• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Asylum

Madeleine Roux
Paperback | Engels | Asylum | nr. 1
€ 21,45
+ 42 punten
Uitvoering
Levering 2 à 3 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Madeleine Roux's New York Times bestselling Asylum is a thrilling and creepy photo-illustrated novel that Publishers Weekly called "a strong YA debut that reveals the enduring impact of buried trauma on a place."

For sixteen-year-old Dan Crawford, the New Hampshire College Prep program is the chance of a lifetime. Except that when Dan arrives, he finds that the usual summer housing has been closed, forcing students to stay in the crumbling Brookline Dorm. The dorm was formerly a sanatorium, more commonly known as an asylum. And not just any asylum--a last resort for the criminally insane.

As Dan and his new friends Abby and Jordan start exploring Brookline's twisty halls and hidden basement, they uncover disturbing secrets about what really went on at Brookline . . . secrets that link Dan and his friends to the asylum's dark past. Because Brookline was no ordinary asylum, and there are some secrets that refuse to stay buried.

Featuring found photographs from real asylums and filled with chilling mystery and page-turning suspense, Asylum is a horror story that treads the line between genius and insanity, perfect for fans of Miss Peregrine's Home for Peculiar Children.

Don't miss any of the books in the Asylum series, or Madeleine Roux's shivery fantasy series, House of Furies!

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
336
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 1
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780062220974
Verschijningsdatum:
26/08/2014
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
137 mm x 206 mm
Gewicht:
263 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 42 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.