200 mm
Gewicht:
294 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 29 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.