• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

De bromance boekenclub

Lyssa Kay Adams
Paperback | Nederlands
€ 17,99
+ 35 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
Haal af binnen de 5 werkdagen nadat je bestelling klaarligt
of
Ik haal af in

Omschrijving

Lyssa Kay Adams De Bromanceboekenclub De eerste regel van de boekenclub? Je praat niet over de boekenclub. D? romantische komedie van dit voorjaar! Voor de fans van Sophie Kinsella, Graeme Simsion en?Charlotte de Monchy ?Een heerlijke combinatie van humor, complexe emoties en sterke personages. De Bromanceboekenclub is verslavend.? Publishers Weekly Gavin Scott heeft een probleem: zijn vrouw Thea is hem zat. En niet zomaar zat ? dit is ?pak je spullen, stap in de auto en verdwijn per direct uit mijn leven?-zat. In een wanhopige poging zijn huwelijk te redden, wendt Gavin zich tot zijn vrienden. En die hebben een wel heel onorthodoxe oplossing: de Bromanceboekenclub. In het diepste geheim ontmoet een groep stoere kerels elkaar regelmatig om over boeken te praten. Het boek van de maand? De romantische klassieker De gunsten van de gravin. Aan de hand van deze inspirerende lectuur vijzelen de mannen hun kennis op over verleidelijke koosnaampjes, romantische -gebaren en de geheimen van een lang en gelukkig huwelijk. Samen stomen ze Gavin klaar voor de ultieme hereniging met Thea en hun twee dochters. Maar zijn de tips van de boekenclub genoeg voor deze hopeloze Romeo om de liefde van zijn leven terug te winnen? over DE BROMANCE- BOEKENCLUB ?Grappig, sexy en volkomen overtuigend. Dit boek is zowel een hartveroverende romance als een bromance.? Kirkus Reviews ?Geloof de hype: dit boek is een ware traktatie. Hartverwarmend en -verscheurend tegelijkertijd. Ik heb het in ??n ruk uit-gelezen.? ?????????? Anovelglimpse.com ?Een lief, grappig en romantisch verhaal dat zowel over romantische liefde gaat, als?over vriendschap en familiebanden. Ik?heb genoten.? Astoldbytina.net over de auteur Lyssa Kay Adams las op haar twaalfde haar eerste romanceboek en was voorgoed verslaafd. Na een?carri?re als journalist richt ze zich sinds 2015 fulltime op haar schrijverschap.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9789022589748
  • Verschijningsdatum: 27/03/2020
  • Aantal bladzijden: 319
  • Uitgeverij: Meulenhoff Boekerij B.V.
  • Afmetingen: 142 mm x 216 mm
  • Gewicht: 476 g
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 319
  • Productcode (EAN): 9789022589748
  • Taal: Nederlands
  • Verschijningsdatum: 27/03/2020