• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

De bromance boekenclub

Lyssa Kay Adams
Paperback | Nederlands
€ 18,99
+ 37 punten
Uitvoering

Omschrijving

Voor de fans van Sophie Kinsella, Graeme Simsion en Charlotte de Monchy

Gavin Scott heeft een probleem: zijn vrouw Thea is hem zat. En niet zomaar zat – dit is ‘pak je spullen, stap in de auto en verdwijn per direct uit mijn leven’-zat. In een wanhopige poging zijn huwelijk te redden, wendt Gavin zich tot zijn vrienden. En die hebben een wel heel onorthodoxe oplossing: de Bromanceboekenclub.

In het diepste geheim ontmoet een groep stoere kerels elkaar regelmatig om over boeken te praten. Het boek van de maand? De romantische klassieker De gunsten van de gravin. Aan de hand van deze inspirerende lectuur vijzelen de mannen hun kennis op over verleidelijke koosnaampjes, romantische gebaren en de geheimen van een lang en gelukkig huwelijk. Samen stomen ze Gavin klaar voor de ultieme hereniging met Thea en hun twee dochters. Maar zijn de tips van de boekenclub genoeg voor deze hopeloze Romeo om de liefde van zijn leven terug te winnen?

Over De Bromanceboekenclub

‘Grappig, sexy en volkomen overtuigend. Dit boek is zowel een hartveroverende romance als een bromance.’ Kirkus Reviews

‘Een heerlijke combinatie van humor, complexe emoties en sterke personages. De Bromanceboekenclub is verslavend.’ Publishers Weekly

‘Geloof de hype: dit boek is een ware traktatie. Hartverwarmend en -verscheurend tegelijkertijd. Ik heb het in één ruk uitgelezen.’ Anovelglimpse.com

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
320
Taal:
Nederlands

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789022589748
Verschijningsdatum:
27/03/2020
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Mass market (rack) paperback
Afmetingen:
142 mm x 216 mm
Gewicht:
476 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 37 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
KORTING

€ 30 korting

op de Vivlio InkPad 3 e-reader
KORTING
Vivlio InkPad 3 e-reader
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.